03 Mart 2021 Çarşamba / 19 Recep 1442
Gece modu

Mucize Doktor 45. bölüm izle! Mucize Doktor 45. son bölüm tek parça!

Mucize Doktor 45. bölüm izleyenleriyle buluştu. FOX TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor, Perşembe günü son bölümüyle ekranlardaydı. Mucize Doktor 45. bölümde; Ekipte sadece 1 kişi dışında herkes işten kovulacaktır. Ferman'ın sadece 1 kişiyi hastanede tutma hakkı vardır. Ferman'ın elindeki kağıtta kalacak olan kişinin adı yazıyordur. İşte Mucize Doktor 45. bölüm full izleme linki ve yeni bölüm fragmanı.

17 Ocak 2021 Pazar 12:28 - Güncelleme: 17 Ocak 2021 Pazar 12:28

Mucize Doktor 45. bölüm Perşembe akşamı FOX Tv'de ekrana geldi. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu Mucize Doktor 45. bölüm izleyenleri ekran başına kilitledi. Mucize Doktor 45. bölümde; Ferman, Tanju'dan hastane'nin ilk yüz nakli vakasını alır. Ferman bu vaka ile ekibini deneyecektir. Bu ameliyat sonrasında ekipte sadece 1 kişi kalacaktır. Ali ise Ferman'ın seçimini görmüştür. İşte kaçıranlar için Mucize Doktor 45. bölüm full izleme linki.

MUCİZE DOKTOR 45. BÖLÜM İZLE

MUCİZE DOKTOR 45. BÖLÜM ÖZETİ

Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Sinem Ünsal, Seda Bakan, Hazal Türesan, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran, Merve Bulut ve Reha Özcan'ın yer aldığı Mucize Doktor dizisi 45. bölümüyle seyirci karşısına çıktı.

Mucize Doktor 45. bölümde; Berhayat Hastanesi tarihindeki ilk yüz nakli ameliyatına hazırlanmaktadır ve vakanın sonunda hastanede tek bir asistan kalacaktır. Ama bu sefer asistanlar hocalarından gizli başka bir yöntem denemeye karar verirler. Diğer taraftan Ferman vaka nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın seçimini çoktan yapmıştır. Ama bütün dengeleri değiştiren hiç beklenmedik biri Ezo olur. Hastaneye gelen ve durumun vahametini gören Ezo, son çare olarak gizemli birini arar.

Nazlı gerçekleri ekiple paylaştı. Kendisininn seçileceğini söyledi. Ali Vefa ise Nazlı'nın seçileceğini öğrenir ve hayal kırıklığına uğrar. Tüm ekip bir olup direnirler. Ferman Hoca da asistanların direnişine katılır. "Ya hepimiz, ya hiç.."

Asistanların maaş teklifine karşı Tanju'nun tepkisi ne olacak?

Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Sinem Ünsal, Seda Bakan, Hazal Türesan, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran, Merve Bulut VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran Mucize Doktor yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta!

Alev Alev 10. bölüm izle (Puhu Tv, Show Tv)

Kuzey Yıldızı 47. bölüm full izle!

Sen Çal Kapımı 27. son bölüm izle!

Arka Sokaklar 573. son bölüm izle!