25 Şubat 2021 Perşembe / 13 Recep 1442
Gece modu

Mucize Doktor 50. bölüm izle! Mucize Doktor son bölüm izle FOX Tv!

Mucize Doktor 50. bölüm izleyenlerine hüzünlü ve gergin anlar yaşattı. FOX Tv'nin sevilen dizisi Perşembe akşamı izleyenleriyle buluştu. Mucize Doktor son bölümde 10 gündür uyanmayan Ali Vefa için umutlar tükenmeye başlamıştır. Vuslat ise Ali'yi Palyatif yoğun bakıma almak ister. Umudunu kaybetmeyen Ferman ve Nazlı, Ali için gözyaşı döker. Peki Ali ölecek mi? İşte kaçıranlar için Mucize Doktor son bölüm FOX Tv izleme sayfası. Mucize Doktor 50. bölüm izle!

21 Şubat 2021 Pazar 11:31 - Güncelleme: 21 Şubat 2021 Pazar 11:31

Mucize Doktor 50. bölümü ile FOX Tv ekranlarında izleyicisiyle buluştu. FOX TV'nin fenomen dizisi Mucize Doktor, son bölüme Ferman ve Nazlı'nın Ali Vefa için çırpınması damga vurdu. Mucize Doktor 50. bölümde; Ferman, 10 gündür komada olan ve hala uyanmayan Ali Vefa'ya "Adil hoca hakında bilmediğin şeyler var" diyerek onu uyandırmaya çalışır. Ali için ümitler tükenmişken Vuslat'ın hamlesine karşı doktorlar ne tepki verecek? Mucize Doktor son bölüm ful izleme linki ve yeni bölüm fragmanı. Mucize Doktor 50. son bölüm ful izle FOX Tv!

Başrolünü Taner Ölmez'in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Sinem Ünsal, Seda Bakan, Hazal Türesan, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran, Merve Bulut ve Reha Özcan'ın yer aldığı Mucize Doktor dizisi 50. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Mucize Doktor 50. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

MUCİZE DOKTOR 50. BÖLÜM FUL İZLE

Mucize Doktor yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta!

MUCİZE DOKTOR 51. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


MUCİZE DOKTOR 50. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Mucize Doktor 50. bölümde Ali, ulaşılamaz bir yerde sıkışmış kalmıştır ve herkes çaresizdir. Bu sırada Vuslat hastaneyi normal işleyişine döndürmek adına sert yaptırımlar uygulamaya başlar. Ama Ferman ve Nazlı, Ali'ye ulaşmak için son bir girişimde bulunur ve Vuslat'ın oklarının hedefi olurlar.

Bu sırada Adil'in vefatını öğrenen Ezo, Ali'yle konuşmakta kararlıdır. Ama onun da tedavisi bitmeden klinikten çıkması yasaktır.

Sonunda Berhayat Hastanesi'nde değişim rüzgarları yine esecek ve ancak şanslı bir azınlık istediğine ulaşacaktır.

Öte yandan Nazlı'nın "Ali olmadan ben yaşayamam" sözleri izleyenleri duygulandırdı.

Ali Vefa ölecek mi? Mucize Doktor yeni bölümleriyle her perşembe FOX Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Masumiyet dizi oyuncuları ve konusu belli oldu!

Seni Çok Bekledim 4.bölüm izle Puhu Tv!

Sen Çal Kapımı 32. son bölüm izle!

Son Yaz 8. bölüm izle (tek parça)

Sadakatsiz 18. bölüm izle!