1 Temmuz 2022 Cuma / 2 ZilHicce 1443

21 Aralık 2020 Reyting sıralamasında kim birinci oldu? Reyting sonuçları açıklandı!

21 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanan Çukur, Sefirin Kızı, Uyanış Büyük Selçuklu ve Yasak Elma dizilerinin arasından hangilerinin daha fazla izlendiği reyting sonuçları neticesinde belli oldu. Reytingler TİAK (Televizyon izleme araştırmaları kurumu) tarafından Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülüyor. Peki Pazartesi akşamı reyting sonuçlarına göre hangi kanal ve program birinci oldu? İşte 21 Aralık 2020 reyting sonuçları…

23 Aralık 2020 Çarşamba 12:01 - Güncelleme:

Reyting sonuçlarına göre dün en çok izlenen televizyon programı belli oldu. Pazartesi günü Show Tv'de Çukur, Star Tv'de Sefirin Kızı, TRT 1'de Uyanış Büyük Selçuklu ve FOX Tv'de Yasak Elma yayınlandı. Bu yapımlardan hangisinin daha fazla izlendiği reyting sonuçları TİAK ölçümleri neticesinde belli oldu. Reyting sıralaması; Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülüyor. Peki, Pazartesi reyting sonuçlarına göre hangi kanal ve program birinci oldu? 21 Aralık 2020 Reyting sonuçları

22 Aralık 2020 Reyting sonuçları açıklandı! Reyting sıralamasında kim birinci oldu?

Pazartesi günü Show Tv'de Çukur, Star Tv'de Sefirin Kızı, TRT 1'de Uyanış Büyük Selçuklu ve FOX Tv'de Yasak Elma izleyenleri ile buluştu. Öte yandan Tv8 ekranlarında ise Masterchef Türkiye’de lezzet yarışı ekranlara konuk oldu. Günlük olarak yayınlanan ve Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen reyting sonuçlarına göre sıralama açıklanıyor.

21 ARALIK REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI

21 Aralık tüm kanallara ait reyting sonuçları açıklandı. 21 Aralık 2020 reyting sonuçları, dün akşam yayınlanan programların izlenme oranlarına göre açıklanıyor.

Total'de 1. sırada Show TV’de yayınlanan “Çukur”, 2. sırada TRT1’de ekrana gelen “Uyanış Büyük Selçuklu”, 3. sırada Fox TV’de izleyiciyle buluşan “Yasak Elma” yer aldı.

AB'de ise 1. sırada “Uyanış Büyük Selçuklu”, 2. sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber”, 3. sırada “Yasak Elma” yer aldı.

Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölüm izle!

Çukur 108. son bölüm izle Puhu Tv!

Yasak Elma 90. son bölüm full izle!

Sefirin Kızı 33. son bölüm izle Puhu Tv!