06 Mart 2021 Cumartesi / 22 Recep 1442
Gece modu

Cumhuriyet Bayramı ile ilgili görseller: En güzel Cumhuriyet bayramı mesajları

Cumhuriyet Bayramı ile ilgili görseller bugünün anlam ve önemine itafen sosyal medyada sıkça paylaşılıyor. Cumhuriyet coşkusunu sevdikleri, arkadaşları ve tanıdıkları kişilerle paylaşmak isteyen vatandaşlar, en güzel Cumhuriyet Bayramı mesajlarını arıyor. Bu özel gün, Atatürk'ün ilanıyla 1923'ten bu yana egemenliğin ve bağımsızlığın sembolü oldu. WhatsApp ve sosyal medyan paylaşmak için en güzel Cumhuriyet Bayramı mesajlarını derledik. İşte Cumhuriyet Bayramı ile ilgili görseller

30 Ekim 2020 Cuma 12:20 - Güncelleme: 30 Ekim 2020 Cuma 12:20

Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin 97. yılı tüm yurtta coşkuyla kutlanacak. Bu önemli günü tam anlamıyla yaşayıp hatırlatabilmek için Cumhuriyet Bayramı ile ilgili görseller sosyal medyada paylaşılıyor. Biz de en güzel Cumhuriyet bayramı mesajlarını haberimizde derledik. Bağımsızlığı ve milli egemenliği esas alan Cumhuriyet'in ilanı her yıl tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor. İşte, 97. yılını kutladığımız Cumhuriyet Bayramı ile ilgili görseller ve En güzel Cumhuriyet bayramı mesajları.

CUMHURİYET BAYRAMI MESAJLARI

Cumhuriyetimizin ilanının yeni yılında Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk”ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz Kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.

Cumhuriyet Bayramı güne coşku ve mutlulukla uyanmak demektir. Canım ülkem ve milletime nice mutlu, barış dolu, bütünlük içinde 29 Ekimler…

Yirmi dokuz Ekimi Karşılarız neşeyle çünkü bu günde erdik büyük cumhuriyete. Cumhuriyet bayramınız kutlu ve şanlı olsun.

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun. Nice bayramlara. Cumhuriyet çok güzel , gelsene.

CUMHURİYET BAYRAMI İLE İLGİLİ GÖRSELLER

Benim nâçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

Canımızı düşünmeden vereceğimiz vatanımıza armağan edilen Cumhuriyetimizin varlığı kutlu olsun. Atam ruhun şad olsun…

Cumhuriyetimizin 97. kuruluş yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan toprağı uğruna fedakârlıkla mücadele eden gazilerimizi minnetle yâd ediyor, şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Cumhuriyet Bayramı’mızı kutluyorum.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde yazılan kurtuluş destanının gururunu, heyecanını ve bu destanın varış noktası olan Cumhuriyetimizin ilanının 97. yıldönümünü büyük bir coşkuyla kutluyoruz.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ’Cumhuriyet bilhassa kimsesizlerin kimsesidir’ sözüyle temelini belirlediği Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97’inci yıldönümü kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükran ile anıyor, Tüm milletimizin cumhuriyet bayramını gururla kutluyoruz.Cumhuriyet'imizi kuran ve bizlere emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere,bütün şehit ve gazilerimize Cenabı Hakk'tan sonsuz rahmet diliyor, Cumhuriyet'imizin kuruluşunun 97.yıl dönümünü ilk günkü gurur ve heyecanla kutluyorum.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmet, şükran ve minnetle anıyorum.

Cumhuriyetimizin 97. yılını kutluyor, büyük önder Atatürk ve silah arkadaşları ile canlarını bu uğurda feda eden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

Cumhuriyetimizin 97. yılını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatan savunmasında canını feda eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti'nin 97. kuruluş yıl dönümünde, ilk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kurucu kahramanları rahmetle anıyorum. Milli mücadelede, ayrıca yakın veya uzak tarihimizde vatan ve millet için can vermiş aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyorum.

97. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakarlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla anıyorum.

Cumhuriyet; Fikren, İlmen Ve Bedenen Kuvvetli Ve Yüksek Karakterli Koruyucular İster. Bu Duygularla Cumhuriyetinizi Tebrik Ediyorum..

Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyor, bizlere bu vatanı armağan eden tüm şüheda ve gazilerimizi rahmetle yad ediyorum.

Cumhuriyetimizin temel direkleri yüzyıllar boyu aziz milletimizi bir ve beraber kılmaya devam edecektir. Bu düşünceler ile Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizi bu vesile ile rahmetle anıyorum.

Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle tebrik eder, başta Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm milli mücadele kahramanlarına şükranlarımı sunarım. Yaşasın Cumhuriyet...

Cumhuriyet; Fikren, İlmen Ve Bedenen Kuvvetli Ve Yüksek Karakterli Koruyucular İster. Bu Duygularla Cumhuriyetinizi Tebrik Ediyorum..

Cumhuriyetimizin 97. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. "Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun."

"Cumhuriyetsiz bir toplum, yarınsız bir gündür. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun."

Eğilmez başımıza taç yaptık hürriyeti, zaferle kalbimize yazdık Cumhuriyeti… Kutlu olsun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız!

Cumhuriyetsiz bir toplum, yarınsız bir gündür. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 2 kıtalık şiirler