25 Haziran 2022 Cumartesi / 26 Zilkade 1443

Teşkilat 21. bölüm izle (son bölüm)

Teşkilat 21. bölüm izleyenleri ekran başına kilitledi. Türk istihbaratına dair gelişmelerin konu alındığı Teşkilat dizisinin 21. bölümünde Çetin ve Pınar'ın yıllar sonra gerçekleşen karşılaşmalarının ardından Pınar'ın kafası oldukça karışır. Diğer yandan Hakkı ve Hulki Hapishaneden kaçmayı başarır ancak İsrail'in en çok aranan isimleri haline gelirler. Krizlerle dolu bu kaçış operasyonu nasıl sonlanacak? Teşkilat 21. bölümü izleyemeyenler için Teşkilat son bölüm izleme linki haberimizde.

6 Şubat 2022 Pazar 17:06 - Güncelleme:

Teşkilat 21. bölüm izleyenleri aksiyon dolu sahnelerle karşıladı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi, her Pazar reytinglerde izlenme rekoru kırıyor. Teşkilat 21. bölümde Serdar ve Zehra, Ariel'in verileri sakladığı yere giderken peşlerine yabancı istihbarat takılır. Teşkilat 21. Bölümde İsrail'deki Türk büyükelçiliğine yanlarındaki Ariel'le birlikte girmek zorunda kalan Serdar ve Zehra, ölümle burun buruna gelirler. Ekip, bu diplomatik krizi nasıl çözecek? Teşkilat 21. bölüm full izle

TEŞKİLAT 21. BÖLÜM FULL İZLE TEK PARÇA (YOUTUBE)

Yapımcılığını Timur Savcı & Burak Sağyaşar'ın üstlendiği Teşkilat dizisi her hafta pazar akşamı TRT1'de izleyici karşısına çıkıyor.

TEŞKİLAT 22. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Teşkilat'ın 22. yeni bölüm fragmanında kızı kaçırılan Zehra, kendini feda etmek için plan yapıyor.

TEŞKİLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Teşkilat 21. bölümde Serdar ve Zehra'nın ele geçirdiği Ariel, gemiden çalınan gizli verilerin yerini söylemesi karşılığında canının bağışlanması için yalvarır.

Hakkı ve Hulki, yanlarındaki Yusuf'la birlikte alarm durumuna geçmiş hapishaneden çıkış yolu aramaktadırlar. Hapishaneden kaçmayı başarırlar ancak İsrail'in en çok aranan isimleri haline gelirler. Krizlerle dolu büyük bir kaçış operasyonu onları beklemektedir.

Çetin ve Pınar'ın yıllar sonra gerçekleşen karşılaşmalarının ardından Pınar'ın kafası oldukça karışır. Pınar yaşadığı gelgitlere rağmen her ne pahasına olursa olsun Yağmur'u korumak zorundadır.

Serdar ve Zehra, Ariel'in verileri sakladığı yere giderken peşlerine yabancı istihbarat takılır. İsrail'deki Türk büyükelçiliğine yanlarındaki Ariel'le birlikte girmek zorunda kalan Serdar ve Zehra, uluslararası çapta büyük bir diplomatik kriz riskinin ortasında kalırlar.

Üç Kuruş 2 Bölüm full izle!

Yargı 8. Bölüm izle tek parça!

Alparslan Büyük Selçuklu 1. bölüm izle (ilk bölüm)

Yasak Elma 119. bölüm izle!