17 Nisan 2021 Cumartesi / 5 Ramazan 1442
Gece modu

Sadakatsiz 23.bölüm izle! Sadakatsiz 23. bölüm full izle!

Sadakatsiz 23. bölümüyle izleyenlerini yine ekran başına kilitledi. Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Sadakatsiz 23.bölümde; Aşk, sadakat ve ihanetle sınanan hayatlarda yepyeni bir perde açılırken, Derin, Volkan ve Asya için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Kocasının kendisinden ayrılmak istediğini öğrenen Derin şimdi ne yapacak? Derin, nasıl bir intikam planı hazırlıyor? İşte son bölümü kaçıranlar için Sadakatsiz 23.bölüm full izleme linki.

26 Mart 2021 Cuma 10:04 - Güncelleme: 26 Mart 2021 Cuma 10:04

Sadakatsiz, 23.bölümüyle ekrana geldi. Kanal D'nin izlenme rekorları kıran Sadakatsiz 23. Bölümde; Volkan'ın kendisinden boşanmak istediğini duyan Derin planını devreye sokar. Volkan ve Derin'in evine gelen Asya gördükleri karşısında şoke olur. Eve gelen Volkan, Derin'i gözü dönmüş halde buluyor. Bambaşka bir kişiliğe bürünen Derin, ne planlıyor? Asya, nasıl bir manzarayla karşı karşıya? Sadakatsiz 23.bölüm full izle!

Sadakatsiz 23. bölümü izleyenleri ekran başına kilitledi. Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz 23. bölümde Derin'in evdeki hallerini gören Volkan, endişeleniyor ve sonrasında olanlar herkesi şoke ediyor! Sadakatsiz son bölümde Derin ve Volkan arasında neler oluyor? Sadakatsiz 23.bölümü full izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

SADAKATSİZ 23.BÖLÜM FULL İZLE!

Sadakatsiz son bölümde Volkan, Asya'ya Derin'den boşanıp ona dönmek istediğini söylemişti. Bunu duyan Derin şoke oluyor. Sadakatsiz yeni bölümünde neler olacak? Asya ve Volkan arasında neler yaşanacak? Volkan'ın boşanmak istediğini duyan Derin ne yapacak? Sadakatsiz son bölümde neler yaşandı? İşte Sadakatsiz 23. bölüm özeti...

SADAKATSİZ 23. BÖLÜM ÖZETİ

Başrollerinde; Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in oynadığı Sadakatsiz'in son bölümü ekrana geldi.

Doctor Foster dizisinin Türkiye uyarlaması olan Sadakatsiz dizisinin son bölümü izleyenler tarafından heyecanla takip edildi.

Kanal D'nin en sevilen dizilerinden biri olan, başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un olduğu, BBC Studios'un "Doctor Foster" isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan, yapımcılığını Med Yapım'ın üstlendiği Sadakatsiz'in yeni bölümü yayınlandı.

SELÇUK VE HİCRAN ARASINDA BUZLAR ERİDİ

Selçuk, annesini yeni evinde ziyarete gidiyor. Ona karşı öfkesi azalan Selçuk artık arayı yumuşak tutmaya çalışıyor. Ondan gelen bu adım ise Hicran'ı çok mutlu ediyor. Selçuk ve Nil, akşam yemeğine Hicran'a gidiyor. Selçuk uzun zaman sonra ilk kez aile hayalini gerçekleştiriyor.

Kanal D'nin başrollerini Cansu Dere(Asya), Caner Cindoruk(Volkan) ve Melis Sezen(Derin)'in paylaştığı Sadakatsiz son bölümde gerçekler Derin'in yüzüne bir bir vurmaya başladı! Volkan, Asya ile konuşurken Derin o itirafı duydu! Peki Derin ve Volkan boşanacak mı?

Sadakatsiz 23. Bölümde Volkan'ın boşanma kararını duyan Derin, yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor. Ancak bu defa bambaşka bir kişiliğe bürünüyor.

Derin'in evdeki hallerini gören Volkan, endişeleniyor ve sonrasında olanlar herkesi şoke ediyor!

Volkan'ın boşanma kararı Derin ve Asya'yı bir kez daha karşı karşıya getirir. Gündeme bomba gibi düşen bir gelişme herkesi şaşkınlık içinde bırakır. Asya, nasıl bir manzarayla karşı karşıya?

Gözünü karartan Derin'in aldığı karar karşısında Volkan kendisini köşeye sıkışmış bulurken, Asya üzerine oynanan oyunları bozmakta kararlıdır.

VOLKAN, DERİN'İN BOĞAZINA YAPIŞIYOR

Volkan iyice çileden çıkıyor. Derin, onu kışkırtmak ve ondan intikam almak için elinden geleni yapıyor. Asya'nın ona yaşattıklarının bin beterini yaşatacağını söyleyen Derin onu Zeynep'le tehdit ediyor. Bir kere daha çocuğuyla sınanmayacağını dile getiren Volkan, sinirden Derin'in boğazına yapışıyor.

Aşk, sadakat ve ihanetle sınanan hayatlarda yepyeni bir perde açılırken, Derin, Volkan ve Asya için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

DERİN, ORTADAN KAYBOLUYOR

Volkan'ın boşanma kararı Derin ve Asya'yı bir kez daha karşı karşıya getirir. Gündeme bomba gibi düşen bir gelişme herkesi şaşkınlık içinde bırakır. Gözünü karartan Derin'in aldığı karar karşısında Volkan kendisini köşeye sıkışmış bulurken, Asya üzerine oynanan oyunları bozmakta kararlıdır. Aşk, sadakat ve ihanetle sınanan hayatlarda yepyeni bir perde açılırken, Derin, Volkan ve Asya için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Volkan ve Derin'in evine gelen Asya gördükleri karşısında ne yapacak? Derin, nasıl bir intikam planı hazırlıyor?

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu Sadakatsiz'in senaryosunu ise Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk uyarlıyor.

Sadakatsiz yeni bölümleri ile her Çarşamba akşamı Kanal D'de...

24 Mart 2021 reyting sonuçları açıklandı mı? Çarşamba reyting sıralaması

Masumiyet 5. bölüm izle!

Kuruluş Osman 51. son bölüm full izle!

Masumlar Apartmanı 27. bölüm tek parça izle!

Baraj 32. bölüm tek parça (Baraj son bölüm)

Benim Adım Melek 58. bölüm izle tek parça!