21 Nisan 2021 Çarşamba / 9 Ramazan 1442
Gece modu

Maraşlı 11.bölüm full izle! Maraşlı 11. bölüm izle tek parça!

Maraşlı 11. bölümde izleyenleri ekran başına kilitleyen olaylar yaşandı. Yayınlanan son bölüme Maraşlının 'Bana o adamı bulacaksın Hilal! Operasyon yok artık! Maraşlı var! Hepsini bulup tek tek ateşe vermezsem benim leşimi köpeklere yedirsinler' sözü damga vurdu. Mahur'un vurulmasından dolayı öfkeli ve üzgün olan Maraşlı, intikamını hangi yoldan alacaktır? Maraşlı 11. bölümü tek parça halinde izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Maraşlı 11. bölümü full izlemek için haberimizdeki linke tıklayınız.

26 Mart 2021 Cuma 15:42 - Güncelleme: 26 Mart 2021 Cuma 15:42

Maraşlı dizisinin 11. bölümü izleyenleriyle buluştu. Atv ekranlarında yayınlanan Maraşlı dizisinin 11. bölümünde izleyenleri heyecanlandıran sahneler yer aldı. Yayınlanan yeni bölümde Maraşlı gözünü karartıyor... Mahur'un vurulmasından sonra Acar, oğlu Sami'yi Maraşlı'dan saklar. Maraşlı'nın geleceğinden korkan Acar önlemler alsa da Maraşlı'nın eline düşer. Acar'ı konuşturarak Sami'ye ulaşmak isteyen Maraşlı amacına ulaşabilecek mi? Maraşlı 11. bölüm full izleme linki tek parça olarak haberimizde yer alıyor.

Maraşlı 11. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur, yönetmenliğini ise Arda Sarıgün'ün üstlendiği Maraşlı 11. bölümü full izlemek isteyenler için son bölüm tek parça izleme linki ve son bölüm özeti.

MARAŞLI 11. BÖLÜM FULL İZLE

Atv'nin sevilen dizisi Maraşlı, 11. bölümüyle izleyenlerinin karşısına geçti.

MARAŞLI 12. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Çelik'in yer aldığı Maraşlı dizisinin 11. bölümünde yaşananlar...

Maraşlı 11. bölümde Sami'nin adamları tarafından vurulan Mahur'u, Maraşlı hastaneye yetiştirir, Mahur hemen ameliyata alınır. Haberi alan Aziz, Firuzan ve İlhan hastaneye koşarlar.

Tüm aile Mahur'u koruyamadığı için Maraşlı'ya yüklenir. Maraşlı, kendisine kurulan bu kumpasın öcünü almak için ant içer. Öfkeli olan Maraşlı, intikamını hangi yoldan alacaktır?

Ozan'ın cesedini gömen İlhan ve Dilşad korku içindedir. Boşanmaya karar veren İlhan, Dilşad'ı evden kovmak ister. Fakat Dilşad kolay pes etmez, İlhan'ı tehdit eder. İlhan için geriye tek bir çözüm kalır. İlhan bu zor kararı uygulayabilecek midir? İlhan'ın kararını öğrenen Necati nasıl önlem alacaktır?

Acar, oğlu Sami'yi Maraşlı'dan saklar. Maraşlı'nın geleceğinden korkan Acar önlemler alsa da Maraşlı'nın eline düşer. Acar'ı konuşturarak Sami'ye ulaşmak isteyen Maraşlı amacına ulaşabilecek midir?

Kalan malların yerini sadece Sami bildiği için Savaş onu korumaya alır. Bu durum Maraşlı ve Savaş'ı karşı karşıya getirir. Savaş'ın adamları Maraşlı'nın evini tarar.

Savaş, Maraşlı'yı Sami'nin peşini bırakması için tehdit eder. Maraşlı, Sami'yi öldürmek için, Savaş da Sami'yi yaşatmak için büyük bir çatışmaya girer. Bu çatışma kayıplara neden olacaktır...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. bölüm full izle (EDHO son bölüm)

Arıza dizisinin setinde kriz! Oyuncular birbirine girdi!

Çukur 121.bölüm izle (4.Sezon 29.Bölüm) tek parça!

Masumlar Apartmanı 27. bölüm tek parça izle!

Leyla ile Mecnun yeniden mi başlıyor?