17 Ocak 2022 Pazartesi / 14 CemaziyelAhir 1443

Yargı 11. Bölüm izle PuhuTv! Yargı 11. bölüm full izle!

Yargı, 11. Bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen olaylara sahne oldu. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in rol aldığı Yargı 11. bölümde Engin Ilgaz'ı tehdit ediyor! Engin, Çınar'ın Zafer ile olan durumunu öğrenmiştir. Ilgaz'ı yanına çağırarak Ceylin'e her şeyi anlatması konusunda zorlayarak tehdit eder. Ilgaz bu durumda ne yapacak? Ceylin babasına ne olduğunu öğrenecek mi? Kanal D ve PuhuTv Yargı 11. bölüm full izleme bağlantısı haberimizde yer alıyor. Yargı 11. Bölüm izle PuhuTv!

30 Kasım 2021 Salı 09:49 - Güncelleme: 30 Kasım 2021 Salı 09:49

Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı, 11. bölümüyle izleyicisi karşısına çıktı. Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı Yargı 11. bölümde Ceylin sonunda hissettiklerini Ilgaz'a söylüyor! Kaçmaktan çok yorulan Ceylin, duygularına yenik düşerek hissettiklerini Ilgaz'a açıklıyor. Ilgaz Ceylin'e nasıl bir cevap verecek? Yönetmenliğini Ali Bilgin'in üstlendiği Yargı 11. bölüm izleme PuhuTv ve Kanal D bağlantılarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Yargı 11. bölüm full izle!

YARGI 11. BÖLÜM FULL İZLE!

Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesinin anlatıldığı Ay Yapım imzalı Yargı dizisi 11. bölümüyle Kanal D'de ekrana geldi.

YARGI 11. BÖLÜM İZLE PUHUTV!

Heyecanla takip edilen dizinin son bölümünde Engin'in duruşmadaki ifadesi damga vurmuştu. Peki yeni bölümde neler yaşandı? İşte Yargı 11. bölüm özeti...

YARGI 11. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kanal D'nin, yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı Yargı, 11. bölümüyle izleyenleri yine ekran başına kilitledi.

Senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin'in oturduğu Yargı'nın yeni bölümünün konusu ise şöyle;

Ceylin ve Ilgaz, gönderilen sesli mesajdan sonra; bittiğini zannettikleri kâbusun aslında yeni başladığını fark ederler.

Engin'in başta onlar olmak üzere kendisine zarar verdiğine inandığı herkesle ilgili bir planı vardır. Ceylin ve Ilgaz ise bu sarmalın tam merkezinde durmaktadır.

YEKTA'NIN TEKLİFİ ŞOK ETTİ!

Yargı 11. Bölümde Yekta, Engin'in avukatlığını yapan Seda'ya peşini bırakması için büyük bir teklifte bulunuyor!

Laçin'i kardeşiyle konuşup ikna etmesi için gönderen Yekta'nın teklifi şok etkisi yaratıyor!

Eren, Pars, Çınar ve Yekta; karşılarına çıkan bütün bu bulmacanın çözümü için kimseye belli etmeden çabalamaya başlarlar. Ancak bu süreç hepsini beklemedikleri kadar büyük sorularla ve sürprizlerle baş başa bırakacaktır.

PARS'TAN, ENGİN'E TEHDİT!

Herkesten intikam almaya kararlı olan Engin, Pars tarafından tehdit ediliyor!

Acaba içlerinde derin bir yerden yükselen öfkelerini kontrol edebilecekler midir? Yoksa bu öfke büyük bir yangına mı sebep olacaktır?

Ilgaz ve Ceylin bir yandan Engin'in tehditleri, bir yandan da tarafları oldukları davayla uğraşırken; geçmişlerinin bağlandığı düğüm yeniden karşılarına çıkar. Bu durum onları acımasız bir "keşke"nin kucağına bırakırken; artık ikisini de çok zor tercihler beklemektedir.

ILGAZ HAYATININ YOL AYRIMINDA!

Engin, Çınar'ın Zafer ile olan durumunu öğrenmiştir. Ilgaz'ı yanına çağırarak ona babasının gerçeği itiraf etmesini yoksa onun Ceylin'e kendisinin bu gerçeği söylemesi gerektiğini söyler. Çınar da Metin de çok kötü durumdadır. Ilgaz ise durumdan habersiz babasını aramaktadır. Ilgaz ne yapacak?

CEYLİN SONUNDA HİSSETTİKLERINİ ILGAZ'A SÖYLÜYOR!

Kaçmaktan çok yorulan Ceylin, duygularına yenik düşerek hissettiklerini Ilgaz'a açıklıyor. Ilgaz'ın yanında olacağını söyleyen Ceylin nasıl bir cevapla karşılaşacak?

ENGİN'İ MANİPÜLASYONLARI EREN'İ DELİRTİYOR!

İntikam avcısına dönüşen Engin'in hedefinde Eren vardır. Ancak Eren, Engin'in umursamaz tavırları yüzünden çılgına döner

28 Kasım 2021 Pazar reyting sonuçları açıklandı mı? Elbet Bir Gün, Teşkilat, Yargı reyting sıralaması

Kalp Yarası 22. bölüm izle!

Teşkilat 24. bölüm full izle (son bölüm)

Yasak Elma 122. son bölüm full izle FOX Tv!

Üç Kuruş 5. Bölüm full izle Tek Parça!