09 Mart 2021 Salı / 25 Recep 1442
Gece modu

Bu Salı BİM'de neler var? BİM 25 Ağustos 2020 Salı aktüel ürünler satışta!

BİM aktüel ürünlerin bu hafta Salı günü için hazırlanan aktüel ürünler kataloğu satışa sunuldu. BİM aktüel ürünler kataloğunda bu hafta tekstil ürünlerdeki fırsatlar göze çarpıyor. Peki Bu Salı BİM'de neler var? Bu Salı BİM'deki aktüel ürünlerde çorap çeşitleri, pijama, korse gibi birçok indirimli ürün bulunuyor. İşte BİM 25 Ağustos 2020 Salı aktüel ürünler kataloğu...

25 Ağustos 2020 Salı 11:00 - Güncelleme: 25 Ağustos 2020 Salı 11:00

BİM'in salı günü için hazırlanan aktüel ürünleri satışa sunuldu. Her Salı ve Cuma raflarını yenileyen BİM'in aktüel ürünler kataloğunda bu hafta yine birçok üründe sürpriz indirimler var. Peki Bu Salı BİM'de neler var? Salı BİM aktüel ürünlerde bu hafta iç giyim ve tekstil ürünlerinde kaçırılmaz fırsatlar yer alıyor. Her hafta birbirinden farklı ürünlerde indirim yapan BİM market zincirlerinin aktüel indirim kataloglarında bu hafta sürpriz ürünler yer alıyor.

BİM 25 Ağustos 2020 Salı aktüel ürünler kataloğuyla bu hafta yine müşterilerin yüzünü güldürecek. 

BİM aktüel ürünlerde bu hafta yine çok avantajlı ürünler var. BİM aktüel indirim kataloğunda bu hafta gıdadan teknolojiye, mutfak araç gereçlerinden zücaciyeye varıncaya kadar birçok üründe fırsat indirimi raflardaki yerini alacak.

Yeni haftanın ilk aktüel kataloğunda giyim ürünleri ağırlıkta yer aldı. Çorap çeşitleri, patikler, iç giyim, pijama takımı, korse, çıtçıtlı body, boxer, külotlu çorap, dizaltı çorap, iç çamaşırı seti, ikili atlet, fiyonklu babet çorap, simli çorap kadın ve bebek çorap bu hafta alıcılarla buluşacak ürünlerden olacak.

Yeni haftanın ilk aktüel kataloğunda giyim ürünleri ağırlıkta yer aldı. Çorap çeşitleri, patikler, iç giyim, pijama takımı, korse, çıtçıtlı body, boxer, külotlu çorap, dizaltı çorap, iç çamaşırı seti, ikili atlet, fiyonklu babet çorap, simli çorap kadın ve bebek çorap bu hafta alıcılarla buluşacak ürünlerden olacak.

BİM kırtasiye malzemeleri kataloğunda neler var?

BİM HAKKINDA

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. BİM ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 750 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2019 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde beş yeni bölge merkezinin yanısıra 766 (+29 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2019 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 7.438 (FİLE ile 7.531) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

BİM Türkiye'nin yanı sıra yurt dışında da faaliyetlerini sürdürmektedir. BİM, Fas'ta 2019 yılında 55 yeni mağaza açarak 497 mağazaya ulaşmıştır. İkinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da ise 2019 yılı sonunda 320 mağazası bulunmaktadır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

ŞOK aktüel ürünler 26 Ağustos 2020 kataloğu yayınlandı

A101 27 Ağustos 2020 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı!