28 Mayıs 2022 Cumartesi / 27 Sevval 1443

Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölüm izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölümüyle TRT1 ekranlarında yayınlandı. Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde; Sabbah'ın kurduğu tertip yüzünden zihni bulanan Arslantaş, Nizamülmülk'e ölümcül bir yara vermiş, etrafları Batuniler tarafından sarılmıştı. Sencerler oradan çıkabilecek mi? İşte kaçıranlar için Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölüm (tek parça)

6 Nisan 2021 Salı 09:58 - Güncelleme:

Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölümüyle Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlandı. Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölümde; Melikşah nezdinde itibarı sarsılan İlteber'i alacakları için gelip daha da zor duruma düşürecek olan tacir kimdir? Nizamülmülk'ün akıbeti ne olacak? Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölüm izlemek isteyenler için son bölüm tek parça halinde haberimizde yer alıyor.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 13. BÖLÜM İZLE!

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 13. BÖLÜM YOUTUBE

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 14. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 13. BÖLÜM ÖZETİ

Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölümde; Sabbah’ın kurduğu tertip yüzünden zihni bulanan Arslantaş, Nizamülmülk’e ölümcül bir yara vermiş, etrafları Batuniler tarafından sarılmıştı. Acaba Sencerler oradan çıkabilecek midir? Nizamülmülk’ün akıbeti ne olacaktır?

Diğer taraftan Şelemzar’da büyük bir patlama olmuştu. Melikşah’ın Şelemzar’da tuttuğu çeliklerin bulunduğu ambar da dâhil olmak üzere birçok kritik yer telafi edilemez hasar alacaktır. Melikşah nezdinde itibarı sarsılan İlteber’i alacakları için gelip daha da zor duruma düşürecek olan tacir kimdir? Alacaklarına karşılık İlteber’den istediği ve alması durumunda İlteber’i zorlu duruma düşürecek olan şey nedir?

Öte yandan Melikşah, Şelemzar’daki büyük patlamada parmağı olduğunu anladığı Andreas için Konstantiniyye’ye bir ültimatom gönderir. Bizans imparatorundan aralarındaki barışın sürebilmesi için Andreas’ın ölümle cezalandırılmasını ister. Ölümün eşiğine gelen Andreas, içine düştüğü bu durumdan kurtulmak için hangi hamleye kalkışacaktır?

Tüm bunların yanı sıra Gevher, hamileliğini bahane ederek Turna’yı saraya çağırtmıştı. Geldiğinde Seferiye Hatun’u muayene etmiş ve onu hasta eden şeyin hangi kandil olduğunu ortaya çıkarmıştı. Ne var ki Elçin ve Gevher bu vaziyeti Nizamülmülk olmadan açığa vuramayacaklardır. Kurduğu tertibin aşikâr edilmesinden endişe eden Terken, bu durumdan sorumlu tuttuğu Turna’yı nasıl bir tuzağa itecektir?

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 14. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Arslantaş’ın Sencer’i vurduğu haberini alan Terken, Nizamülmülk’ün gücünü kırmak adına hususi yiğitlik müessesini Melikşah’ın gözünden düşürmek için harekete girişir. Nizamülmülk, oğulları mesabesinde gördüğü hususi yiğitlerini müdafaa etmeye çalışır.

Diğer taraftan Elçin Melikşah yakınlaşmasıyla kıskançlık krizine giren Terken, Elçin’e tokat atmıştı. Yediği tokadın intikamını almak isteyen Elçin, Seferiye’nin hastalanmasının Terken’in tezgâhladığı bir oyun olduğunu anlamıştı.

Çukur 108. son bölüm izle Puhu Tv!

Kuruluş Osman 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ertuğrul Bey ölüyor...

Masumlar Apartmanı 15. son bölüm full izle!

Yasak Elma 90. son bölüm full izle!

Arıza 15. son bölüm izle!

Bir Annenin Günahı 5. bölüm full izle!

Sen Çal Kapımı 23. bölüm izle!

Kefaret 5. bölüm izle!

Bir Zamanlar Çukurova 78. yeni bölüm Fragmanı yayınlandı! Demir, Yılmaz'ı kurtarıyor...