27 Kasım 2021 Cumartesi / 22 RebiülAhir 1443

Leyla ile Mecnun'da Leyla'yı kim oynayacak? İşte Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı

Leyla ile Mecnun dizisinin yeniden başlayacak olması, 'LM' hayranlarını sevindirirken, Leyla'yı kimin canlandıracağı belli oldu. EXXEN'de yayınlanacak olan Leyla ile Mecnun dizisinin kadrosuna Deniz Işın dahil oldu. Ünlü yönetmen Onur, Deniz Işın'la olan fotoğrafını Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştı. Ünlü, paylaştığı fotoğrafın üstüne 'Aaa bak yeni Leyla' notunu düştü.

11 Haziran 2021 Cuma 10:01 - Güncelleme: 11 Haziran 2021 Cuma 10:01

Leyla ile Mecnun dizisinin Exxen'de yayınlanacak olan yeni bölümleri için çekimler başladı. Absürt komedi türünde olan dizinin yeniden ekranlara dönecek olması, izleyiciyi sevindirdi. Aynı kadroyla çekimler devam ederken Leyla'yı kimin oynayacağı merak ediliyordu. Yönetmen Onur Ünlü, sosyal medya hesabından yeni Leyla'yı paylaştı. Peki Leyla ile Mecnun'da Leyla'yı kim oynayacak? İşte Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı

Uzun bir süre TRT ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve günümüzde bile hala bölümleri tekrar tekrar izlenen Leyla ile Mecnun dizisinin, EXXEN platformu üzerinde yayınlanmak için tekrar çekimlerinin başladığı duyurulmuştu. 2014 yılında ekranlara veda eden Leyla ile Mecnun, 7 yıl aradan sonra geri dönüyor. Dizinin geri dönmesiyle beraber Leyla karakterine kimin hayat vereceği de merak konusu olmuştu.

DENİZ IŞIN LEYLA KARAKTERİNE HAYAT VERİYOR

Masumiyet dizisiyle yıldızlaşan Deniz Işın'ın, yeniden çekimlerine başlanacak dizide Leyla karakterini canlandıracağı öğrenildi.

Yeni bölümlerde Leyla karakterine de yer verilecek olması, dizinin hayranlarını şimdiden sevindirdi. Son yaşanan gelişmelere göre Leyla ile Mecnun dizisinin yeni sezonundaki Leyla resmen ortaya çıktı. Final yapan Masumiyet dizisinin beğenilen isimlerinden biri olan Deniz Işın, dizide Leyla karakterine hayat verecek.

İlk sezonda Ezgi Asaroğlu, Leyla İle Mecnun dizisinde Leyla olarak yer almıştı. Fakat daha sonra diziden rol arkadaşı Ushan Çakır'ın kendisini dövdüğünü iddia ederek diziden ayrılmıştı. Senarist de Asaroğlu'nun ayrılığının ardından başarılı bir ölüm senaryosu yazmış, Mecnun ise ömrünün geri kalanını, gerçek Leyla'sını arayarak geçirmişti.

ONUR ÜNLÜ PAYLAŞTI

Ünlü yönetmen Onur Ünlü de Deniz Işın'la fotoğrafını Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştı. Ünlü, paylaştığı fotoğrafın üstüne "Aaa bak yeni Leyla" notunu düştü.

Deniz Işın kimdir?

Yönetmen Onur Ünlü daha sonra, setten bir fotoğraf daha paylaştı. Dizi ekibinin yer aldığı fotoğraftakilerin neşesi gözlerden kaçmadı. Leyla ile Mecnun'un yeni döneminin ilk bölümü, dizinin hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Cam Tavanlar oyuncuları kimler? Cam Tavanlar karakterleri ve konusu

Fahriye Evcen, Masumlar Apartmanı'nda mı oynayacak?

Ünlü oyuncu alnını kırdı! Akıncı dizisindeki dövüş sahnesi kötü bitti!