12 Nisan 2021 Pazartesi / 1 Ramazan 1442
Gece modu

Kuruluş Osman 44. bölüm izle!

Kuruluş Osman 44. bölümde Osman bey, Bayhoca'nın canına karşılık kaleyi vermeyi kabul eder. Osman Bey'in obadan sürdüğü Göktuğ ise, Nikola'dan alınacak altınlar, Osman Bey'den alınacak intikam ve Türk topraklarından alacağı ganimetim peşine düşer. Peki Göktuğ ve Targun'un hedefi ne? Kuruluş Osman 44. bölüm izleyemeyenler için Kuruluş Osman son bölüm tek parça halinde haberimizde yer alıyor.

07 Nisan 2021 Çarşamba 17:42 - Güncelleme: 07 Nisan 2021 Çarşamba 17:42

ATV ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Kuruluş Osman 44.bölümde; Dündar Bey, Nikola ile görüşmek için İnegöl Kalesi'ne gider. Öte yandan çaresiz kalan Lena, Bayhoca'yı geri alabilmek için Flatyos'tan yardım ister. Flaytos ise Lena'ya "Oğlun ölecek Lena! Buraya girmemeliydi..." cevabını verir. Osman Bey ise kaleyi vermeyi düşünür. İşte Kuruluş Osman 44. bölüm izleme linki.

Kuruluş Osman 44. bölümde Osman Bey, Bayhoca'yı almak için harekete geçiyor. Aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı Kuruluş Osman 44. bölümde; Osman Bey, Bayhoca'ya karşılık Kulucahisar Kalesi'ni teslim etmeye karar verir. Bamsı ise Osman Bey'e bir sebepten sitem eder. "Ben bu yaşa, Oğuz töresinin hiçe sayıldığını görmek için gelmedim. Madem çiğneyeceğim dersin, evvela benim cesedimi ciğneyesin!" der. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 44. bölüm izleme sayfası.

KURULUŞ OSMAN 44. BÖLÜM İZLE

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman'ın 44. bölümü seyirciden büyük ilgi gördü. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da ekranlara geldi.

KURULUŞ OSMAN 45. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Kuruluş Osman dizisinin 45. yeni bölüm fragmanında Nikola, Bamsı Bey'i bıçaklayacaktır. Öte yandan Targun Hatun'u obaya Bala'yı öldürmesi için gönderen Nikola, Osman'ın en yakınlarını bir bir yok etmeyi planlamaktadır. Kuruluş Osman 45. bölümüyle 10 Şubat Çarşamba akşamı Atv ekranlarında olacak.

Şeyh Edebali kimdir? Kuruluş Osman'da Şeyh Edebali'yi kim oynuyor?

KURULUŞ OSMAN 44. BÖLÜM ÖZETİ

Kuruluş Osman 44.bölümde; Osman Bey'in kararı ile obadan sürülen Göktuğ ve Targun, intikam için Bizans'la ittifak yapar ve güçlerini Flatyos'la birleştirir. Osman Bey'in obadan sürdüğü Göktuğ ise, Nikola'dan alınacak altınlar, Osman Bey'den alınacak intikam ve Türk topraklarından alacağı ganimetim peşine düşer. Peki Göktuğ ve Targun'un hedefi ne?

Dündar Bey, Nikola ile görüşmek üzere bir kez daha İnegöl Kalesi'nin yolunu tutarken, çaresiz kalan Lena, Bayhoca'yı geri alabilmek için Flatyos'tan yardım ister.

Savcı Bey'in oğlunu kurtarmak için yaptığı hamle pahalıya mal olurken; tüm cephelerde baskı altında kalan Osman Bey, Nikola'yı hiç beklemediği bir yerden vurmak üzere herkesi şaşırtacak bir strateji kurar. Osman Bey, Bayhoca'ya karşılık Kulucahisar Kalesi'ni teslim edecek mi?

Bamsı Alp, Osman'a sitem eder. "Ben bu yaşa, Oğuz töresinin hiçe sayıldığını görmek için gelmedim. Madem çiğneyeceğim dersin, evvela benim cesedimi ciğneyesin!" der.

Savcı Bey, oğlunu kurtarmak için nasıl bir plan yapacak? Nikola, Dündar Bey'e nasıl bir vaatte bulunacak?

Lena Hatun'un Flatyos'tan yardım talebinin sonuçları ne olacak?

Bala Hatun, Osman Bey için bulduğu yeni eş adayını nasıl bir sınava tabi tutacak?

Uyanış Büyük Selçuklu 19.bölüm izle!

Mucize Doktor 48. bölüm izle!

Bir Zamanlar Çukurova 82. bölüm full izle!

Sadakatsiz 16.bölüm full izle!

Maraşlı 4. bölüm izle!