17 Eylül 2021 Cuma / 10 Safer 1443

Bir Zamanlar Çukurova 97. son bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

Bir Zamanlar Çukurova 97. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Perşembe akşamı ATV'de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Müjgan ve Züleyha, Çukurova'yı terkediyor. Bir Zamanlar Çukurova 97. bölümde aynı zamanlarda bir yola çıkan Züleyha ve Müjgan'ın gittiği sırada Adana - İstanbul uçağı düşer. Uçakta kim vardı? Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça izle Atv! Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm full izle!

22 Mayıs 2021 Cumartesi 15:34 - Güncelleme: 22 Mayıs 2021 Cumartesi 15:34

Bir Zamanlar Çukurova 97. bölümüyle izleyenlere hüzünlü anlar yaşattı. Atv'nin izlenme rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Müjgan, Demir ve Ümit'in fotoğraflarını Züleyha'ya gösterir. Züleyha renk vermese de Demir'e olan güveni sarsılmıştır. "Böyle bir adamı nasıl sevmeye devam edebilirim!" diyerek kendini Demirden uzaklaştırır ve İstanbul'a gitmeye karar verir. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle atv linki haberimizde. Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm izle!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 97. SON BÖLÜM FULL İZLE ATV

MÜJGAN VE ZÜLEYHA ÇUKUROVA'YI TERKEDİYOR!

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Müjgan, Demir ve Ümit'in fotoğraflarını gösterince Züleyha şok geçirse de kendisini defalarca yok etmeye çalışmış Müjgan'a renk vermemeyi başarır ve durumu idare eder. Ancak fotoğrafları görmesinin ardından başladığı sorgulama ve sonrasında yaşananlar Züleyha'yı Adana'dan uzaklaşmaya kadar götürecektir.

Müjgan ise, karşılık bulmadığını bilse bile, ilk kez Züleyha'ya doğru davranmanın huzuru içinde hayatında yeni bir sayfa açmaya adım atar! Üstelik bu kez Fekeli'den izin alarak harekete geçer.

FİKRET SAVAŞI BİTİRMEK İSTESE DE DEMİR ARTIK HER ŞEYİ ONDAN BİLİYOR

Cezasını çekmek üzere demir parmaklıklar ardına geçen Fikret, Demir'in öfkesinden yine de kurtulamaz.

Demir, ifadesi ile kendisini kurtaranın Fikret olmadığına inanmadığı gibi, çiftlikteki baskın için de onu suçlayacaktır. Hatta Demir, savcıya durumu bildirmekle yetinmeyip, hapishanede bile Fikret'e saldıracak kadar delirir!

Fekeli ve Lütfiye ise Fikret'i kurtarmak için tüm delilleri bir araya getirirler. Bu arada Fekeli ve Fikret arasındaki sular da durulacaktır.

SEVDA VE ÜMİT ARASINDA İPLER GERİLİRKEN; ŞERMİN VE FÜSUN SIRLARINI ÇÖZMEK ÜZERE!

Hastaneden çıkan Ümit, olayların kontrolünü eline almak için tüm gücüyle çalışmaya başlar. Sevda'yı da kendine destek olmamakla suçlar! İki arada kalan Sevda artık ya kızını geri kazanırken Demir ve Züleyha'yı kaybedecektir, ya da onları korurken kızını tamamen yitirecektir.

Sevda'ya Ümit ile arasındaki bağı açık açık sorunca da bir ilerleme kaydedemeyen Şermin ve Füsun da pes etmez! Adeta bir dedektif titizliğinde çalışan iki arkadaş, bu kez büyük bir ipucu daha yakalayacaktır.

ADANA - İSTANBUL UÇAĞI DÜŞTÜ! İÇİNDE KİM VARDI?

Demir, tüm Adana'ya yeni açıklamalar yaparken, Züleyha kendi hayat planını uygulamaya başlayacaktır.

Kaderleri defalarca kez karşı karşıya kalan Müjgan da kendi kaderini yeniden yazmak için aynı zamanlarda bir yola çıkar! Ve Adana'ya bomba gibi düşen bir haber ulaşır! Adana - İstanbul uçağı düşmüştür!

Uyanış Büyük Selçuklu 33. Bölüm fragmanı yayınlandı!

Mucize Doktor 63. bölüm full izle!

Son Yaz 19. bölüm izle tek parça!

Atiye 3. sezon ne zaman çıkacak?

Bozkır Arslanı Celaleddin 1. bölüm izle (ilk bölüm)

Kuruluş Osman 60. yeni bölümde ne olacak?