22 Nisan 2024 Pazartesi / 14 Sevval 1445

Aziz 12. bölüm full izle Youtube! Aziz 12. Bölüm izle!

Aziz, 12. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Show TV'nin yapımını O3 Medya'nın, yapımcılığını Saner Ayar'ın üstlendiği, proje danışmanlığını Zeynep Günay Tan'ın gerçekleştirdiği dönem dizisi Aziz'in 12. bölümünde Aziz babasının intikamını almak ve halkı bu zulümden kurtarmak için tehlikeli bir yola girer. Bu yolda yakalanırsa idam edilme tehlikesi vardır. Aziz 12. bölüm izleme bağlantısı haberimizde yer alıyor. Aziz 12. bölüm full izle Youtube!

4 Şubat 2022 Cuma 20:54 - Güncelleme:
Aziz 12. bölüm full izle Youtube! Aziz 12. Bölüm izle!

Aziz 12. Bölüm izleyenleriyle buluştu. Başrollerini Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas'ın paylaştığı Aziz, 12. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Aziz'in 12. bölümüne Dilruba'nın Efnan'a "Babana yerini söyleyen bendim" itirafı damga vurdu. Diğer yandan Aziz, çetin bir mücadele için amansız bir yolculuğa çıkarken arkasında gözü yaşlı Efnan'ı bırakır. Aziz bu mücadeleyi zaferle kazanacak mıdır? Aziz 12. bölüm full izleme Youtube ve Show Tv bağlantılarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

AZİZ 12. BÖLÜM İZLE!

Show TV'nin yapımını O3 Medya'nın üstlendiği dizisi Aziz, heyecan dolu yeni bölümüyle bu hafta da izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başardı.

AZİZ 12. BÖLÜM FULL İZLE YOUTUBE

Proje tasarımını Necati Şahin'in gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz'ün oturduğu, senaryosunu Eda Tezcan'ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya yer alıyor. Bu güçlü kadroya ayrıca Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan, İmren Şengel gibi birbirinden değerli isimler de eşlik ediyor.

AZİZ 12. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Show TV'nin yapımını O3 Medya'nın üstlendiği dizisi Aziz, Cuma akşamı reyting listelerine damga vurmaya devam ediyor.

ADEM'DEN AZİZ'E BÜYÜK JEST

Adem, Aziz'in güvenini kazanmak için şaşırtan hareketlerine devam ederken Galip'e, Aziz'i bir ihaleye sokacağını ve bunun için atölyedeki hisselerini ondan alacağını söyledi. Adem, Kenan'dan Edip Payidar'ın atı Rüzgar'ı geri aldı. Aziz, bu sürpriz karşısında büyük bir sevinç yaşadı. Adem ise bu hamlesiyle Aziz'in hisselerini kendi üstüne vermesini sağladı.

Aziz'in 12. Bölümünde Babasının gizemli ölümünün ardındaki sır perdesini aralayan Aziz, yeni bir hamle yapmak üzere harekete geçer.

Bu sırada Türklerin cesur direnişi üzerine Fransızlar şehirde baskıyı artırıp ambargo başlatmıştır. Türkler açlık ve kıtlıkla acı bir şekilde sınanmaktadır.

TÜRKLER AÇLIKLA VE KITLIKLA SINANMAYA BAŞLADI

Türklerin cesur direnişi üzerine Fransızlar şehirde baskıyı artırdı. Delege Pierre, Antakya'da yaşayan Türk halkı için gıda ambargosu uygulamaya başladı. Karne uygulaması ile gıda dağıtım görevi ise Kenan'a verildi. Halk bu duruma isyan ederken Aziz de halkını açlıktan kurtarmak için bir çare düşünmeye başladı.

AZİZ' HALKI İÇİN TEHLİKELİ BİR YOLA ÇIKTI!

Aziz'in izleyiciyi ekran başına kilitleyen 12. bölümünde; Aziz, Fransızlardan sakladıkları silahları Türkiye'ye göndermek için harekete geçti. Destekçileri ile birlikte evinin mahzenindeki silahları Fransızlardan gizli çıkarmayı başaran Aziz, Mustafa ve Dayı ile birlikte yola koyuldu. Onları takip eden Kenan ise gizlice arabaya binerek onlarla birlikte sınıra gitti. Türk askerlerine silahları teslim etmeyi başaran Aziz, erzakları da alıp geri dönecekti ancak bu sırada nöbet değişimi için askerler geldi. Aziz, Mustafa ve Dayı hızla kaçmaya başladı. Bu durumdan faydalanan Kenan, saklandığı çalılıkların arkasından Mustafa'ya ateş etti. Mustafa kanlar içinde yere yığılırken Kenan'ın bu hamlesi bir kez daha ne kadar tehlikeli biri olduğunu gözler önüne serdi.

Tüm bunlar olurken Efnan'la ilgili şaşırtıcı bir gerçeği öğrenmesi Aziz'de derin bir hayal kırıklığına neden olur...

Aziz bu çetin mücadele için amansız bir yolculuğa çıkarken arkasında gözü yaşlı Efnan'ı bırakır... Efnan'ın bu süreçteki destekçisi ise amansız rakibi Dilruba olacaktır...

AZİZ, BÜYÜK BİR HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADI

Delege Pierre, Aziz'e Efnan'ın evinde nezaket dersleri aldığını söyledi. Derslere gitmeyen Efnan, Pierre'in teklifini kabul ettiğini saklarken gerçeğin ortaya çıkmasıyla zor durumda kaldı. Pierre'in söyledikleri Aziz'i derin bir hayal kırıklığına uğrattı. Hayatta en çok güvendiği insanın yalan söylediğini öğrenen Aziz, Efnan'ı gözü yaşlı bir şekilde bırakıp zorlu görevi için yola çıktı. Efnan, Aziz'e kendini nasıl affettireceğini düşünürken onun bu süreçteki destekçisi amansız rakibi Dilruba oldu.

Show TV'nin yapımını O3 Medya'nın üstlendiği dizisi 'Aziz'in dün akşam ekrana gelen heyecan dolu bölümünde Aziz, babasının intikamını almak ve halkını Fransızların zulmünden kurtarmak için tehlikeli bir yola çıktı. Mustafa ve Dayı ile birlikte Aziz, sınıra giderek Türk askerlerine silah teslim ettiler ve erzak aldılar. Bu sırada onları gizlice takip eden Kenan, askerlerden kaçmaya çalışan Mustafa'ya ateş etti. Final sahnesinde adeta nefesler tutuldu. "Mustafa, ölecek mi?"

FRANSIZLAR AZİZ'İN EVİNE BASKIN YAPTI

Dayı ile birlikte silahları Türkiye'ye göndermek için plan yapan Aziz, Delege Pierre'in silahları başka yerde araması için hedef şaşırttı. Onları gizlice izleyen Kenan ise gördüklerini Delege Pierre'e anlattı. Kenan'ın uyarısını dikkate alan Pierre, askerleri yanına alıp Aziz'in evine baskına gitti.

Payidar ailesinin bir arada yemekte olduğu akşam tüm ev halkı Fransızları görünce büyük bir korku yaşadı. Bu sırada silahları çıkarmak için Aziz'in destekçileri mahzendeydi. Evi alt üst eden askerler saklanan silahları bulamadı. Zamanla yarışan Aziz, büyük bir risk alarak silahları Pierre evdeyken çıkartmayı başardı.

Aşk Mantık İntikam 31. son bölüm izle!

Yalnız Kurt 2. bölüm izle full hd tek parça!

Gönül Dağı 50 bölüm full izle!

Kaderimin Oyunu 7. bölüm izle Puhu Tv!