12 Nisan 2021 Pazartesi / 1 Ramazan 1442
Gece modu

Camdaki Kız oyuncuları kimler? Camdaki Kız Dizisinin kadrosu belli oldu!

Camdaki Kız Dizisinin kadrosu belli oldu. Başrolünde Burcu Biricik'in oynayacağı dizide diğer karakterler de açıklandı. Psikiyatr ve yazar Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun 'Camdaki Kız' isimli romanından uyarlanan dizi, gerçek bir aşk hikâyesini konu alıyor. Peki Camdaki Kız oyuncuları kimler? İşte dizinin kadrosundaki oyuncular.

08 Nisan 2021 Perşembe 12:34 - Güncelleme: 08 Nisan 2021 Perşembe 12:34

Kanal D'nin yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği yeni ve iddialı dizisi 'Camdaki Kız'ın kadrosu belli oldu. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu'nun kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor. Peki Camdaki Kız oyuncuları kimler? İşte dizinin konusu ve oyuncu kadrosundaki isimler...

Psikiyatr ve yazar Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikâyesinin konu alındığı Camdaki Kız'ın oyuncu kadrosu belli oldu. Burcu Biricik'e başrolde daha önce Kırmızı Oda dizisinde beraber rol aldıkları Feyyaz Şerifoğlu eşlik edecek. Kırmızı Oda sizisinde Boncuk karakterinin hayali sevgilisini canlandıran Feyyaz Şerifoğlu, bu kez Burcu Biricik'in dizideki partneri olacak.

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI KİMLER?

Nalan karakterini Burcu Biricik'in canlandırdığı Camdaki Kız'da; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor.

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu'nun kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

CAMDAKİ KIZ KONUSU

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, güzel bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur.

Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

"Camdaki Kız", "Neden âşık oluruz?", "Peki kime âşık oluruz?", "Âşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?" sorularının cevaplarını arayacak. İzleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak. "Camdaki Kız", çok yakında Kanal D'de başlayacak.

Camdaki Kız oyuncuları ve karakterleri kimler? İşte 1.bölüm fragmanı

Seni Çok Bekledim final mi yapacak?

Masumlar Apartmanı Han'ın hastalığı nedir?