25 Kasım 2020 Çarşamba / 9 RebiülAhir 1442
Gece modu

Bir Zamanlar Çukurova 72. son bölüm: Bir Zamanlar Çukurova 72. bölüm izle!

Bir Zamanlar Çukurova 72.bölümüyle Perşembe akşamı ATV'de ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova 72. bölümde Hünkar'ın cenazesinde Sevda'nın tutuklanması herkesi şoke ederken Züleyha'nın Yılmaz'la gidip gitmeyeceği belli olacak. Behice'nin sırtından vurulmasının ardından ona silah çekenin kim olduğu merak konusu oldu. Peki dizinin yayınlanan son bölümünde neler yaşandı? İşte kaçıranlar için Bir Zamanlar Çukurova 72. bölüm izleme linki.

20 Kasım 2020 Cuma  13:52 - Güncelleme: 20 Kasım 2020 Cuma 13:52

Bir Zamanlar Çukurova 72. bölüm izleyenleri yine ekran başına kilitledi. ATV'nin Perşembe günleri yayınlanan fenomen dizisi yeni bölümü dün akşam ekranlara geldi. Yayınlanan son bölüme Züleyha'nın Yılmaz'la gitmeye karar vermesi damga vurdu. Bir Zamanlar Çukurova 72. bölümde; Demir, Züleyha'dan özür diliyor. Öte yandan Züleyha, Hünkar Yaman'ın katilinin peşinde olurken kim olduğunu ortaya çıkarmaya çalışacak. Bir Zamanlar Çukurova 72. bölüm izleyemeyenler son bölüme aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirler.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 72. BÖLÜM İZLE!

SEVDA NEDEN TUTUKLANDI?

Tüm Çukurova tabutunun başında Hünkar'a hakkını helal eder. Tam o sırada camiye giren Sevda da tabutun başına yürümeye kalkar ama Züleyha onu durdurup, yanına alır.Demir ve Çukurovalılar şaşkın, konaktakiler ise kızgın halde Sevda'ya bakarlarken, avluya bir de jandarma gelecektir!

ARTIK HERKES BİRAZ EKSİK! ÇUKUROVA'DA HÜNKAR YOK!

Hünkar'ın cenazesi gözyaşları içinde camiden mezarlığa taşınır. Herkes kendi Hünkar'ı için ağıt yakmaktadır. Hünkar'ın kaderlerini değiştirip, aynı hikayeye dahil ettiği herkes ilk kez aynı hüzünde bir araya gelir! Demir hayattaki en büyük desteğini, gücünü yitirmenin, Fekeli kalbinin yarısını toprağa vermenin hüznündedir. Son günlerde yaptıklarıyla, gidişi Züleyha'ya da ikinci kez annesini kaybetmenin acısını yaşatmaktadır. Yılmaz bile şaşkın ve üzgündür. Eve gelen giden bitmez, dualar okunup, helvalar dağıtılırken Haminne kendi dünyasında kızının huzurunun peşine düşecektir. Haminne artık, Hünkar'ın evladı Züleyha'ya emanettir.

ZÜLEYHA KATİLİN PEŞİNDE!

Demir ve Fekeli, Hünkar'ın katilini bulmak için ant içerken, olaylar kimsenin bugün kadar görmediği bir Züleyha'yı ortaya çıkaracaktır! Sokaklara dökülüp linç yapmaya kalkan Adanalıları, elinde silah ile Züleyha durduracak! Ardından o da Hünkar'ın katilini bulmak için yemin edecektir!

MÜJGAN'I ÇILDIRTAN KAĞITTA NE VAR?

Fekeli konağında da gözyaşları dinmeyen Fekeli'nin hüznü vardır. Ancak Müjgan'ın bulduğu bir belge yine Yılmaz ile onu karşı karşıya getirecektir. Üstelik bu kez olaya Fikret kendisini dahil edecektir. Ancak, kimsenin beklemediği bir şey olur ve Fekeli ilk kez, tüm acısı ile hepsini kendilerine gelmeleri için uyarır!

BEHİCE ŞİMDİ NE PLANLIYOR?

Cenazeye katılan, her durumda Hünkar'ın ölümüne şaşkınlığını dile getiren Behice, kendinden çok emin hayatına devam eder. Müjgan'ı yeniden yanına almanın da bir yolunu bulur. Hiç beklemediği bir yerden suçu karşısına çıkacaktır! Ancak her zamanki gibi, kendi çözümünü üreten Behice, bu kez gözünü iyice karartır! Ama planı ummadığı bir şekilde sonlanacaktır!

Bir Zamanlar Çukurova 73. bölüm izle!

Alev Alev 2. bölüm izle!

Sen Çal kapımı 18. bölüm full izle!

Sadakatsiz 6. bölüm izle!

Kuruluş Osman 33. bölüm izle!

Netflix Bir Başkadır konusu nedir?