08 Mart 2021 Pazartesi / 24 Recep 1442
Gece modu

Alev Alev 15. bölüm Puhu Tv izle! Alev Alev 15. son bölüm izle!

Alev Alev 15. bölümü ile Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Dizinin son bölümünde; Çelebi, Cemre'nin kızını görememesi için engel çıkarmaya devam eder. Bu süreçte Rüya, Çiçek, Tomris ve Hanım'dan oluşan kadın dayanışması Cemre'nin en büyük yardımcısıdır. Kadın dayanışması mutlu sonla nihayet bulacak mı? Alev Alev 15. bölümü Puhu Tv'den izlemek isteyenler için link haberimizde yer alıyor. Alev Alev 15. bölüm Puhu Tv ve Show Tv sayfalarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

21 Şubat 2021 Pazar 11:30 - Güncelleme: 21 Şubat 2021 Pazar 11:30

Alev Alev 15. bölüm izleyenleri ekran başına kilitledi. Alev Alev 15. bölümde; Çelebi belediye başkanlığı adaylığı konusunda köşeye sıkışır, kendisinden bir basın açıklaması düzenleyip, adaylıktan çekildiğini duyurması istenir. Öte yandan Mahallede ortaya çıkan büyük bir sürpriz ise geçmişin defterlerinin açılmasına sebep olacaktır. Peki Alev Alev son bölümde neler oldu? Alev Alev son bölümü izlemek isteyenler için Puhu Tv full izleme linki haberimizde yer alıyor. Alev Alev 15. bölüm izle!

Alev Alev 15. bölüm izleyenlerden tam not aldı. Ay Yapım imzalı, yönetmeliğini Ahmet Katıksız'ın yaptığı, Burcu Görgün Toptaş tarafından senaryosu kaleme alınan, Show TV'de yayımlanan Türk yapımı aksiyon ve dram türündeki televizyon dizisi. Fransız yapımı Le Bazar de la Charite dizisinden uyarlanmıştır. Alev Alev 15. son bölümü izleme sayfasına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

ALEV ALEV 15. BÖLÜM PUHU TV İZLE

Alev Alev 15. bölümüyle 18 Şubat 2021 Perşembe akşamı izleyici karşısına çıktı. Ay Yapım imzalı dizinin yönetmeliğini Ahmet Katıksız, Senaryosunu ise Burcu Görgün Toptaş kaleme alıyor. Alev Alev son bölümü hd tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler.

ALEV ALEV 15. BÖLÜM İZLE (SHOW TV)

ALEV ALEV 15. SON BÖLÜM ÖZETİ

Çelebi, Cemre'nin kızını görememesi için engel çıkarmaya devam eder. Bu süreçte Rüya, Çiçek, Tomris ve Hanım'dan oluşan kadın dayanışması Cemre'nin en büyük yardımcısıdır.

CEMRE, GÜNEŞ'E KAVUŞTU!

Alev Alev'in 15. Bölümünde İskender tarafından gelen konum ile Çelebi'nin yazlığına gelen ve burada kızı Güneş'i bulan Cemre sonunda kızı Güneş'e kavuştu. Kızına hazırlanmasını söyleyen ve çantasını alarak evden çıkan Cemre gemileri yaktı.

Güneş'i eve getiren Cemre burada kızı ile konuştu. Güneş'in evden korktuğunu duyan Cemre onu sakinleştirmek için elinden geleni yaptı. Korkmamayı öğrendiğini belirten Cemre kızını çok sevdiğini ve yanında kalmasını istediğini söyledi.

Çelebi belediye başkanlığı adaylığı konusunda köşeye sıkışır, kendisinden bir basın açıklaması düzenleyip, adaylıktan çekildiğini duyurması istenir.

Alev Alev'in 15. Bölümünde Adaylıktan çekildiğini belirtmek için kameralar karşısına geçmeye hazırlanan Çelebi burada geçmişini koz olarak kullandı. Çöpe atılan bebeğin kendisi olduğunu söyleyen ve anne sevgisinden mahrum kaldığını ifade etmek isteyen Çelebi kameralar karşısında yeni oyununu oynadı.

Mahallede ortaya çıkan büyük bir sürpriz ise geçmişin defterlerinin açılmasına sebep olur.

İnşaatta yaşanan kazada babası yaralanan genç işçi ile Ozan arasında yaşananlar izleyenleri duygulandırdı. Ozan'ın geçmişine ve babasına dair paylaştığı iç acıtan hikayede Ozan hem işçileri birleştirmeyi denedi hem de haklı davasını hatırladı.

Alev Alev yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de Show TV'de!

Masumiyet dizi oyuncuları ve konusu belli oldu!

Yasak Elma dizisinde ayrılık!

Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor?

Sen Çal Kapımı 32. son bölüm izle!

Mucize Doktor 50. bölüm izle!