8 Ağustos 2022 Pazartesi / 11 Muharrem 1444

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'li Şarkılar Bizi Söyler ne zaman?

Şarkılar Bizi Söyler başladı. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunumuyla Kanal D ekranlarında yeni bir müzik programı doğdu. Arabesk ve Fantezi müziğin güçlü sesleri ile her programda ayrı bir sanatçının şarkıları söylenecek. İlk bölümde Müslüm Gürses'in unutulmayan şarkıları ile izleyenlerin ruhunu doyuracak olan Şarkılar Bizi Söyler, bomba gibi geldi. Peki Şarkılar Bizi Söyler ne zaman?

27 Şubat 2021 Cumartesi 09:53 - Güncelleme:

Şarkılar Bizi Söyler programı Kanal D ekranlarında izleyicisine müzik ziyafeti sunuyor. Fantezi müziğin güçlü sesleri Sibel Can ve Hakan Altun ve klarnetin ustası Hüsnü Şenlendirici programı sunacak. Üç büyük sanatçı, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı'nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken'in üstlendiği program için ilk kez Kanal D ekranında buluşuyor. Peki Şarkılar Bizi Söyler ne zaman?

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER NE ZAMAN?

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunumuyla Şarkılar Bizi Söyler, ilk bölümüyle Perşembe akşamı 20.00'da Kanal D'de olacak. Merhum sanatçı Müslüm Gürses'in şarkılarından oluşan bir repertuarı seslendirecek olan sanatçılar, dinleyenlerin kulaklarının pasını silecek.

ŞARKILAR, MÜSLÜM GÜRSES'İ SÖYLEDİ...

Göz kamaştıran sahnesinde Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'yi bir araya getiren "Şarkılar Bizi Söyler"in ilk bölümünde Türk Müziği'nin unutulmayan efsanesi Müslüm Gürses'in şarkıları söylenecek. Programın üç usta isminin keyifli, eğlenceli sohbetlerinin yanı sıra arabesk müziğin babası Müslüm Gürses'in unutulmaz şarkılarıyla renklenen bölümde sürprizler de olacak. Gürses'in hayatına dair anılar canlanacak, duygusal anlar yaşanacak.

Birbirinden ünlü konuklar ve sürprizlerle, her Perşembe akşamı unutulmaz anların yaşanacağı programda, sevilen şarkılar, görkemli bir orkestra eşliğinde Türk müziğinin buğulu sesi Sibel Can ve prensi Hakan Altun'un yorumuyla hayat bulacak; klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici de onlara eşlik edecek.

Kanal D'nin Türk müziğinin iki başarılı yorumcusu Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici'yi aynı sahnede bir araya getiren müzik-eğlence programı "Şarkılar Bizi Söyler", Perşembe akşamı saat 20.00'de ilk bölümü ile ekrana gelecek.

Türkiye'nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının söyleneceği programın yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken üstleniyor.

Sibel Can nasıl zayıfladı?

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı'nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken'in üstlendiği Şarkılar Bizi Söyler programı, her hafta Perşembe akşamı Kanal D ekranında yayınlanacak.

Hakan Altun kaç yaşında?

Hüsnü Şenlendirici kimdir?