28 Haziran 2022 Salı / 29 Zilkade 1443

Yargı 15.Bölüm izle full hd tek parça! Yargı 15. bölüm full İzle kesintisiz!

Yargı 15. Bölüm izleyenlere hüzünlü anlar yaşattı. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in rol aldığı dizinin yeni bölümüne Ceylin'in tutuklanması damga vurdu. Yargı'nın son bölümünde Ilgaz, Ceylin'i kurtarmak için seferber oluyor... Engin'in teyzesi Seda'nın Yekta'ya söyledikleri ise 'Engin yaşıyor mu?' sorusunu akıllara getiriyor. Yargı 15. bölüm kesintisiz izleme bağlantısı haberimizde yer alıyor. Yargı 15. bölüm full İzle (tek parça)

12 Ocak 2022 Çarşamba 12:15 - Güncelleme:

Yargı 15. bölüm izleyicisiyle buluştu. 2 haftalık aradan sonra yeni bölümüyle ekrana gelen dizinin Yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı Yargı'nın son bölümünde Yekta ile konuşan Seda, Engin'in ölmediğini söylüyor. Yönetmenliğini Ali Bilgin'in üstlendiği Yargı 15. bölüm İzle full kesintisiz izleme linki haberimizde. Yargı 15. Bölümde neler yaşandı? Kanal D'nin izlenme rekoru kıran dizisi Yargı 15 Bölüm full izle tek parça

YARGI 15. BÖLÜM İZLE FULL KESINTISIZ

Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesinin anlatıldığı Ay Yapım imzalı Yargı dizisi 15. bölümüyle Kanal D'de ekrana geldi. Yargı 15. Bölüm full izle! Yargı dizisi 15. Bölümde neler oldu?

YARGI 15. BÖLÜM IZLE FULL KESINTISIZ (PUHUTV)

Kanal D'nin, yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı Yargı, 15. bölümüyle izleyenleri yine ekran başına kilitledi.

Yargı 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Ceylin kurtulacak mı?

YARGI 15. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi "Yargı" yeni bölümü ile ekrana geldi.

YEKTA VE ILGAZ ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR...

Heyecanla takip edilen dizinin son bölümüne Ceylin'in, Engin'i öldürmek suçundan tutuklanması damga vurmuştu. Ceylin, bu suçlamadan nasıl aklanacak? İkili arasında geçen konuşma nasıl sonuçlanacak?

Ceylin hatırladıkları ile daha da kötü bir hale geliyor. Ilgaz ise onun kendini toparlaması gerektiğini ve bu süreçte hep yanında olacağını söylüyor.

YARGI 15. BÖLÜM ÖZETİ

Senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin'in oturduğu Yargı'nın 15.bölümünün konusu ise şöyle;

Ceylin, nöbetçi mahkemede sessiz kalınca hakime tarafından tutuklu yargılanması için cezaevine yollanır. Ceylin'in şok durumunda hapse gitmesine gönlü razı olmayan Ilgaz, onu kendi odasına getirir ve kapısını kilitler.

Burada ona güçlendirici cümleler kurarken, dışarıda Pars çıldırır. Ceylin hala şokun etkisindedir. Ilgaz onu, sevdiğini söyleyerek kendine getirir.

Engin'i öldürmekle suçlanan Ceylin tutuklanır ve cezaevine gönderilir.

Ilgaz ise sevdiği kadını kurtarmanın peşindedir. Engin'in akıbeti ise büyük bir sır halinde beklemektedir.

Duyguları ile adalet arasında sıkışıp kalan Ilgaz, bu ikileminin yanı sıra artık yeni bir sorun ile de boğuşmak zorundadır. Ceylin'i kurtarmak için tam gaz giden gerçek suçluyu bulma arayışı onu hayatında hiç daha önce karşılaşmadığı bir konumda bırakacaktır.

Yekta Tilmen, oğlu Engin'in ölümüyle birlikte tüm gücünü seferber ederek apaçık bir savaş ilanında bulunmak üzeredir. Engin üzerinden çıkarılan bu adalet savaşı yeni ortaklıklar ile birlikte pek çok sürpriz cepheleşmenin de habercisidir.

Engin'in teyzesi Seda, Engin'in babası Yekta'ya onun ölmediğini söyler. Engin yaşıyor mu?

ILGAZ, CEYLIN'I KURTARMAK IÇIN SEFERBER OLUYOR!

Ceylin, gözyaşları içinde cezaevi aracına bindirilir.

Ceylin'in tutuklu yargılanma kararı Ilgaz'da ve Erguvan ailesinde şok etkisi yaratmıştır. Ilgaz hala Ceylin'in suçsuz olduğuna inansa da Ceylin bir türlü parçalarını kafasında birleştiremediği anlar konusunda büyük kararsızlık ve tutarsızlıklar yaşamaktadır.

Yekta Tilmen, oğlu Engin'in ölümüyle birlikte tüm gücünü seferber ederek apaçık bir savaş ilanında bulunmak üzeredir. Engin üzerinden çıkarılan bu adalet savaşı yeni ortaklıklar ile birlikte pek çok sürpriz cepheleşmenin de habercisidir.

Duyguları ile adalet arasında sıkışıp kalan Ilgaz, bu ikileminin yanı sıra artık yeni bir sorun ile de boğuşmak zorundadır. Ceylin'i kurtarmak için tam gaz giden gerçek suçluyu bulma arayışı onu hayatında hiç daha önce karşılaşmadığı bir konumda bırakacaktır.

Yekta, adliyenin önünde basın mensuplarını görüp, Ilgaz'ı kışkırtıyor. Ilgaz'ın hata yapmasını uman Yekta, Ceylin'i Engin'i öldürmekle, olay yerine giden Ilgaz'ı ise delil çalmakla suçluyor.

ILGAZ, CEYLIN IÇIN MESLEĞINDEN ISTIFA EDIYOR!

Ilgaz, Pars'ın her taraftan kendisini sıkıştırması üzerine son çareyi istifa etmekte buluyor!

Pars, Ceylin'in dosyasına gizlilik kararı koyduktan sonra Ilgaz haber alamamanın sıkıntısını çekmeye başlıyor. Babası Metin'in de, kendisine haber uçuran Eren'i görevden almasıyla tamamen köşeye sıkışıyor. Mesleğiyle tehdit edilmesi de bardağı taşıran son damla oluyor. Odasına girerek istifa mektubunu yazıyor.

9 Ocak 2022 Pazar reyting sonuçları: Teşkilat, Yargı reyting sıralaması

Teşkilat 29. bölüm izle son bölüm!

Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman? Alparslan Büyük Selçuklu 9.bölüm 2.fragmanı