28 Kasım 2021 Pazar / 23 RebiülAhir 1443

Camdaki Kız 21. bölüm full izle YouTube! Camdaki Kız 21. Bölüm izle tek parça!

Camdaki kız 21. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız 21. son bölümde babasını Cana ile birlikte gören Nalan, Cana'dan hesap soruyor. Öte yandan Feride ise Adil'i takibe almıştır. Feride bu işi öğrenince ne yapacak? Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı Camdaki Kız 21. bölüm izleme sayfasına haberimizdeki linkten ulaşabilirsiniz. Camdaki Kızı dizi 21. bölüm full izle YouTube!

26 Kasım 2021 Cuma 09:43 - Güncelleme: 26 Kasım 2021 Cuma 09:43

Camdaki Kız 21. bölüm izleyicisiyle buluştu. Camdaki Kız 21. bölümde Muzo'nun sahte sevgilisi Melisa, Koroğlu ailesiyle tanışmak için yemeğe gider. Muzaffer Melisa'yı Hayri'ye dikkat etmeleri konusunda uyarırken asıl dikkat etmesi gereken kişinin Sedat olduğunu bilmiyordur. Sedat Melisa'yı nereden tanıdığını hatırlar. Muzaffer bu sırrı öğrenecek mi? Camdaki Kız 21. bölümü haberimizden izleyebilirsiniz. Kanal D ve Youtube üzerinden Camdaki Kız son bölüm izleme linki sizlerle. Camdaki Kızı dizi 21. bölüm full izle YouTube!

CAMDAKİ KIZ 21. SON BÖLÜM İZLE (KANAL D)

Kanal D'nin, yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği iddialı dizi Camdaki Kız, izleyici tarafından her Perşembe reytinglerde zirvede yer alıyor.

CAMDAKİ KIZ 21. BÖLÜM FULL İZLE YOUTUBE

Camdaki Kız, her hafta perşembe akşamı saat 20.00'da Kanal D'de...

CAMDAKİ KIZ 21. BÖLÜM ÖZETİ

Yeni otel için düzenlenen basın toplantısında Nalan'a yöneltilen sorular ve ilgi Sedat'ı sinirlendirir.

Adil'i Cana ile gören Nalan; Cana'nın evine giderek onu babasından uzak durması konusunda uyarır. Cana ise parasız kaldığı için Alp'in güvenini tekrar kazanmaya çalışırken, Adil'le konuşmayı sürdürür.

Muzo, hayatının aşkının peşine düşerken evde işler çığırından çıkmıştır. Nalan, Cana ile karşı karşıya gelir. Büyük yüzleşme sonunda başlamıştır.

NALAN, CANA'YLA YÜZLEŞİYOR!

Adil'i Cana ile gören Nalan; Cana'nın evine giderek onu babasından uzak durması konusunda uyarıyor.

Babasıyla olan yakınlığı için Cana'dan hesap sormaya giden Nalan, "Seni ilk gördüğüm andan itibaren, senin nasıl bir şey olduğunu anladım" der.

Nalan, "Alp seni neden boşamak istedi Cana? Kimin yüzünden boşamak istedi?" gibi sorularla Cana'yı sıkıştırarak Sedat ile ilgisi olup olmadığını anlamaya çalışır.

Nalan'ı karşısında gören Cana, konunun Adil'le ilgili olduğunu ilk başta anlamasa da öğrenince şaşırmaz. Çünkü planı Adil'i kullanarak Sedat'ı kışkırtmaktır. Cana, parasız kaldığı için Alp'in güvenini tekrar kazanmaya çalışırken, Adil'le konuşmayı sürdürür.

Muzo'nun kız arkadaşı olduğunu öğrenen Gülcihan, Melisa ile tanışmak için konakta yemek organize eder.

SEDAT, MELİSA'YI HATIRLIYOR!

Sedat ve Nalan arasına yine bir ihanet giriyor. Melisa ile bir zamanlar ilişkisi olan Sedat, evlerine gelen Melisa'nın ensesindeki dövmeyi görüp onu hatırlıyor. Sedat Muzo'ya Melisa'yı nereden tanıdığını söyleyecek mi?

MELİSA, HAYRİ'DEN KAÇAMADI!

Muzo, Melisa'yı konağa getirirken Hayri'nin onu görmemesi için Hayri'yi gönderir. Melisa'nın en çok korktuğu da Hayri'nin onu görmesidir. Muzo gecenin sonunda Melisa'yı evine bırakmak isterken Hayri'nin gelişiyle her şey alt üst olur.

MELİSA, DÖVMESİYLE KENDİNİ ELE VERDİ

Melisa'yı Muzo'nun kız arkadaşı olduğu için büyük bir özenle evlerinde misafir eden Koroğlu Ailesi, sorularıyla Melisa'yı test etti.

Melisa ise rolünü çok iyi yaparken, ensesinde bulunan dövmeyi Sedat'ın görmesiyle kim olduğunu ele verdi. Peki şimdi Sedat ne yapacak?

Öte yandan Feride ise Adil'i takibe almıştır. "Hiçbir şey bitmedi! Her şey daha yeni başlıyor" diyen Cana, Sedat'tan intikamını almak için Adil beyi kullanmaya devam eder.

FERİDE, ADİL'İ YAKALADI!

Adil'in Cana'yla buluşmak için evden çıkmasıyla Feride, şüphelenince takibe aldı ve yakaladı!

Cana ile görüşemeye devam eden Adil, bu durumda ne yapacak?

Feride, Adil'in tavırlarından gün geçtikçe şüpheleniyor. Adil'in telefonda mesajlaşması ve evden bir anda çıkmasıyla Feride, bu durumdan şüpheleniyor. Adil'in gizli kapaklı bir şeyler çevirdiğini hisseden Feride, neler yapacak?

25 Kasım 2021 Perşembe reyting sonuçları: Misafir, Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı, Camdaki Kız reyting sıralaması

Kaderimin Oyunu dizisi ne zaman başlıyor? Kaderimin Oyunu 1. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 122. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Sadakatsiz 40. bölüm full izle!

Kalp Yarası 22. bölüm fragmanı yayınlandı!