13 Nisan 2021 Salı / 1 Ramazan 1442
Gece modu

Camdaki Kız 1. bölüm izle! Camdaki Kız 1. bölüm full izle! (ilk bölüm)

Camdaki kızı dizisi 1. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Kanal D ekranlarında başlayacak olan yeni dizi, Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda gibi gerçek hikayelerden uyarlanan ve izlenme rekorları kıran dizilerin yapımcısı OGM Pictures tarafından yapılıyor. Camdaki Kız 1. bölüm izleme sayfasına haberimizdeki linkten ulaşabilirsiniz. Kanal D Camdaki Kız 1. bölüm full izle (ilk bölüm)

11 Nisan 2021 Pazar 12:02 - Güncelleme: 11 Nisan 2021 Pazar 12:02

Camdaki kız dizisi ilk bölümüyle Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluştu. Nadim Güç'ün yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu ise Seda Altaylı Turgutlu'nun yazdığı Camdaki Kız dizisinin başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu yer alıyor. Camdaki Kız 1. bölüm izlemek isteyenler için Youtube'dan Camdaki Kız 1. bölüm full izleme linki haberimizde yer alıyor.

CAMDAKİ KIZ 1. BÖLÜM İZLE!

Gülseren Budayıcıoğlu'nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız, ilk bölümüyle 8 Nisan 2021 Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

CAMDAKİ KIZ 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Camdaki Kız 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Camdaki Kız 2. bölümde neler olacak?

Kanal D'de yayınlanacak olan yeni dizi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Camdaki Kız" isimli romanından uyarlanmıştır.

CAMDAKİ KIZ 1. BÖLÜM ÖZETİ

Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışan Nalan, yumuşak huylu, zeki, sıcakkanlı ve dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğudur. Hayatını varlık, ilgi, alaka içinde geçirmiş, en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Dışarıdan bakıldığında kusursuz bir hayatı olan Nalan'ın, herkesten sakladığı bir sırrı vardır...

Diğer yandan Nalan'ın çalıştığı şirketin genç veliahdı Sedat, kendisinden yaşça büyük ve evli bir kadın olan, sosyetik güzel Cana ile uzun yıllardır yasak bir ilişki yaşamaktadır. Şirketin sahibi ve Sedat'ın babası olan Rafet Koroğlu, yıllarca didinip kurduğu Koroğlu imparatorluğunun itibarının, şımarık oğlu Sedat tarafından lekelenmesine izin vermeyecektir. Rafet, Sedat'ı Cana'dan ayırmak için, onu zorla başka biriyle evlendirmeye karar verir.

Ve kader çarkı döner... Sedat ile Nalan'ın yolları kesişir. Hayatı boyunca kendisini babasına ispatlayamamış olan Sedat'ın tek çaresi, daha önce hiç tanımadığı Nalan'la evlenmektir. Peki Sedat, Nalan'ın hayallerindeki "kurtarıcı prens" midir? Çocukluklarından yaralı olan bu ikili, kavuşup, masallardaki gibi bir aşk yaşayabilecek midir? Yoksa onları bugüne kadar hiç hayal etmedikleri bir karanlık mı beklemektedir?

Gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız'da; Nalan karakterini Burcu Biricik canlandırıyor. Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek'in oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alıyor, yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

CAMDAKİ KIZ KONUSU NEDİR?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI

Budayıcıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız, başarılı oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Nalan karakterini Burcu Biricik'in canlandırdığı Camdaki Kız'da; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor.

Burcu Biricik-Nalan

Feyyaz Şerifoğlu-Sedat

Devrim Yakut-Gülcihan

Hande Ataizi-Cana

Feri Baycu Güler-Döndü

Nur Sürer-Feride

Şerif Erol-Adil

Selma Ergeç-Selen

Merve Polat-Billur

Hamza Yazıcı-Tako

Nihal Menzil-Hafize

Tuğrul Tülek-Levent

Tamer Levent-Rafet

Bir Zamanlar Çukurova 91. bölüm izle tek parça!

Mucize Doktor 57. bölüm izle!

Bir Zamanlar Kıbrıs 2. bölüm full izle!

Baraj ne zaman final yapacak?

Ramo final mi yapıyor? Ramo ne zaman final yapacak?

Seni Çok Bekledim final mi yapacak?