27 Kasım 2021 Cumartesi / 22 RebiülAhir 1443

Misafir 3. bölüm full izle tek parça! Misafir 3.Bölüm izle!

Misafir, 3. Bölümüyle izleyiciye heyecanlı anlar yaşattı. Hafızasını kaybeden bir kadın ile 3 çocuklu bir adamın hayatlarının kesişmesini anlatan dizinin yeni bölümünde Gece'nin ortaya çıkmasından korktuğu gerçekleri Erdem ve Giray'ın bulması ise an meselesidir. Misafir 3. bölüm full izleme bağlantısı tek parça olarak haberimizde yer alıyor. Misafir 3. Bölüm izle!

26 Kasım 2021 Cuma 09:55 - Güncelleme: 26 Kasım 2021 Cuma 09:55

FOX Tv'nin yeni dizisi Misafir, 3. bölümüyle ekrana geldi. Yapımını MEDYAPIM'ın üstlendiği, "Oasis" dizisinin uyarlaması olarak izleyiciye sunulam Misafir'in 3. bölümünde Gece, annesine karşı duyduğu öfkeyi dizginleyip Güneş kimliğini koruyabilecek midir? Misafir 3. bölümü izlemek için haberimizdeki linke tıklayın. Misafir 3. bölüm full izle tek parça!

MİSAFİR 3. BÖLÜM İZLE!

MİSAFİR 3. BÖLÜM ÖZETİ

Senaryosunu Özge Aras'ın uyarladığı "Misafir" 3. bölümü izleyici karşısına çıktı.

Misafir dizisinin 3. bölümünde Gece'nin annesi Nazan, Erdem'in evine bir yıldırım gibi düşer.

Gece, annesine karşı duyduğu öfkeyi dizginleyip Güneş kimliğini koruyabilecek midir?

Gece'nin ortaya çıkmasından korktuğu gerçekleri Erdem ve Giray'ın bulması ise an meselesidir. Üstelik Nazan kendisiyle birlikte peşinden büyük bir tehlike de getirmişken...

MİSAFİR DİZİSİ OYUNCULARI

"Misafir"in oyuncu kadrosunda Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay'ın yanı sıra Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün oturduğu, senaryosunu Özge Aras'ın uyarladığı Misafir dizisinde travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir kadın olan Gece (Hazal Kaya) ve eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir baba olan Erdem'in (Buğra Gülsoy) umut dolu karşılaşma hikayesi konu alınacak.

MİSAFİR OYUNCULARI

Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimlerin oyunculuğunu üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün oturuyor.

ÖNCEKİ BÖLÜMDE NE OLDU?

Misafir'in önceki bölümünde Güneş, Erdem'e olan minnetini nasıl geri ödeyeceğini bilemez. Erdem ise Güneş'e çocukların bakıcısı olmayı teklif eder.

Güneş'in misafirlikten çıkıp evin bir bireyi haline gelmesi en çok Betül'ü rahatsız eder.

Güneş'in geçmişini araştıran Giray ise Gece'nin geçmişinden bir tehlikeyi Erdem'in evine misafir eder.

25 Kasım 2021 Perşembe reyting sonuçları: Misafir, Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı, Camdaki Kız reyting sıralaması

Camdaki Kız 21. bölüm full izle YouTube!

Sadakatsiz 40. bölüm full izle!

Evlilik Hakkında Her Şey 10.bölüm izle!

Kalp Yarası 22. bölüm fragmanı yayınlandı!