25 Şubat 2021 Perşembe / 13 Recep 1442
Gece modu

20 Şubat 2021 reyting sonuçları açıklandı! Cumartesi Reyting sonuçlarına göre en çok ne izlendi?

20 Şubat 2021 reyting sonuçları açıklandı mı? Cumartesi akşamı Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Kanal 7, Show Tv, Star Tv'de güzel yapımlar ekrana geldi. Reyting sonuçları sayesinde, en çok hangi dizi veya programın izlendiği belli oluyor. Dün Tv8'de Survivor 2021, TRT1'de Gönül Dağı, Star Tv'de İbo Show, Atv'de yeni dizi Kardeşlerim, FOX Tv'de Sen Çal Kapımı ve Show Tv'de Kuzey Yıldızı ilk Aşk dizisi izleyenleriyle buluştu. Buna göre Cumartesi Reyting sonuçlarına göre en çok ne izlendi?

21 Şubat 2021 Pazar 11:17 - Güncelleme: 21 Şubat 2021 Pazar 11:17

20 Şubat 2021 reyting sonuçları açıklandı. Cumartesi reytinglerinde; TRT1'de Gönül Dağı, Star Tv'de İbo Show, Atv'de yeni dizi Kardeşlerim, FOX Tv'de Sen Çal Kapımı ve Show Tv'de Kuzey Yıldızı ilk Aşk dizisi kıyasıya yarıştı. Reyting ölçümleri sonucunda, dün akşam en çok hangi dizi veya programın izlendiği belli oluyor. Peki Cumartesi reyting sonuçlarında kim birinci oldu? İşte detaylar...

Reytingler TİAK (Televizyon izleme araştırmaları kurumu) tarafından Total, AB ve 20+ABC1 olarak sıralanıyor. Reyting, bir televizyon programının ortalama izlenme oranını gösterir. Reyting sonuçları, günlük olarak yayınlanan dizilerde; Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülüyor. Peki Cumartesi reyting sonuçlarına göre hangi kanal ve dizi birinci oldu? İşte dün akşam en çok izlenen kanal ve yapım.

Günlük olarak yayınlanan ve Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen dünün reyting sonuçlarına göre sıralama açıklanıyor. Reyting ölçümleriyle Show Tv, Kanal D, Atv, TRT1, Star Tv gibi kanallarda dün akşam ekranlara gelen dizi, film ve programlar arasında en yüksek izleyici oranına sahip olan belirleniyor. Günlük Reyting sonuçları; Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülüyor.

CUMARTESİ REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI

20 Şubat 2021 Cumartesi günü yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Cumartesi reyting sonuçları ise şöyle:

Total izleyici grubunda birinciliği Gönül Dağı, ikinciliği Kuzey Yıldızı İlk Aşk, üçüncülüğü Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu aldı.

AB Grubunda ise birinci sırada Gönül Dağı, ikinci sırada Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu, üçüncü sırada Gönül Dağı Özet yer aldı.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 GONUL DAGI TRT 1

2 KUZEY YILDIZI ILK ASK SHOW TV

3 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX

4 SURVIVOR TV8

5 GONUL DAGI (OZET) TRT 1

6 KARDESLERIM ATV

7 SHOW ANA HABER SHOW TV

8 IBO SHOW STAR TV

9 KUZEY YILDIZI ILK ASK (OZET) SHOW TV

10 ATV ANA HABER ATV

AB İLK 10 PROGRAM

1 GONUL DAGI TRT 1

2 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX

3 GONUL DAGI (OZET) TRT 1

4 SURVIVOR TV8

5 IBO SHOW STAR TV

6 SEN CAL KAPIMI FOX

7 KARDESLERIM ATV

8 KARINCA ADAM (Y.S) KANAL D

9 SURVIVOR OZET TV8

10 KUZEY YILDIZI ILK ASK SHOW TV

Sen Çal Kapımı 32. son bölüm izle!

Masumiyet konusu nedir? Masumiyet dizi oyuncuları ve konusu

Yasak Elma dizisinde ayrılık! Hangi oyuncu veda ediyor?