14 Nisan 2021 Çarşamba / 2 Ramazan 1442
Gece modu

Kefaret 19.bölüm full izle tek parça! Kefaret 19. bölüm izle!

Kefaret 19. bölümüyle izleyenleriyle buluştu. Kefaret 19. bölümde Sinan gizli görevini tamamlayıp dönmüştür, cezaevinde çok zor günler geçirmekte olan Zeynep'i kurtarabilmek için Arzu ile pazarlık yapmak zorunda kalır. Zeynep'in masum olduğu kanıtlanacak mı? Kefaret 19. bölümü tek parça halinde izlemek için haberin içerisindeki linke tıklayınız. İşte kaçıranlar için Kefaret 19. bölüm full izleme linki ve son bölümde yaşananlar.

30 Mart 2021 Salı 11:19 - Güncelleme: 30 Mart 2021 Salı 11:19

Kefaret 19. bölüm izleyenlerinin karşısına çıktı. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın yer aldığı Kefaret 19. bölümde Ameliyattan çıkan Arzu'nun durumu ciddiyetini korumaktadır. Meltem lehine tanıklık yapmayınca Zeynep, Arzu'yu öldürmeye teşebbüs suçlamasıyla tutuklanıp cezaevine gönderilir. Arzu kendisini vuranın Zeynep olmadığını söyleyecek mi? İşte ile FOX Tv'de yayınlanan Kefaret 19. bölüm full izleme sayfası ve son bölümde yaşananlar.

Pazar akşamları FOX Tv'de yayınlanan Kefaret dizisinin başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur paylaşıyor. Kefaret 19. bölümü tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli.

KEFARET 19. BÖLÜM FULL İZLE TEK PARÇA

Zülfü Livaneli'nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanan Kefaret dizisi her Pazar FOX Tv'de yayınlanıyor.

KEFARET 19. BÖLÜM ÖZETİ

Kefaret 19. bölümü izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

FOX Tv ekranlarında yayınlanan Kefaret dizisinin yayınlanan son bölümünde; Zafer'in vurduğu Arzu ameliyattan çıkar ancak durumu ciddiyetini korumaktadır.

Bebeği ile çiftliğe yerleşen Meltem lehine tanıklık yapmayınca Zeynep, Arzu'yu öldürmeye teşebbüs suçlamasıyla tutuklanıp cezaevine gönderilir.

Ahmet, Arzu'ya yakın olabilmek için tedavi gördüğü hastanede işe başlar.

Sinan gizli görevini tamamlayıp dönmüştür, cezaevinde çok zor günler geçirmekte olan Zeynep'i kurtarabilmek için Arzu ile pazarlık yapmak zorunda kalır.

Arzu kendisini vuranın Zeynep olmadığını söyleyecek mi?

KEFARET 20. YENİ BÖLÜM FRAMANI YAYINLANDI


28 Mart 2021 Reyting sonuçları açıklandı!

Kardeşlerim 6. bölüm full izle tek parça!

Yasak Elma 104. bölüm izle!

Maraşlı 12.bölüm full izle!

Teşkilat 4.bölüm izle tek parça!

Sadakatsiz 24. bölüm fragmanı yayınlandı!