13 Mayıs 2021 Perşembe / 1 Sevval 1442
Gece modu

Maraşlı 4. bölüm izle tek parça! Maraşlı 4. bölüm full izle!

Maraşlı 4. bölümü izleyenleri ekran başına kilitledi. Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz'un yer aldığı yeni dizi Maraşlı 4. bölümde Maraşlı'nın Mahur'a söylediği 'İnsan iki şeyi göremez; Bir çok uzaktakini, bir de yakındakini...' sözleri hafızalara kazındı. Savaş Mahur'a babasının eski ortağını işaret eder. Mahur'u öldürmek isteyen kimdir? Maraşlı 4. bölüm full izle! İşte Maraşlı 4. bölüm tek parça izleme linki ve son bölümde yaşananlar...

05 Şubat 2021 Cuma 10:02 - Güncelleme: 05 Şubat 2021 Cuma 10:02

Maraşlı 4. bölümü ile Atv ekranlarında izleyenleriyle buluştu. Pazartesi akşamları yayınlanan dizi, izleyenler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Maraşlı 4.bölüme 'İnsan akrabasından, kardeşimden vazgeçecek kadar ne yaşamış olabilir ki?' sözleri damga vurdu. Maraşlı büyük bir oyun oynandığının farkındadır. Mahur ise en yakınındakilerin kendisinden neden nefret ettiğini sorgularken, sadece Maraşlı'ya güvendiğini söyler. Maraşlı 4. bölümü full izlemek isteyenler için Maraşlı 4. bölüm tek parça olarak haberimizde yer alıyor.

Yayınlandığı ilk bölümden bu yana beğeniyle izlenen Maraşlı 4. bölümü ile izleyiciyi aksiyon dolu sahnelere taşıdı. Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur, yönetmenliğini ise Arda Sarıgün'ün üstlendiği Maraşlı 4. bölümü full izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

MARAŞLI 4. BÖLÜM İZLE

MARAŞLI 5. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Maraşlı 5. bölüm fragmanı yayınlandı!

MARAŞLI 4. BÖLÜM ÖZETİ

Maraşlı 4. bölümde Aziz Türel, Necati ve İlhan alevler içindeki arabadan kurtulmayı başarır. Ama Necati o an yaşadığı duyguyu hiç unutmayacaktır. Necati'nin babası ve kardeşiyle yaşadığı bu hayati olay nedir?

Maraşlı, Mahur'u kaçıran Savaş'ı köşeye sıkıştırır. Savaş, Mahur'un aklına babası ile ilgili şüphe tohumları ekmektedir. Babasının eski ortağı Ömer Bey'den bahseder. Savaş, Maraşlı'dan kaçarak arabası ile uzaklaşır.

Mahur'un artık büyük bir şüphesi vardır. Ömer neden ölmüştür? Ömer kimdir?

Mahur'un kafası çok karışıktır, Maraşlı ile dertleşir. Mahur'un yüreğinde büyük bir acı vardır. Mahur'u öldürmek isteyen kimdir? Üstelik kendi ailesinden…

Maraşlı'nın yanında kendisini güvende hissettiğini söyleyen Mahur'a ailesi karşı çıkar.

Mahur'un, Maraşlı'ya yaptığı sürpriz teklife herkes şoke olur. Maraşlı, kızı Zeliş'in de hayatını etkileyebilecek bu teklifi kabul edecek mi?

İlhan, şirket için aldıkları yüklü miktardaki krediyi ödeyememektedir. Türel Ailesi şirketi kaybetme riski ile yüzleşir.

İlhan, Ozan'a ne yapıp edip para bulması konusunda emirler verir. Ozan'ın şirkete yatırımcı olması için bulduğu kişi herkesi çok şaşırtacaktır. Türel Holding'in yeni yatırımcısı kim olacaktır?

Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz'un paylaştığı dizinin yayınlanan yeni bölümü soluksuz izlendi. Dağ evinde tartışan Maraşlı ve Mahur'un sahneleri büyük beğeni topladı. Bölümde hastalanan Mahur'un ateşini düşürmeye çalışan Maraşlı'nın okuduğu şiir ise izleyenleri duygulandırdı.

Merakla beklenen Maraşlı'nın yeni bölümünde; "Savaş'ın eline düşen Mahur'u, Maraşlı nasıl kurtaracak? Aziz, İlhan ve Necati; Savaş'ın ateşe verdiği arabadan nasıl kurtulacaklar? Mahur ailesindeki hainin kimliğini öğrenecek mi?" gibi büyük merakla beklenen sorular yanıt bulacak.

Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur'un, yönetmenliğini ise Arda Sarıgün'ün üstlendiği; kadrosunda Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Serhat Kılıç, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Roza Çelik'in rol aldığı "Maraşlı" her Pazartesi saat 20.00'de atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

MARAŞLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Maraşlı, Mahur'a onu öldürmek isteyenin aile içinden biri olduğunu söyler ve şüphelerinin sebebini anlatır. Mahur delirecek gibi olur.

Maraşlı 5. bölüm fragmanı yayınlandı!

Mahur, ailesinden birinin onu öldürmek istediği gerçeği ile mücadele etmekte zorlanır. Maraşlı ise bu gerçeğe ulaşabilmek için Mahur'la birlikte hareket etmeleri gerektiğini söyler.

Savaş, tutuksuz yargılanma talebi ile serbest bırakılır. Artık tüm aile üyeleri hem Mahur için hem de kendileri için korkmaya başlarlar. Hayatı hala tehlikede olan Mahur için Savaş yeni bir anlaşma yapmak ister. Maraşlı, hayatı tehlikede olan Mahur'u korumak için onu ıssız bir dağ evine getirir. Bu durum Türel ailesinde panik yaratır. Maraşlı, Mahur'u ailesinden bile koruması gerektiğini düşünmektedir.

Maraşlı Necati karakteri (Serhat Kılıç) kimdir?

Sadakatsiz 16.bölüm izle!

Masumlar Apartmanı 20. Bölüm izle! Safiye'den beklenmedik hamle...

Uyanış Büyük Selçuklu 19. bölüm izle!

Sefirin Kızı 38. bölüm full izle!

Yasak Elma 96.bölüm izle!