17 Ağustos 2022 Çarşamba / 20 Muharrem 1444

Destan 18. Bölüm izle! Destan 18. bölüm izle full HD tek parça!

Destan, 18. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Bozdağ Film imzalı 'Destan' dizisi Salı akşamları reytinglerde en çok izlenen yapım olmaya devam ediyor. Destan'ın 18. bölümünde Çolpan Han ve Balamir'in vurulması sonrası Batuga, Dağ Han'ı oluyor. Başrollerinde Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar ve Burak Tozkoparan'ın yer aldığı Destan 18. bölüm izleme sayfası ve yeni bölümde yaşananlar haberimizde. Destan 18. Bölüm izle full hd tek parça!

7 Nisan 2022 Perşembe 11:05 - Güncelleme:

Destan 18. Bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Atv'nin sevilen dizisi Destan 18. Bölümde; Batuga dağ tahtına oturuyor. Yas biter bitmez, Sırma ile Yaman'ın düğünü yapılacaktır. Ulu Ece ise Sırma ile Yaman'ın düğününde kan dökmek için harekete geçer. Atv'de ekrana gelen dizinin başrollerinde Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar, Burak Tozkoparan ve Deniz Barut yer alıyor. Destan 18. bölüm izle full hd tek parça!

DESTAN 18. BÖLÜM İZLE!

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ'a ait; yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'in yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem'in kaleme aldığı 'Destan'ın başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar üstleniyor.

DESTAN 18. BÖLÜM İZLE FULL HD TEK PARÇA (YOUTUBE)

Bozdağ Film imzalı 'Destan' dizisinde Orta Asya'nın çetin bozkırlarında Gök Kağanı Korkut Han'ın yetim bıraktığı Akkız'la babasının sarayında ezilen Gök Tegini çolak Batuga'nın hikayesi anlatılıyor.

DESTAN 18. BÖLÜM ÖZETİ

8. yüzyılda Orta Asya'da yaşayan Türk boylarının hikayesini ele alan Destan 18. bölümüyle Atv'de ekrana geldi.

Destan'ın 18. bölümünde Batuga'nın Türkleri bir etme gayesi için topladığı gizli toplantıyı basan Alpagu Han, Balamir ve Çolpan Han'ı ağır yaralamıştır.

ÇOLPAN VE BALAMİR ÖLECEK Mİ?

Batuga, Akkız, Saltuk ve Temur, Çolpan Han ve Balamir'i Kün Ata'ya yetiştirip kurtarabilecekler midir? Çolpan Han ve Balamir ölecekler mi?

Alpagu Han baskın sonrası Çolpan Han ve Balamir'i öldürdüğünü düşünerek başsız kalan Batı Gök Kağanlığına yönelir ve ele geçirir.

Başsız kalan boy begleri Alpagu Han'a biat edecekler mi? Alpagu Han eski gücüne kavuşacak mı?

DAĞ HANI BATUGA'NIN ILK BUYRUĞU

Çolpan Han'dan boşalan Dağ Tahtına Batuga geçer. Dağ Han'ı olan Batuga, sadece baharın gelişinin değil, Türklerin Ergenekon'dan çıkışının da sembolü olan Nevruz bayramında keçeye oturur ve ilk buyruğu ölüm değil düğün olur. Yas biter bitmez, Sırma ile Yaman'ın düğünü yapılacaktır.

AKKIZ ANNESINI KURTARABILECEK MI?

Sırma ve Yaman'ın Türk adetlerine göre yapılacak düğünün hazırlıkları sürerken, Akkız Günseli ve Çalayır'ın yardımıyla Gök Saray'a girer ve anasının saklı tutulduğu yeri öğrenir!

Alaca, Akkız'a "Düşlerimden daha güzelsin, tıpkı doğduğun gün gibi kokarsın" diyerek sarılırken Akkız, annesi olduğunu söylenen Alaca'yı kurtarabilecek mi?

Ana kız kavuşabilecekler mi?

Ulu Ece düğünü öğrenmiştir ve sadece Akkız ile Batuga'yı değil, bütün Dağ boyunu ortadan kaldırmayı kafasına koymuştur! Ulu Ece'nin hamleleri neler olacaktır?

5 Nisan 2022 Salı reyting sonuçları açıklandı! Baba, Destan, Üç Kız Kardeş reyting sıralaması

Kuruluş Osman 89.bölüm izle full hd tek parça!

Evlilik Hakkında Her Şey 26. son bölüm izle!

Baba dizisi 8. bölüm izle tek parça!

Üç Kız Kardeş 7. bölüm izle!