26 Mayıs 2022 Perşembe / 25 Sevval 1443

Maria ile Mustafa 16. bölüm full izle! Maria ile Mustafa 16. bölüm izle!

Maria ile Mustafa 16. bölümüyle ATV ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Maria ile Mustafa 16. bölümde; Görkem ve annesinin Candemirlerden aldığı intikam henüz bitmemiştir. Kudret'in kalp krizi geçirmesi ve oğullarının nezarette olması bütün aileyi perişan eder. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da ekranlara geldi. İşte Maria ile Mustafa 16. bölüm full izleme linki ve yeni bölüm fragmanı.

21 Aralık 2020 Pazartesi 09:45 - Güncelleme:

Maria ile Mustafa 16. bölüm izleyenleri hüzün dolu bir bölüm karşıladı. Yayınlanan son bölüme Maria'nın zor durumda kalması damga vurdu. Maria ile Mustafa 16. bölümde; Görkem'in kumpası neticesinde Candemirlerin şirketine ait tırlarda uyuşturucu bulunmuş, Candemir erkekleri gözaltına alınmıştır. Kudret itibarı zedelendiği için kalp krizi geçirir. İşte Maria ile Mustafa 16. bölüm full izleme sayfası ve yeni bölüm fragmanı.

MARİA İLE MUSTAFA 16. BÖLÜM İZLE

Maria ile Mustafa 16. bölümde; Görkem'den Maria'ya tehdit.... "En ufak hatanda Mustafa'yı da kendini de yakarsın!"

Maria ile Mustafa Son bölümün ardından Maria ile Mustafa 17. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

MARİA İLE MUSTAFA 17. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

MARİA İLE MUSTAFA 16. BÖLÜM ÖZETİ

Maria ile Mustafa 16. bölümde; Görkem'in kumpası neticesinde Candemirlerin şirketine ait tırlarda uyuşturucu bulunmuş, Candemir erkekleri gözaltına alınmıştır.

Bu kumpastan kurtulmaya çalışan Candemir Ailesi, hiç beklemediği kötü bir sürprizle karşılaşır.

İtibarı zedelendiği için bu acıyla kalp krizi geçiren Kudret, hastaneden sağ salim çıkabilecek midir?

Mustafa, Görkem'den şüphelenmeye başlamış, iz sürmektedir. Tam Görkem'e ulaşacakken Görkem'in yeni planı ne olacaktır?

Maria, Görkem'i Nesrin'le beraber görür ve şüphelenmeye başlar. Ancak bu tanıklığın bedeli ağır olacaktır.

MARİA İLE MUSTAFA'DA ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mustafa ve Maria yaralarını birlikte sarmış, yeni bir başlangıç yapmışlarken, Görkem geçmişin intikamını almak üzere çıkagelmiştir.

Öte yandan; İclal, Şahin'in evden ayrılmış olmasının acısını çekerken, Şahin, Çiçek'in şimdiye dek hiç görmediği bir yüzüyle karşılaşır. Çiçek'in yolu ise hiç ummadığı bir kişiyle kesişir. Bu rastlantı Çiçek'i yeni bir serüvene sürükler Kendine yeni bir hayat kurmayı planlayan Gonca'nın tüm hayalleri kötü sürprizle alt üst olur.

Nadire, Nihat'a aşık olsa da, kocasının katilinin Nihat'ın kardeşi Galip olması aklından bir türlü çıkmamaktadır. Galip'in, zor günlerinde Nihat'ın yanında olmak istemesi, Nadire'yi Nihat'tan uzaklaştıracaktır.

İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Görkem, artık daha fazla beklemeyecektir. Bütün aileyi alt üst edecek bir eylem planı yapar. 

Bir Zamanlar Çukurova 78. yeni bölüm Fragmanı yayınlandı! Demir, Yılmaz'ı kurtarıyor...

Arıza 15. son bölüm izle!

Kefaret 5. bölüm izle!

Menajerimi ara 17. bölüm Puhu Tv!