17 Ekim 2021 Pazar / 11 RebiülEvvel 1443

Yalancı 5. bölümde Mehmet Emir'in yeni kurbanı kim? Yalancı 5. bölüm fragmanı yayınlandı!

Yalancı 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan Yalancı dizisinin 5. bölüm fragmanında Deniz, haklılığını ispat edememesinin yanı sıra bir de hemcinslerinden tepki gördü. Mehmet Emir ise kendine yeni bir kurban buldu. Mehmet Emir'in yeni kurbanı kim? İşte Yalancı 5. bölümden 2 fragman..

15 Ekim 2021 Cuma 11:56 - Güncelleme: 15 Ekim 2021 Cuma 11:56

Show TV ekranlarında yayınlanan Yalancı dizisinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Deniz, kendisine tepki veren kadınlara ders gibi bir cevap verdi. Deniz'in "Ben tecavüze uğradım. Bir kadın hayatını böyle bir yalanla heba etmez demediniz!" sözü Yalancı 5. bölüm fragmanına damga vurdu. İşte Yalancı 5. bölümden 1. ve 2. fragman

Show TV'nin Süreç Film imzalı heyecanla beklenen dizisi Yalancı'nın 15 Ekim Cuma ekrana gelecek olan 5. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak'ın yer aldığı Yalancı dizisinin yeni bölüm fragmanında yaşadığı şeylere rağmen Deniz'in kararlı ve güçlü duruşu bir kez daha izleyicilerin büyük beğenisini kazanıyor.

YALANCI 5. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı, Cuma günü saat 20.00'da Show Tv'de...

YALANCI 5. BÖLÜM 2. FRAGMANI

YALANCI 5. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mehmet Emir Saklışehir'in gözü önünde Deniz'e mahkeme celbini verdikten sonra herkes davaya kilitlenir.

Deniz savaşa devam etmekle Mehmet Emir'den özür dilemek arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Elindeki tek şey Mine'nin intiharı ardındaki şaibedir. Fakat bu iddiasını destekleyecek delili yoktur.

Sezgileri dışında. Mehmet Emir kazanmak için bel altı vurmaktan çekinmeyecektir. Deniz ise sadece kendini değil sevdiklerini de tuzaklardan korumaya uğraşacaktır.

Fısıltılar yükselirken Deniz kendini bir savaşın içinde bulur. Savaş onunla tüm Saklışehir arasındadır.

Deniz, haklılığını ispat edememesinin yanı sıra bir de hemcinslerinden tepki görür. Buna karşılık "Ben tecavüze uğradım. Bir kadın hayatını böyle bir yalanla heba etmez demediniz!" diyerek kadınlara tepki verir.

Diğer yandan Mehmet Emir, kendine yeni bir kurban bulur. Yeni kurban kim?

Show TV'de yayınlanan, yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmenliğini başarılı isim Hülya Gezer'in yaptığı, senaryosunu Yazıhane ekibinin kaleme aldığı Yalancı dizisinin başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak yer alıyor. Onlara İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Yasak Elma 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm Youtube izle (108. bölüm)

Kuruluş Osman 66.bölüm izle full hd tek parça!

Camdaki Kız 15. bölüm full izle YouTube!