27 Mayıs 2022 Cuma / 26 Sevval 1443

Bir Zamanlar Çukurova 81.bölüm izle!

Bir Zamanlar Çukurova 81. bölüm izleyenlerine heyecan dolu anlar yaşattı. Bir Zamanlar Çukurova 81.bölümde; Fikret, Demir'e olan kinini artık saklayamaz. Fekeli ise Fikret'ten hesap sorar. Ümit ve Fikret anlaşarak hem sevdikleriyle birlikte olacak hem de intikam planlarını uygulayacaklardır. Öte yandan Müjgan ve Behice, Yılmaz'dan kalan mirasın peşine düşer. İşte kaçıranlar için Bir Zamanlar Çukurova 81. bölüm izleme linki.

4 Mart 2021 Perşembe 16:50 - Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova 81. bölümüyle Perşembe akşamı ATV'de ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova 81.bölüme Züleyha'nın Demir'in ofisinde bulduğu mektup damga vurdu. Mektup geçmişte yazılmış ve tehdit içermektedir. Mektup Hünkar'a mı yazılmıştır? Öte yandan Yılmaz'ın ölmeden önce tüm mal varlığını satması, Behice ve Müjgan'ın tüm planlarını alt üst edecektir. Bir Zamanlar Çukurova 81. bölümü izleyemeyenler son bölüme aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirler.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 81. BÖLÜM İZLE!

Başrollerini; Murat Ünalmış, Nazan Kesal, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Furkan Palalı, Esra Dermancıoğlu, Bülent Polat'ın paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova, her hafta Perşembe akşamı Atv'de yayınlanıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 81.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukurova'da Züleyha'nın hanım ağalığı ile barış dolu yeni bir dönem başlamıştır. Hünkar'ın geleneklerini devam ettiren Züleyha toplu nikah için tüm hazırlıkları tamamlar. Konak da iki gelin verecektir: Gülten ve Fadik! Düğün, uzun bir aradan sonra şehre yeniden neşe getirir. Fekeli ve Züleyha'nın şahitliğinde neşe içinde bir düğün yaşanacaktır. Ancak düğün boyunca Fikret yine gözünü Demir'den ayırmaz. Hatta düğün telaşının arasında, artık planının bir sonraki aşamasına geçecek fırsatı da bulur!

KADIN DAYANIŞMASI ÇUKUROVA'YI ZENGİNLEŞTİRİYOR!

Demir'in annesinin tüm hisselerini de devretmesinin ardından Züleyha hem toprakların hem şirketin yönetiminde yoğun bir iş hayatına başlar. Ama elbette, yüzlerce yıldır, erkeklerin egemenliğinde iş yapmaya alışılmış topraklarda bu iş o kadar kolay olmayacaktır. Züleyha'nın kadın olmasını fırsat bilerek zorbalık yapan bir grup, karşılarında Züleyha'nın yanı sıra arkasında dimdik duran Sevda'yı bulacaktır!

Sevda da, konaktaki tüm kadınlar da Züleyha'nın arkasında adeta ona bir kadın ordusu oluşturacaktır. Bu kadın dayanışması, aralarındaki başka savaşların kırgınlıklarını da yok etmeye başlar!

YILMAZ'IN 30 MİLYONU NEREDE?

Yılmaz'ın tüm mal varlığını satması, Behice ve Müjgan'ın tüm planlarını alt üst edecektir! Milyonlar gelecek diye otelde lüks bir hayat süren iki kadın, şimdi hem mirassız kalmanın hem de otelin parasını nasıl ödeyeceklerinin derdine düşecektir! Behice, o parayı bulmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Müjgan ise Fekeli'nin yanına da dönemeyeceklerinden, şehrin en ucuz oteline yerleşme planları yapar. Her ikisi de kayıp milyonların Züleyha'da olduğundan emindir.

FİKRET VE ÜMİT'İN PLANI NE?

Ümit, Çukurova'ya bir an önce yerleşmek için ev ararken, Demir ona büyük bir iyilik yapacaktır. Şehrin başhekimine destek olmanın görevi olduğunu söylese de bu Ümit ile yakınlaşması için bir fırsattır.

Fikret ve Ümit ise Demir'in bu jestini birlikte kutlayacak kadar planlarına sadıktırlar. İkisi, çok uzun zamandır bekledikleri bir döneme girmenin sevinci içindedir. Fikret, düğün telaşının arasında planlarının ikinci kısmını hayata geçirmiştir ve şimdi olayların gelişmesini bekleyeceklerdir.

ZÜLEYHA'NIN BULDUĞU MEKTUBU KİM BIRAKTI?

Züleyha, şirkete geldiğinde Demir için bırakılmış bir mektup bulur. Mektup, geçmişten bir konuşmayı anlatmaktadır ve altında isim yoktur. Mektupta "Kucağındaki çocuğun benim çocuğum olduğunu söylemeye devam edersen ikinizi de yaşatmam" yazıyordur. Çukurova'da Yamanların geçmişten gelen bir düşmanı mı vardır?

28 Ocak 2021 Reyting sonuçları açıklandı! İşte Perşembe reyting sonuçları ve sıralaması

Maraşlı 4. bölüm fragmanı yayınlandı!

Akrep 8. bölüm izle Puhu Tv!

Alev Alev 12.bölüm izle!

Mucize Doktor 47. bölüm izle!