15 Mayıs 2021 Cumartesi / 3 Sevval 1442
Gece modu

Kağıt ev dizisi oyuncuları kimlerdir? Kağıt Ev oyuncu kadrosu ve konusu!

Star Tv'de yepyeni bir dizi başladı. Kağıt Ev adlı dizinin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu dikkat çekiyor. Dizinin ilk bölümü Pazartesi akşamı Star Tv'de yayınlandı. Kağıt Ev dizisinin yönetmeni Şenol Sönmez, Yapımcısı Saner Ayar ve yapımı O3 Medya olarak açıklandı. Peki Kağıt ev dizisi ne zaman? Kağıt ev dizisi oyuncuları kimlerdir? İşte Kağıt Ev oyuncu kadrosu ve konusu

21 Nisan 2021 Çarşamba 11:12 - Güncelleme: 21 Nisan 2021 Çarşamba 11:12

Kağıt Ev dizisi Star TV'de yayın hayatına başladı. Star Tv'de ekrana gelen dizinin konusunun yanı sıra başarılı oyuncularının yanı sıra dizinin konusu da ilgi çekici bulundu. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu'nun yer aldığı Kağıt Ev dizisi Pazartesi akşamları Star'da. Peki ,Kağıt Ev ne zaman başlıyor, hangi gün? Kağıt Ev konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte Kağıt Ev oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler.

KAĞIT EV DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlanacak olan Kağıt Ev dizisinin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Nihal Koldaş ve Can Nergis gibi başarılı isimler yer alıyor.

Kağıt Ev dizisinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor. Dizinin yapımını ise 03 Medya üstlendi.

Erdal Beşikçioğlu'nun uzun zaman sonra bir televizyon dizisinde yer alması ile dikkatleri üzerine çeken Kağıt Ev dizisi, ilk bölüm fragmanı ile izleyici heyecanlandırdı.

Nur Fettahoğlu'nun başarılı oyunculuğu ile ön plana çıkan dizi, Star TV ekranlarında her Pazartesi izleyici karşısına çıkıyor. Erdal Beşikçioğlu'nun bir Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanını canlandırdığı, Nur Fettahoğlu'nun ise başarılı bir avukatı canlandırdığı dizinin ilk bölümü yayınlandı.

Kağıt Ev 1. bölüm full izle PuhuTv! (ilk bölüm)

KAĞIT EV KONUSU

Fırtına ailesinin, 3 çocuklarıyla sürdürdükleri mutlu aile hayatı, bir günde yerle bir olur. Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, uzun zamandır yayınlarına katıldığı 'Suçlu Peşinde' programının yapımcısı Azra İnce'nin cazibesine yenik düşer ve karısı Aylin'i aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında koştururken, bu ihaneti farketmez bile.

Fakat 16 yaşındaki kızları Cemre, ihaneti yakalar. Ancak şüpheleri onu yanlış kadına götürür. Yıllardır evlerinde çalışan Gülsüm'ün kızı İnci'yi hedefe koyar. Aile tarafından burslu okutulan İnci, Cemre'nin hışmına uğrar ve yaptıkları kavgada ölür.

Ortadan kaybolan kızını arayan Gülsüm'ün tek sığınağı, Fırtına ailesidir. İnci'yi göz yaşları içinde arayan bir diğer kişi de ailenin büyük oğlu Mert'tir. Çünkü İnci, Mert'in herkesten gizlediği sevgilisidir.

Fırtına ailesi vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde sınanırken, Cihan'a tutkuyla bağlanan Azra da, zamanla bir öldüren cazibe figürüne dönüşecektir.

KAĞIT EV OYUNCU KADROSU

Erdal Beşikçioğlu (Cihan Fırtına)

Nur Fettahoğlu (Aylin Fırtına)

Can Nergis (Bülent)

Tuvana Türkay (Azra)

Nihal Koldaş (Gülsüm)

Yaşar Uzel (Halil)

Nejat Uygur (Mert Fırtına)

Sefirin kızı hangi güne alındı?

Yasak Elma 107. bölüm izle!

Camdaki Kız 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Çukur 125.Bölüm izle PuhuTv! (Çukur 4.Sezon 33.bölüm full izle)

Maraşlı 14. bölüm izle tek parça!