19 Ağustos 2022 Cuma / 22 Muharrem 1444

Akrep 11. bölüm izle Star Tv! Akrep 11. son bölüm izle Puhu Tv!

Akrep 11. bölümüyle izleyenleriyle Star Tv ekranlarında buluştu. Akrep 11. bölümde Ferda, köşeye sıkışmasına rağmen pes etmiyor! Perihan, Ferda'ya karşı aradığı ipucunu elde ederken, Ferda'nın yalanlarını ortaya çıkaracak kişi ise hiç tahmin etmediği biri olacaktır. Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya ve Bekir Aksoy'un yer aldığı Akrep 11. bölümü Puhu Tv'den veya Star Tv'den izlemek isteyenler için Puhu Tv Akrep son bölüm izleme linki haberimizde yer alıyor.

22 Şubat 2021 Pazartesi 11:04 - Güncelleme:

Akrep 11. bölüm izleyenleri ekran başına kilitledi. Star Tv ekranlarında Perşembe akşamı yayınlanan Akrep dizisinin son bölümde cinayet gecesinin görüntülerinin Hacer tarafından ortaya çıkarılması ile zor durumda kalan ve kız kardeşi Berna'nın ölümüyle ilgili annesi Perihan'a itirafta bulunan Ferda, köşeye sıkışmasına rağmen pes etmeyip Fikret'i suçlar. Akrep 11. bölüm izle Star Tv linkine haberimizden ulaşabilirsiniz. Akrep 11. son bölüm izle Puhu Tv!

AKREP 11. BÖLÜM İZLE PUHU TV!

Star Tv'de yayınlanan dizi Akrep 11. Bölümün tamamını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz...

AKREP 11. BÖLÜM FULL İZLE STAR TV!

Akrep son bölümde Ferda'nın en büyük korkusu ise annesinin, kardeşini öldürdüğünü öğrenmesidir. Nefretle bile yüzüne bakmayacağından korkmaktadır. Yapımını 1441 Productions'un, yapımcılığını İrfan Şahin'in üstlendiği Akrep dizisinin Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Demet Gül, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Müge Su Şahin, Ahsen Türkyılmaz rol alıyor.

AKREP 11. SON BÖLÜM ÖZETİ

Cinayet gecesinin görüntülerinin Hacer tarafından ortaya çıkarılması ile zor durumda kalan ve kız kardeşi Berna'nın ölümüyle ilgili annesi Perihan'a itirafta bulunan Ferda, köşeye sıkışmasına rağmen pes etmiyor.

Akrep 11. bölümde; Görüntülerin polise ulaşmasıyla Aras gözaltına alınırken; Ferda taktik değiştirip Berna'nın öldüğü gece Sapanca'da olduğunu annesine ve polise itiraf eder. Fikret'le kendisini basan Berna'nın ölümüne Fikret'in sebep olduğunu söyleyen Ferda, Aras'ın ise Fikret'in baskısı ile cesedi ortadan kaldırdığını açıklayarak, yine hedef şaşırtırır!

Aras gerçekleri anlatmasına rağmen kimseyi kendisine inandıramaz. Perihan da kızının anlattıklarına inanmamıştır. Ferda'ya karşı bir delil bulabilmek için harekete geçer.

Berna'nın ölümüyle ilgili ortaya çıkan gerçekler ailedeki herkesin üzerinde büyük bir şok etkisi yaratır. Duru, Aras'ın annesinin ölümündeki payını öğrenince ona karşı hissettiği hayal kırıklığı daha da büyür. İpek'e evlenme teklif eden Şahin de şimdi ne yapacağını bilemez.

Perihan, Ferda'ya karşı aradığı ipucunu elde ederken, Ferda'nın yalanlarını ortaya çıkaracak kişi ise hiç tahmin etmediği biri olacaktır.

Sadakatsiz 18. bölüm izle!

Sol Yanım final bölümü tek parça izle!

Sen Çal Kapımı 32. son bölüm izle!

Seni Çok Bekledim 4.bölüm izle Puhu Tv!

Son Yaz 8. bölüm izle (tek parça)