24 Mayıs 2022 Salı / 23 Sevval 1443

Hercai 53. bölüm full izle! Hercai 53. son bölüm Youtube izle!

Hercai 53. bölümüyle Cuma akşamı Atv'de ekrana geldi. Hercai 53. bölümde; Füsun Aslanbey'le ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışan Hazar, Mahfuz'la konuşmaya gider. Ancak görüşme sonundan onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Azize ve Nasuh gerçeğini öğrenen Cihan ne yapacak? Peki dizinin yayınlanan son bölümünde neler yaşandı? İşte kaçıranlar için Hercai 53. bölüm full izleme linki.

27 Aralık 2020 Pazar 11:10 - Güncelleme:

Hercai 53. bölüm izleyenleri yine ekran başına kilitledi. Atv'nin Cuma günleri yayınlanan fenomen dizisi yeni bölümü ile ekranlara geldi. Hercai 53. son bölümde; Füsun, Reyyan'ın bebeğini düşürmek için harekete geçer. Azize olayı anlayınca Reyyan'a koşar ama artık geç kalmıştır... Hercai 53. bölümü izleyemeyenler son bölüme aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirler. Hercai son bölüm Youtube 53. bölüm izle!

HERCAİ 53. BÖLÜM İZLE!

HERCAİ 53. SON BÖLÜM YOUTUBE

HERCAİ 53. BÖLÜM ÖZETİ

"Ben seni düşünmekten yavrumun acısını yaşayamadım Miran...'

Hercai 53. bölümde; Miran'ın gözaltına alınması Şadoğulları'nda şok etkisi yaratmıştır. Reyyan bir yandan kaybettiği bebeğinin üzüntüsüyle sarsılırken bir yandan da Miran'dan haber alamamanın endişesi içindedir. Miran ise içine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışır. Bu sırada hiç beklemediği biri ona yardım eder.

Gizli düşmanını merak eden ve Reyyan'ı koruyabilmek için tedbir almak isteyen Miran iz sürer, tahminleri onu yine Azize Aslanbey'e götürecektir. Ancak bu kez yaşadıklarının sebebi bir başkasıdır.

Kendi kanından, canından bir düşmanı vardır. İçine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışan Azize'nin ise tek bir isteği vardır, oğlundan aldıklarını ona geri verebilmek. Başta da Dilşah'ı… Füsun Aslanbey'le ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışan Hazar, Mahfuz'la konuşmaya gider.

Ancak görüşme sonundan onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Azize ve Nasuh gerçeğini öğrenen Cihan ne yapacak? Miran, Reyyan'a verdiği sözü tutabilecek mi?

Ramo 26. bölüm izle!

Sen Çal Kapımı 24. bölüm izle!

Mucize Doktor 43. son bölüm tek parça!

Alev Alev 8. bölüm Puhu Tv!