12 Mayıs 2021 Çarşamba / 30 Ramazan 1442
Gece modu

Kuruluş Osman 55.bölüm izle full hd tek parça! Kuruluş Osman 55. son bölüm izle!

Kuruluş Osman 55. bölüm izleyenleri heyecanlı sahnelerle ekran başına kilitledi. Osmanlı devletinin kuruluş mücadelesini anlatan dizinin son bölümüne Osman Beyin 'Cenk ne kadar büyük olursa zafer de o kadar büyük olur!' sözü damga vurdu. Kuruluş Osman 55. son bölümde Bizans ve Moğollar yeniden Osman beye karşı bir olur. Osman Bey, Bizans-Moğol ittifakına karşı nasıl tedbir alacak? İşte Kuruluş Osman 55. bölüm izleme sayfası ve son bölümde yaşananlar. Kuruluş Osman 55.bölüm izle full hd tek parça!

23 Nisan 2021 Cuma 14:42 - Güncelleme: 23 Nisan 2021 Cuma 14:42

Kuruluş Osman 55. bölümüyle Atv ekranlarında izleyenleriyle buluştu. Kuruluş Osman 55. bölümde; Nikola'nın Söğüt'e yapmayı planladığı baskını boşa çıkaran ve savaş meydanında Bizans ordusunun karşısına dikilen Osman Bey'in bu hamlesi, uç bölgesinde dengeleri bir kez daha değiştirir. Osman Bey, Nikola'ya karşı çıktığı savaş meydanından nasıl bir sonuçla dönecek? Kuruluş Osman 55.bölüm izle full hd tek parça! Kuruluş Osman son bölüm izle.

KURULUŞ OSMAN 55. BÖLÜM FULL İZLE TEK PARÇA

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Burak Özçivit'in üstlendiği Kuruluş Osman 55. bölümde Malhun hatun, Bizans askerleri ve Togay'ın Söğüt'e karşı saldırısında Osman Beyin yanında savaşmak istiyor. Osman Bey'e destek olmak isteyen Malhun Hatun, babasını ikna edebilecek mi? İşte Kuruluş Osman son bölüm özeti ve yeni bölümden ilk fragman.

KURULUŞ OSMAN 56. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


KURULUŞ OSMAN 55. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Atv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Kuruluş Osman 55. bölümde Osman Bey, Moğollar ve Bizans'ın birlikte açtıkları savaşa gözünü karartmadan girer. Bu savaşta yanında olmak isteyen Malhun Hatun ise babasını ikna etmeye çalışacaktır.

OSMAN BEY'İN HAMLESİ DENGELERİ BOZDUYOR

Nikola'nın Söğüt'e yapmayı planladığı baskını boşa çıkaran ve savaş meydanında Bizans ordusunun karşısına dikilen Osman Bey'in bu hamlesi, uç bölgesinde dengeleri bir kez daha değiştirir. Osman Bey, Nikola'ya karşı çıktığı savaş meydanından nasıl bir sonuçla dönecek?

YARHİSAR HALKI OSMAN BEY'E SIĞINIYOR

Moğolların baskısı nedeniyle ağır vergiler koyan Yarhisar, Tekfuru'nun gaddarlığı, Yarhisar halkının Osman Bey'e sığınmasına neden olur.

Togay'ın sığınmacıların geri gönderilmesini talebini reddeden Osman Bey, Bizans-Moğol ittifakının yeniden kurulmasına neden olur. Togay, Kayı Obası'na saldırmak için nasıl bir oyun kuracak? Nikola, Moğolları ittifaka nasıl ikna edecek?

MALHUN HATUN, OSMAN BEY'LE BİRLİKTE SAVAŞMAK İSTİYOR

Osman Bey'e karşı kendi nökerlerinin yanında Bizans askerlerinin de emrine verilmesini sağlayan Togay, Kayı Obası'na karşı büyük bir harekat planlarken; bu savaşta Osman Bey'in yanında yer almak isteyen Malhun Hatun babası Umur Bey'le karşı karşıya gelir. Osman Bey'e destek olmak isteyen Malhun Hatun, babası Umur Bey'i ikna edebilecek mi?

CERKUTAY'IN AKIBETİ NE OLACAK?

Osman Bey, Bizans-Moğol ittifakına karşı nasıl tedbir alacak? Yarhisar halkının Kayı Obası'na sığınması uç bölgesinde dengeleri nasıl değiştirecek?

Dündar Bey'in ölümü obada neleri değiştirecek? Söğüt harekatında kritik rol oynayan Cerkutay'ın akıbeti ne olacak?

Uyanış Büyük Selçuklu 29.bölüm fragmanı yayınlandı!

Camdaki Kız 3. bölüm full izle!

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm full izle Youtube!

Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm izle tek parça!

Masumiyet 9. bölüm full izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191.bölüm full izle! (EDHO 191. bölüm)