11 Ağustos 2022 Perşembe / 14 Muharrem 1444

Üç Kız Kardeş 7.bölüm full izle! Üç Kız Kardeş dizisi 7. bölüm izle!

Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi Üç Kız Kardeş, 7. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği Üç Kız Kardeşlerin yeni bölümünde Somer ve Türkan arasında tatlı bir yakınlaşma yaşanıyor. Mine'nin ise bambaşka bir planı vardır. Üç Kız Kardeş dizisinin 7. bölümü izlemek isteyenler için Üç Kız Kardeş 7. Bölüm full izleme bağlantısı haberimizde yer alıyor.

8 Nisan 2022 Cuma 10:42 - Güncelleme:

Üç Kız Kardeş 7. Bölümüyle izleyenleri yine ekran başına kilitledi. Kanal D'de yayınlanan dizinin yeni bölümünde Somer'e ulaşamadıkça çılgına dönen Mine, soluğu Rüçhan'ın evinde alır. Onun bu ziyareti bambaşka olaylara gebedir. Diğer yandan Dönüş ve Derya arasındaki gerilim, Nesrin'i kötü etkiler. Peki Üç Kız Kardeş dizisinin 7. Bölümünde neler yaşanacak? Üç Kız Kardeş 7. Bölümü full izleme sayfasına haberimizdeki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Üç Kız Kardeş dizisi 7. bölüm izle (tek parça)

ÜÇ KIZ KARDEŞ 7. BÖLÜM İZLE

Üç Kız Kardeş, 7. bölümüyle izleyici karşısına geçti. Her hafta Salı akşamı Kanal D'de seyirci karşısına çıkan dizi, Türkan, Dönüş ve Derya kardeşlerin hikayelerini ekrana taşıyor.

ÜÇ KIZ KARDEŞ DİZİSİ 7. BÖLÜM FULL İZLE (YOUTUBE)

Başrollerinde; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever ve Tayfun Eraslan'ın yer aldığı Üç Kız Kardeş, yeni bölümüyle Salı 20.00'da Kanal D'de!

ÜÇ KIZ KARDEŞ 8. BÖLÜM FRAGMANI

Türkan ve Somer arasında buzlar eriyor!

ÜÇ KIZ KARDEŞ 8. BÖLÜM 2. FRAGMAN | SADIK YENİ BİR KARAR VERİYOR!

Türkan ve Somer yakınlaşmaya devam ederken diğer taraftan Rüçhan, Mine ile karşı karşıya gelir. Sadık ise endişelerini Nesrin'e açıklar. Dönüş hasta mı?

ÜÇ KIZ KARDEŞ 7. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kanal D'nin, yapımı Süreç Film'in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın'ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümü ile ekrana geldi.

Üç Kız Kardeş'in 7. bölümünde; Üç kardeş de aşkın kokusuyla sarhoş olmuşlardır. Mutlulukları gözlerinden okunur.

DERYA VE DÖNÜŞ ARASINDAKI GERGINLIK ARTIYOR!

Derya ve Dönüş, sürekli didişme halindeyken anne ve babaları, kızlarının bu durumundan kötü etkileniyor.

NESRIN CEPHESINDE DE SULAR DURULMUYOR!

Kızının yuvasında mutlu olduğunu düşünen Nesrin cephesinde de sular durulmamaktadır.

Bir yandan Derya ve Dönüş arasındaki tartışmanın sebebini anlamaya çalışırken bir yandan da Fatih'in hiçbir şey yapmamış gibi elini kolunu sallaya sallaya gelişi, geçmiş defterlerin açılmasına ve akrabalar arasında dargınlıklara neden olur.

SOMER VE TÜRKAN'IN TATLI YAKINLAŞMASI!

Türkan ve Somer gittikçe yakınlaşmaya başlar. Somer, Mine'ye Türkan'dan hoşlanmaya başladığını söyler.

Somer'in bir anlık duygu patlamasıyla sorduğu soru Türkan'ı şüpheye düşürür.

Kocasının bir ilişkisi olduğu ve bu ilişkiden de bir bebek beklediğini düşünen Türkan, bu işin peşine düştüğünde hiç ummadığı bir şeyle karşılaşır.

SOMER BÜYÜK BIR ŞOK YAŞIYOR!

Somer gittikçe Türkan'a ısınmaya başlamıştır. Mine'ye de kızgın olduğundan dolayı ondan ayrılmak istediğini ve Türkan'a bulaşmaması gerektiğini söyler.

Mine'nin ise bambaşka bir planı vardır.

Öte yandan Somer'e ulaşamadıkça çılgına dönen Mine, soluğu Rüçhan'ın evinde alır. Onun bu ziyareti bambaşka olaylara gebedir.

İclal Aydın'ın romanından uyarlanan dizinin yönetmenliğini Eda Teksöz üstlenirken, senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan kaleme alıyor. Üç Kız Kardeş, yeni bölümleri ile her Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de...

5 Nisan 2022 Salı reyting sonuçları açıklandı! Baba, Destan, Üç Kız Kardeş reyting sıralaması

Evlilik Hakkında Her Şey 26. son bölüm izle!

Sadakatsiz 55. bölüm full izle son bölüm!

Baba dizisi 8. bölüm izle tek parça!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekranlara geri dönüyor!

  • üç kız kardeş
  • dizi
  • izle
  • son bölüm
  • üç kız kardeşler