23 Ekim 2021 Cumartesi / 17 RebiülEvvel 1443

Kalp Yarası 12.bölüm full izle Youtube! Kalp Yarası 12. bölüm izle!

Kalp Yarası 12. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Atv'de seyirci karşısına karşısına çıkan dizinin yeni bölümünde Ayşe, cinayetten yargılanıyor... Yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban'ın üstlendiği Kalp Yarası 12. bölümde Ayşe, Baha'yı öldürmek suçundan mahkemeye çıkıyor. Birisi, son anda cinayeti işlediğini itiraf ediyor. Baha'yı kim öldürdü? Ayşe aklanacak mı? Kalp Yarası 4. bölümü izlemek isteyenler için Kalp Yarası ilk bölüm izleme linki haberimizde yer alıyor. Kalp Yarası 4. bölüm full izle Youtube!

22 Eylül 2021 Çarşamba 09:48 - Güncelleme: 22 Eylül 2021 Çarşamba 09:48

Kalp Yarası 12. bölüm izleyenleriyle buluştu. Atv'nin yeni dizisi Kap Yarası, Antakya'da iki ailenin bitmek bilmeyen çatışmasından sonra karşılarına Ferit ve Ayşe'nin tertemiz aşklarını konu alıyor. Kalp Yarası 12. bölümde Baha'nın vurulmasının suçu Ayşe'nin üzerine kalır. Ayşe'nin cinayetle suçlanması Ferit'i üzse de ona hala kızgındır. Peki Ferit, sevdiği kadını koruyacak mı? Kalp Yarası 12. bölümde neler olacak? Kalp Yarası 12. bölüm full izle Youtube!

KALP YARASI 12. BÖLÜM FULL İZLE YOUTUBE!

Atv'nin sevilen dizisi Kalp Yarası 21 Eylül 2021 Pazartesi akşamı ekrana geldi. Yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban'ın üstlendiği Kalp Yarası'nın başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran yer alıyor.

KALP YARASI 12. BÖLÜM İZLE ATV!

Kalp Yarası, Antakya'nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe'nin yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alıyor. Dizinin genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu'nun imzasını taşıyor.

Kalp Yarası 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban'ın üstlendiği, yapımcılığı Süreç Film tarafından üstlenilen dizinin genel hikayesi Tomris Giritlioğlu'nun imzasını taşıyor.

KALP YARASI 12. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Özgül Türküler Akad'ın kaleme aldığı Kalp Yarası 12. bölümüyle, 20 Eylül 2021 Pazartesi akşamı Atv'de ekrana geldi.

Kalp Yarası 12. bölümde Baha'nın vurulmasının suçu Ayşe'nin üzerine kalır. Ayşe'nin yaptığı hatayı bir türlü affetmeyen Ferit bir karar vermek zorundadır. Her ne olursa olsun sevdiği kadını koruyacak mıdır yoksa ona sırtını mı dönecektir?

Ayşe'nin cinayetten arandığını öğrenen Sancakzede Ailesi, Adnan'ın kalp krizi haberiyle bir şok daha yaşar. Bu durum aile içindeki dengeleri sarsarken diğer taraftan geçmişin sırları bir bir ortaya dökülür. Sancakzede Ailesi hiç bilmedikleri bir düşmanın yaklaşan ayak sesleriyle karşı karşıya kalır.

Hande hem Baha'dan hem de Ayşe'den kurtulduğunu düşünüp zaferin tadını çıkarmaya başlar. Adnan'ın kalp kriziyle birlikte Yaman'ın da hayatını alt üst edecek gerçeğin ortaya çıkması ise artık an meselesidir.

KALP YARASI KONUSU

Ferit Sancakzade, Antakya'nın köklü ailelerinden birinin el üstünde tutulan veliahdıdır. Ayşe ise hayatta kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış, İstanbul'da yaşayan, hayat dolu bir genç kızdır.

Ailesinin tercihi Varoğlu Ailesi'nin kızı Hande ile evlenmek üzere olan Ferit, düğün öncesi gerçeklerle yüzleşir ve dünyası altüst olur. İhanetle sarsılan Ferit'in yolu, Ayşe'yle kesişir. İkili, tesadüfi tanışmalarının ardından kendilerini zorlu bir evlilik oyununun içinde bulurlar.

Medeniyetlerin beşiği olan kadim bir toprakta, Antakya'da geçen hikâye, dostluğun aşkla, geçmişin gelecekle, tutkunun sabırla sınanmasıyla gerçek bir aşk hikâyesine dönüşür.

KALP YARASI OYUNCULARI

Gökhan Alkan (Ferit), Merve Çağıran (Hande Velioğlu), Yağmur Tanrısevsin (Ayşe), Toprak Can Adıgüzel (Yaman Öztürk), Kemal Burak Alper (Taha), Zehra Yılmaz (Betül), İnanç Konukçu (Sinan), Rıza Akın (Hüseyin), Nail Kırmızıgül (İhsan), Melih Çardak (Sadık), Yonca Şahinbaş (Vedia), Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Kemal Burak Alper

20 Eylül 2021 Pazartesi reyting sonuçları açıklandı! Yasak Elma, Kalp Yarası reyting sıralaması

Yasak Elma 112. bölüm izle!

Camdaki Kız 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Baht Oyunu 14. bölüm full izle Youtube!

Masumlar Apartmanı 39. Bölüm izle Youtube!