10 Ağustos 2022 Çarşamba / 13 Muharrem 1444

Destan 2. Bölüm izle! Destan 2. bölüm izle full HD tek parça!

Atv'nin yeni dizisi Destan, 2. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Bozdağ Film imzalı 'Destan' dizisi ilk bölümüyle reytinglerde en çok izlenen yapım oldu. Destan'ın 2. bölümünde Tüm dengeleri alt üst edecek bir taht mücadelesi başlıyor. Başrollerinde Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar ve Burak Tozkoparan'ın yer aldığı Destan 2. bölüm izleme sayfası ve yeni bölümde yaşananlar haberimizde. Destan 2. Bölüm izle full hd tek parça!

2 Aralık 2021 Perşembe 11:11 - Güncelleme:

Destan 2. Bölüm izleyenleri derinden etkiledi. Atv'de ekrana gelen yeni dizinin başrollerinde Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar, Burak Tozkoparan ve Deniz Barut gibi isimler yer alıyor. Destan dizisi, Orta Asya'da yaşayan Türk boylarının iç ve dış çatışmalarını ele alıyor. Destan 2. bölümde Akkız'ın esir alınması sonrası yaşananlar damga vurdu. Destan 2. bölüm izle full hd tek parça!

DESTAN 2. BÖLÜM İZLE!

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ'a ait; yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'in yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem'in kaleme aldığı 'Destan'ın başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar üstleniyor.

DESTAN 2. BÖLÜM İZLE FULL HD TEK PARÇA (YOUTUBE)

'Dağ söyler gök dinlesin! Biz köle değiliz! Göğe boyun eğmeyiz!'

DESTAN 3. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

DESTAN 2. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Destan'ın ikinci bölümünde; yıllardır aradığı fırsatı ele geçirerek Alpagu Han'dan intikamını almak isteyen Akkız, attığı oklarla Gök Hanlığı'nın hükümdarını ağır yaralar.

Alpagu Han derhal saraya götürülürken, saldırının sorumlularını bulmak için Dağ Hanlığı'na giden Saltuk, Akkız'ı rehin alır.

Alpagu Han'ın ölümün kıyısında olması Gök Hanlığı Sarayı'ndaki taht savaşını kızıştırır.

Kaya Tegin ve Timur Tegin tahta kimin geçeceği konusunda çekişirken, amcaları Balamir de pusuda beklemektedir.

Esir olarak saraya getirilen Akkız ise burada çocukluğundan bu yana unutamadığı Batuga ile karşılaşır. Batuga, Akkız'ı hatırlayacak mı?

Oyuncular:

Ebru Şahin (Akkız), Edip Tepeli(Batuga), Selim Bayraktar (Alpagu Han), Deniz Barut (Ulu Ece),Teoman Kumbaracıbaşı (Balamir Beg),Kanbolat Görkem Arslan (Saltuk Beg), İpek Karapınar (Çolpan Hatun),Burak Tozkoparan(Temur Tegin), Elif Doğan(Tutkun),Burak Berkay Akgül(Kaya Tegin),Ahmet Olgun Sünear(Yaman),Buse Meral(Sırma), Ecem Sena Bayır(Günseli Hatun), Esra Kılıç(Mei Jin),Bilgi Aydoğmuş(Kırçiçek),Osman Albayrak(Vargı Beg), Alper Düzen(Danış Ata), Şahin Ergüney(Kün Ata),Meltem Pamirtan(Yibek Kadın),Evren Erler(Çalayır)

Orta Asya'nın çetin bozkırlarında Gök Kağanı Korkut Han'ın yetim bıraktığı dillere destan savaşçı dağ kızı Akkız'la, yine Gök Sarayı'nda Korkut Han'ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasındaki destansı aşkı; bu iki garip kuşun sevdalarını kılıç, yüreklerini kalkan yaparak imkansızı başarmalarını konu alıyor.

Herkesin göz ardı ettiği bu ikili imkansızı başararak iktidara yürümek üzere güçlerini birleştirecekler.

30 Kasım 2021 Salı reyting sonuçları açıklandı mı? Masumlar Apartmanı, Sana Söz, Destan reyting sıralaması

Kuruluş Osman 73.bölüm izle full hd tek parça!

Alparslan Büyük Selçuklu 4. bölüm izle Youtube!

Kalp Yarası 22. bölüm izle!

Yargı 11. Bölüm izle PuhuTv!

Evlilik Hakkında Her Şey 11. son Bölüm full izle!