25 Kasım 2020 Çarşamba / 9 RebiülAhir 1442
Gece modu

Bu Cuma BİM'de neler var? BİM 20 Kasım 2020 aktüel ürünler kataloğu

BİM'in bu haftaki aktüel ürünleri satışa sunuldu. BİM'in cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. BİM aktüel ürünler kataloğunda bu hafta ev aksesuarları ve elektronik ürünlerdeki fırsatlar göze çarpıyor. Televizyon, buharlı temizleme makinesi, Tekli koltuk ve bench ve lambader dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. İşte BİM 20 Kasım 2020 aktüel ürünler kataloğu.

20 Kasım 2020 Cuma  10:10 - Güncelleme: 20 Kasım 2020 Cuma 10:10

BİM aktüel kataloğunun bu Cuma günü için hazırlanan ürünleri raflarda yerini aldı. Her Salı ve Cuma raflarını yenileyen BİM aktüel ürünler kataloğunda bu hafta yine birçok üründe sürpriz indirimler var. Bu Cuma BİM'e gelen ürünler arasında Elektrikli ısıtıcı, nostaljik radyo, elektrikli süpürge, filtre kahve makinesi ve mutfak ürünleri gibi birçok indirimli ürün bulunuyor. İşte haftanın aktüel kataloğu.

BİM aktüel ürünlerde bu hafta tekli chester koltuk, lambader, çekmeceli yan sehpa ve bench kaçırılmaz fırsatla geliyor. Her hafta birbirinden ucuz ürünlerin yer aldığı BİM aktüel kataloğu bu hafta yine müşterilerin yüzünü güldürecek.

BİM'e bu hafta; Borcam tepsi çeşitleri ve kek kalıpları, ütü masası, Kumtel Cam Davlumbaz, Kahve ve Baharat Öğütücü, Filtre Kahve Makinesi, Çay Makinesi, Arnica Blender Seti ve daha birçok indirimli ürün satışa sunulacak. İşte BİM'e bu hafta gelecek olan indirimli aktüel ürünlerin tamamı...

BİM aktüel ürünlerde bu hafta yine çok avantajlı ürünler var. BİM aktüel indirim kataloğunda bu hafta gıdadan teknolojiye, mutfak araç gereçlerinden zücaciyeye varıncaya kadar birçok üründe fırsat indirimi raflardaki yerini alacak.

BİM'de bu Cuma satışa sunulacak olan aktüel ürünler kataloğunda; Kumtel Cam Davlumbaz, XO EDT Kadın-Erkek Parfüm, Kumtel Mini Fırın, Kiwi Otomatik Kahve & Baharat Öğütücü, Kahve, Süt ve Ayran Köpürtücü, SCHWARTZ Yavaş Sebze / Meyve Presi, Şeffaf Dekoratif Süs, Chef's Tava Seti 2'li, Şarjlı Damacana Su Pompası, Arnica Blender Seti gibi fırsat ürünleri yer alıyor.

A101'de bu hafta neler var? A101 19 Kasım 2020 aktüel ürünler kataloğu

ŞOK'a bu hafta (18 Kasım 2020) neler geliyor?

Bu Salı BİM'e neler geldi? BİM 17 Kasım 2020 aktüel ürünler kataloğu

ŞOK'a bu hafta sonu neler gelecek? ŞOK 21-24 Kasım 2020 aktüel ürünler kataloğu

A101'de bu hafta neler var? A101 19 Kasım 2020 aktüel ürünler kataloğu