6 Aralık 2021 Pazartesi / 2 CemaziyelEvvel 1443

Maraşlı 20. bölüm izle tek parça! Maraşlı 20. bölüm full izle!

Maraşlı dizisinin 20. bölümü izleyenleriyle buluştu. Atv ekranlarında Pazartesi akşamı ekrana gelen Maraşlı dizisinin 20. bölümü izleyenlere aksiyon dolu anlar yaşattı. Maraşlı 20. bölümde Maraşlı, Savcı Tolga'dan, Mahur da Dilara' dan rahatsız olur. Fuad, Maraşlı'yı Mahur'a yalan söylememesi konusunda uyarır. Mehmet İnce olduğunu Mahur'a anlatması gerektiğini söyler. Maraşlı, Mahur'a Mehmet İnce kimliğini itiraf edebilecek midir? Maraşlı 20. bölüm full izleme linki tek parça olarak haberimizde yer alıyor.

8 Haziran 2021 Salı 09:57 - Güncelleme: 8 Haziran 2021 Salı 09:57

Atv'nin sevilen dizisi Maraşlı, 20. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Maraşlı 20. bölümde Hurdacı, Maraşlı'nın peşinde olduğunun farkındadır. Savaş; Hurdacı'yı, Maraşlı'ya ispiyonlayan kişinin Necati olduğuna emindir. Hurdacı, Savaş'a Necati'yi öldürme emri verir. Savaş'ın adamları Necati'nin peşine düşer. Maraşlı, Hurdacı'ya ulaşabilecek mi? Necati, ikinci kez ölümden kurtulmayı başarabilecek mi? Maraşlı 20. bölümü full izlemek isteyenler için son bölüm tek parça izleme linki ve son bölüm özeti.

Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur, yönetmenliğini ise Arda Sarıgün'ün üstlendiği Maraşlı 20. bölümü tek parça halinde izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Maraşlı 20. bölümü full izlemek için haberimizdeki linke tıklayınız.

MARAŞLI 20. BÖLÜM FULL İZLE

Maraşlı 20. bölümü ile izleyicisini ekran başına kilitledi. Yayınlanan son bölüme Maraşlının "Mahur'un adını öyle kafanıza göre ulu orta yerde kullanmamanızı tavsiye ederim" sözü damga vurdu.

Maraşlı 20. bölümde; Maraşlı ve Mahur birbirlerine özlemlerini ifade ederler. Maraşlı, Mahur'un Savcı ile samimiyetini sorgular.

Maraşlı, Savcı Tolga'dan, Mahur da Dilara' dan rahatsız olur. Fuad, Maraşlı'yı Mahur'a yalan söylememesi konusunda uyarır. Mehmet İnce olduğunu Mahur'a anlatması gerektiğini söyler. Maraşlı, Mahur'a Mehmet İnce kimliğini itiraf edebilecek midir?

Savcı Tolga; Savaş ve Maraşlı'yı sorguya çağırır. Maraşlı ve Savaş uzun zaman sonra ilk kez karşı karşıya gelir. Savcı, ikisine de Mehmet İnce'yi sorar. Mehmet İnce'ye önce kim ulaşacaktır? Savcı Tolga'mı yoksa Savaş mı?

Maraşlı, Necati'den öğrendiği Hurdacı'ya ulaşmak için Fuad ile bir plan yapar ve 10 Milyon Dolar temizlenecek para var diye haber salarlar.

Hurdacı, adamlarından Fuad'ın aklamak istediği miktarı duyar ve buluşma ayarlar. Hurdacı buluşmaya gitmez, adamlarını gönderir. Maraşlı, Hurdacı'ya ulaşabilecek midir?

Hurdacı, Maraşlı'nın peşinde olduğunun farkındadır. Savaş; Hurdacı'yı, Maraşlı'ya ispiyonlayan kişinin Necati olduğuna emindir. Hurdacı, Savaş'a Necati'yi öldürme emri verir. Savaş'ın adamları Necati'nin peşine düşer. Necati, ikinci kez ölümden kurtulmayı başarabilecek midir?

Sen Çal Kapımı yeni sezondan 2. fragman yayınlandı!

EDHO 197. son bölüm full izle!

Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!

Kağıt Ev 7. bölüm full izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 34. bölüm tek parça (sezon finali)