1 Temmuz 2022 Cuma / 2 ZilHicce 1443

Yasak Elma 92.bölüm izle!

Yasak Elma 92. son bölümüyle FOX Tv ekranlarında izleyici ile buluştu. Yasak Elma 92. bölümde; Yıldız, Ender ve Şahika Hatil'i öldürme suçundan hapse giriyor. Hasan Ali Bey, Ender ve Şahika'yı hapisten çıkarmak için onlara bir teklif sunar. Hisselerini Hasan Ali'ye geçici olarak devretmeleri gerekiyordur. Ender ve Şahika bu teklifi kabul edecek mi? İşte kaçıranlar için Yasak Elma 92.Bölüm İzleme linki ve yeni bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

15 Şubat 2021 Pazartesi 17:34 - Güncelleme:

Yasak Elma 92. bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Yasak Elma 92. bölümde; Şahika, Zehra'ya Yıldız ve Ender'in Halit'i öldürdüğünü söylüyor. Yıldız ve Ender'in kaderini paylaşan Şahika'yı çok daha büyük bir sürpriz bekliyor. Yıldız ve Ender Halit'i öldürme suçundan hapse düşerken, Şahika kendi kuyusunu kazdığını fark etmiyor. Şahika'nın başına neler gelecek? İşte kaçıranlar için Yasak Elma 92.Bölüm İzleme linki ve Yasak Elma son bölüm özeti.

Yasak Elma 92. Bölüm Pazartesi akşamı FOX TV ekranlarında yayınlandı. Yasak Elma 92. son bölümde Yıldız, Ender ve Şahika hapse düşüyor. Ender ve Yıldız'a vurulacak derin darbe hiç beklemedikleri bir yerden gelecek ve hepsinin hayatında kalıcı hasarlara yol açacaktır. Aksiyonun hız kesmediği dizi Yasak Elma 92.bölümü izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirler.

YASAK ELMA 92. BÖLÜM İZLE

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar ve Gülenay'ın yer aldığı Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de FOX'ta!

YASAK ELMA 92. BÖLÜM ÖZETİ

Yasak Elma 92. bölümde; Yıldız ve Çağatay’ın evlenmesi herkesin üstünde şok etkisi yaratırken, Ender ve Yıldız’a vurulacak derin darbe hiç beklemedikleri bir yerden gelecek ve hepsinin hayatında kalıcı hasarlara yol açacaktır.

Yasak Elma son bölümde Şahika'nın oyunu yüzünden hapse giren Ender ve Yıldız, aralarında anlaşarak suçu Şahika'nın üzerine attı.

Hapse giren Şahika, koğuşta Yıldız ve Ender'in saldırısına uğradı.

Öte yandan Hasan Ali Bey, Şahika ve Ender'i hapisten dışarı çıkarmak için bir şart sunuyor. Geçici olarak hisselerini kendisine devretmelerini istiyor.

Şahika çaresiz kalınca Ender'in kapısına dayandı. Gidecek bir yeri kalmadığını söyleyen Şahika, Ender'in yanına sığındı. Şahika doğru mu söylüyor?

Yıldız, Ender ve Şahika düştükleri durumdan nasıl çıkacak?

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yasak Elma son bölümde; Şahika’nın kendini bambaşka biri olarak tanıtıp, Feride’ye yaklaşması, Yıldız ve Çağatay ilişkisinde sorunlara neden olur.

Yıldız ve Çağatay’ın ailelerine karşı verdiği savaş her geçen gün şiddetlenirken, büyük bir yol ayrımına gelirler.

Ender, kim tarafından takip edildiğini merak eder ve bu işin peşine düşer. Şahika ve Yıldız'a da Halit'in yaşadığından şüphelendiğini söyler. Peki Halit yaşıyor mu?

Ender ise Halit’in yaşadığına kimseyi inandıramaz ve bu işin peşine kendi düşer. Ender, Halit’i bulmak ve haklılığını kanıtlamak için her şeyi yapacaktır.

Uyanış Büyük Selçuklu 15. son bölüm izle!

Kefaret 7. bölüm izle!

Menajerimi ara 19. bölüm Puhu Tv!