29 Haziran 2022 Çarşamba / 30 Zilkade 1443

Okan Buruk kadroyu belirledi! İmzayı attı, 5 transfer istedi

Galatasaray'ın yeni hocası Okan Buruk, sarı kırmızılı yönetimle görüşerek 2 yıllık sözleşme imzaladı. Okan Buruk toplantıda para konuşmazken, mevcut kadroya ilk etapta 5 takviye istedi. İşte detaylar...

Fanatik23 Haziran 2022 Perşembe 09:55 - Güncelleme:

Torrent ile resmen yolları ayırdıktan sonra Okan Buruk'u İstanbul'a getiren Galatasaray Yönetimi, genç çalıştırıcı ile hemen bir araya geldi. Önceki akşam NEF Stadı'nda büyük buluşma gerçekleşirken, başkan Dursun Özbek, sportif A.Ş. başkanvekili Erden Timur ve sportif direktör Cenk Ergün zirvede yer aldı. Okan Buruk'un toplantıda hiçbir şekilde para konuşmadığı öğrenilirken, 2 yıllık sözleşme imzalandı.

Alacağı ücret de belli oldu İşte Cenk Tosun'un yeni takımı

5 TAKVİYE İSTEDİ

Fanatik'in haberine göre; Paris'ten gelir gelmez hemen kolları sıvayan Okan hoca, yönetimle yapılan toplantıda mevcut kadroya ilk etapta 5 takviye istedi. Orta sahaya 6-8 oynayabilen üst düzey 2 ismin şart olduğunu belirten Buruk, 1 kanat, 1 yerli sağ bek ve 1 de forvet talep etti.

İkna etmek için telefonda görüştü Okan Buruk golcüyle geliyor

İLK ADAY VEDAT MURİÇ

48 yaşındaki çalıştırıcı, bazı mevkiler için tercihlerini de iletti. Buna göre forvete ilk aday Vedat Muriç. Çaykur Rizespor'da Muriç'in hocalığını yapan Buruk, Kosovalı yıldızla Galatasaray'da çalışmayı hedefliyor.

Dursun Özbek: Bu parayı ödeyeceğim ve bu anlaşmadan çıkacağım

MOSTAFA MOHAMED SATILABİLİR

Mostafa Mohamed de takımda düşünülüyor, ancak Fransız kulüplerinin ilgisi nedeniyle iyi teklif gelirse, Mısırlı oyuncu satılabilir.

KANATLARA TRANSFER

Formasyon olarak 4-2-3-1 ve 4-1-4-1 oynatmayı düşünen Galatasaray'ın yeni teknik patronu, iki sistemde de kanat oyuncularına çok önem veriyor. Bu doğrultuda Kerem Aktürkoğlu ile Yunus Akgün'ün üstüne titreyen Okan Buruk, iki genç yıldıza çok güveniyor. Halihazırda kanat bölgesine 1 takviye isteyen Okan Buruk, Kerem'in satılması durumunda ise 1 transfer daha talep edebilir.

Mario Branco hayran kaldı! Fenerbahçe'ye vahşi orta saha!

4 FUTBOLCUYA İKİNCİ ŞANS

Başarılı çalıştırıcı, geçtiğimiz sezon beklentilerin altında kalan Emre Kılınç, Cicaldau, Morutan ve Sacha Boey gibi isimlere de ikinci bir şans verecek ve kampta bu oyuncularla yakından ilgilenecek.