13 Haziran 2024 Perşembe / 7 ZilHicce 1445

Sadakatsiz 12.bölüm izle!

Sadakatsiz 12. bölüm yayınlandı. Volkan, Asya ile uğraşmaya devam ediyor ve Asya'ya saldırması için birini gönderiyor. Asya'nın evine giren kişi tarafından saldırıya uğraması sonrası olay inceleme geliyor. Turgay ise Asya'ya destek olmak için onu yalnız bırakmıyor. Öte yandan Derin, Volkan'dan şüphelenerek onu takip ettiriyor. Volkan'ın 2. telefonunu bulan Derin, gördüklerine inanamıyor. İşte Sadakatsiz 12. bölüm izleme linki.

30 Aralık 2020 Çarşamba 23:55 - Güncelleme:
Sadakatsiz 12.bölüm izle!

Sadakatsiz dizisi 12. bölümüyle Kanal D'de ekrana geldi. Sadakatsiz 12. Bölümde; Volkan, Turgay'ın Asya'nın evinde kalmasıyla çılgına dönüyor. Asya'nın kapısının önünde arabada sabahlayan Volkan'ın sıradaki hamlesi ne olacak? Öte yandan Derin, Volkan'ın 2. bir telefonu olduğunu öğrenip çılgına dönüyor. Telefonu bulduğunda ise Asya'yı takip ettirdiğini anlıyor.

Asya yaşadığı güçlükleri bir bir aşmaya çalışırken, Turgay'dan büyük bir destek görüyor. Volkan ise Asya'nın yanında olan Turgay'ı kıskanıyor. Sadakatsiz 12. bölüm izle!

SADAKATSİZ 12. BÖLÜM İZLE KANAL D

SADAKATSİZ 12.BÖLÜM ÖZETİ

Sadakatsiz 12. bölümde; Asya'nın evine olay inceleme geliyor. Turgay ise Asya'ya destek olmak için onu yalnız bırakmıyor.

Sadakatsiz 13.bölüm izle!

Volkan ise Turgay'ın o evde kalacak olması düşüncesiyle çılgına dönüyor. Asya'nın kapısının önünde arabada sabahlayan Volkan'ın sıradaki hamlesi ne olacak? Derin, Volkan'ın eve gelmemesine ne tepki verecek?

Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği dizinin yeni bölümünün konusu şöyle; Asya’nın uğradığı saldırı hem Asya-Ali, Volkan- Derin cephesinde beklenmedik sonuçlar doğurur.

"O DELİ DOKTORU BURADA MI KALACAK?"

Sadakatsiz 12. bölümde; Asya'nın saldırıya uğradığı gece eve gelen Volkan, onun yanında Turgay'ı görünce öfkeleniyor. Volkan, olanlardan sonra evin güvenli olmadığını söyleyerek Ali'yi yanına almak, Asya'yı da otele yerleştirmek istiyor. Ancak Asya, onun bu teklifini kabul etmiyor. Turgay'ın yardımları sayesinde kendine gelen Asya, evinde kalmaya karar veriyor. Volkan ise gece boyunca onların yanında Turgay'ın kalacağını öğreniyor. Asya'yla tekrar geriliyor. Volkan'ın bu kıskançlıkları Asya'yı da çileden çıkarıyor.

Bahar ve Mert’in ilişkileri yeni bir sınavdan geçiyor. Mert, restoranda rastladığı kızdan numarasını almıştı. Bahar bunu öğrenince ne tepki verecek?

"BENİM ŞEHRİMİ TERK EDECEKSİN!"

Sadakatsiz 12. bölümde; Volkan, Asya'yı sindirmeye çalışıyor. Asya'nın güçlü oluşu, Volkan'ı çok rahatsız ediyor. Onu böylesine ayakta ve mutlu görmeye dayanamayan Volkan, onun huzurunu kaçırmak için de gelinden geleni yapıyor. Ancak artık Volkan'dan hiç çekinmeyen Asya, ona hak ettiği cevabı veriyor. Volkan, o bu şehirden gidene kadar onunla uğraşacağını söylese de Asya ona pabuç bırakmıyor.

HALUK, BAĞIŞ GERÇEĞİNİ ÖĞRENDİ

Asya, Haluk'un şirketine gelerek her şeyi bir bir anlatıyor. Volkan'ın şirket adına yapacağı bağışın şartı olduğunu ve bu şartın da Asya'nın görevden alınması olduğunu açıklıyor. Bunu duyan Haluk, sinirleniyor. Volkan'ı yanına çağıran Haluk, demediğini bırakmıyor ve bu durumu bir an önce düzeltmesini istiyor. Ondan habersiz böyle bir karar almaması konusunda da Volkan'ı sıkıştırıyor.

"BÖYLE AİLE BABASI OLUNMAZ!"

Sadakatsiz dizisinin yayınlanan 12. bölümünde; Haluk ve Gönül, Volkan'ı yakın markaja alıyor. Volkan'ın son zamanlarda sık sık Asya'nın yanında olması artık Haluk'un da canını sıkıyor. Haluk, ona bir ailesi olduğunu ve onların yanında olması gerektiğini hatırlatıyor. Asya'nın yanında görünmesinin de hoş karşılanmayacağını söylüyor. Hem Gönül hem de Haluk, Volkan'ı bu konuda bir kez daha uyarıyor. Ancak Haluk'un sözleri yine çok ağır oluyor!

Öte yandan Vakıf yararına yapılacak kermes herkesi bir araya getirirken, şüphelerinin peşinden giden Derin hangi gerçeklerle yüz yüze gelecektir. Volkan'dan şüphelenen Derin, onu yakın takibe aldırıyor. Araştırmaları sonucunda Volkan'ın ikinci bir telefonunun olduğunu öğrenen Derin çılgına dönüyor. Volkan'ın ofisini alt üst ettikten sonra telefonu bulan Derin, gördükleri karşısında şoke oluyor.

Derin, Asya'ya yaşattıklarını yaşamaya başlıyor. Derin, Volkan'ın 2. bir telefonu olduğunu öğrenip çılgına dönüyor.

Gönül ise kızının evliliği için ipleri elinden bırakmamaya kararlıdır.

DERYA, ORTALIĞI KARIŞTIRIYOR!

Derya, Ali hakkında söyledikleriyle ortalığı karıştırıyor. Volkan'ı gördüğünde, Ali'nin çok yalnız kaldığını ve Turgay'a terapiye geldiğini söylüyor. Bunu duyan Volkan, küplere biniyor. Ve soluğu Asya'nın yanında alıyor. Asya'ya Ali'nin bu durumlardan kötü etkilendiğini söyleyerek onu uyarıyor. Derya'nın bu davranışı yeni bir kavganın fitilini ateşliyor.

Sadakatsiz yeni bölümleri ile her Çarşamba akşamı Kanal D’de...

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Volkan’ın attığı adımlar çevresi tarafından sorgulanırken, Gönül’ün bu soğuk savaşta yeni bir planı vardır.

Asya, Volkan'ın kendine karşı kötü bir şey yapmayı planladığının haberini alır. Ancak çok gecikmeden evine giren maskeli biri tarafından saldırıya uğrar.

Asya, Volkan'ın kendine karşı kötü bir şey yapmayı planladığını öğreniyor. Asya, oğlu Ali'nin babasına gittiği gece saldırıya uğruypr. Evinin bahçesine giren maskeli adam önce güvenlik kamerasını kırıyor sonra eve girerek Asya'ya saldırıyor. Eve giren maskeli adamın kim olduğu henüz bilinmezken izleyiciler Selçuk olabileceği üzerinde durdu.

Öte yandan, çevresindeki gerginlik Ali’yi olumsuz etkiler ve okulda yaşadığı bir problem beklenmedik sonuçlar doğurur. Asya yaşadığı güçlükleri bir bir aşmaya kararlı olsa da kendisini bekleyen son tehlikeden habersizdir.

Evine yapılan saldırı Asya’yı huzursuz etse de Volkan’ın hayatlarına karışmasına izin vermemeye kararlıdır.

Sadakatsiz'in Derya'sı Özge Özder kimdir? Özge Özder ve eşi kaç yaşında?

Yasak Elma 92. son bölüm izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 15. son bölüm izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm izle!