11 Mayıs 2021 Salı / 29 Ramazan 1442
Gece modu

Arka Sokaklar son bölüm izle tek parça! Arka Sokaklar 585. bölüm full izle!

Arka Sokaklar 585. bölümüyle Kanal D ekranlarında izleyenleriyle buluştu. Arka Sokakların son bölümünde; Giray tarafından saldırıya uğrayan ve tekrar kaçırılan Zeliha oldukça kötüdür. Zeliha'yı kurtarmak için canla başla çalışan ekip hedefine ulaşsa da Zeliha hiç iyi değildir. Zeliha'ya ne olacak? Arka Sokaklar 585. bölüm izleme linki ve son bölümde yaşanan gelişmeler haberimizde yer alıyor. Arka Sokaklar son bölüm izle tek parça!

12 Nisan 2021 Pazartesi 11:38 - Güncelleme: 12 Nisan 2021 Pazartesi 11:38

Arka Sokaklar 585. bölüm, izleyenlere aksiyon dolu anlar yaşattı. Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın son bölümünde Giray'ın elinden kaçan Zeliha bitmiş derbeder haliyle bir şekilde annesinin mezarına ulaşır. Mezarın üzerine yatar ve kendini adeta ölüme bırakır. Hüsnü nefesi kesilmişcesine her yerde Zeliha'yı aramaktadır! Zeliha, sağ salim bulunacak mı? Arka Sokaklar son bölüm izle tek parça! Arka Sokaklar 585. bölüm full izle!

Cuma akşamı Kanal D ekranlarında gelen Arka Sokaklar son bölümde Giray, yeniden kaçırdığı Zeliş'e fiziksel ve psikolojik şiddet uygulamaya devam ediyor. Tüm ekip ise onları arıyor. Hüsnü kızını bulamadıkça çıldırıyor. Zeliha yaşadığı tramvayı kaldıramıyor! Arka Sokaklar 585. bölümü full izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

ARKA SOKAKLAR 585. BÖLÜM FULL İZLE

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her Cuma saat 20.00'da Kanal D'de!

ARKA SOKAKLAR 586. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA


Zeliş, ekibin planını altüst ederek Giray'ı vurmuştur. Bunun sonucu ona pahalıya patlar. Başta Hüsnü olmak üzere ekip, onu bu dertten kurtarabilmek için mücadele verirler. Zeliş, ise, yaptığının farkındadır ve üzüntü duymamaktadır.

ARKA SOKAKLAR 585. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Giray, Zeliş'i kaçırıyor! Hüsnü ise kızının peşine düşüyor. Hüsnü ve ekip, Giray'ın kaçırdığı Zeliha'yı aramaktadır. Herkes Zeliş'i kurtarmak için seferber olur. Zeliş kurtulacak mı?

Giray'ın, Zeliha'yı tekrar kaçırması üzerine tüm emniyet kırmızı alarmdadır. Hüsnü çılgına döner. Tekin'in yaptığı hatanın nasıl sonuçlanacağı bilinemez. Tekin babasından ciddi bir fırça yer. Zeliha arabada seyir halindeyken Giray'ın kafasına şişeyi geçirir. Aldığı darbeyle arabayı zar zor durdurur. Giray kafayı direksiyona çarpmıştır. Zeliha can havliyle kaçmaya başlar. Ayılan Giray'da peşindedir. Ormanlık alanda kaçma kovalama yaşanır. Zeliha artık yaşadıklarına dayanamaz. Zeliha ayıldığında etrafında kimse yoktur ve ciddi bir baş ağrısı çekmektedir. Giray da, Seçkin ve Halis'in gözetimindedir.

Operasyonla Baki yer altı karakoluna alınır, konuşturulur. Ama Zeliha ile ilgili en ufacık bilgiye sahip değildir. Zeliha bitmiş derbeder haliyle bir şekilde annesinin mezarına ulaşır. Mezarın üzerine yatar ve kendini adeta ölüme bırakır. Hüsnü nefesi kesilmişcesine her yerde Zeliha'yı aramaktadır...

Yetmişli yaşlarındaki zengin aile babası Timur, yirmilik Semra ile evlendiği gece ölü bulunur. Timur'un yaşı göz önünde bulundurularak evlendikleri ilk gece ölmesinin sebebi doğal yollara bağlansa da, adli tıp raporlarına göre zehirlenerek öldürülmüştür. Semra, sözde ailesiyle birlikte aslında bir dolandırıcılık çetesi üyesidir. Soruşturma devam ettiği sırada Semra ölü bulunur. Bu çeteyle dolaylı yoldan bağlantısı olduğunu öğrendiğimiz özel koruma evi müdürü Rıfat'ın, Semra'nın ölü bulunmasıyla doğrudan bir alakası mı vardır? Ekibimizin olayın suçlularını yakalamanın peşine düşer...

Camdaki Kız 1. bölüm full izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 28. Bölüm Fragmanı yayında! Melikşah, gerçeği öğreniyor!

Kırmızı Oda 32. bölüm full izle!

Alev Alev 22. son bölüm izle Puhu Tv!

Seni Çok Bekledim son bölüm full izle PuhuTv!