20 Nisan 2021 Salı / 8 Ramazan 1442
Gece modu

Uyanış Büyük Selçuklu 23. son bölüm tek parça! Uyanış Büyük Selçuklu 23.bölüm izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 23. bölüm izleyenlerinin karşısına çıktı. TRT1 ekranlarında yayınlanan dizi Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde; Sencer, Turna ile evlenir. Sonunda muradına eren çiftin nikahı, Sencer'in obasında kıyılır. Amcası Tekiş ise ortalığı karıştırmak için otağı basar ve yeğenlerini tehdit eder. Sağlığına kavuşan Tapar ise annesiyle yüzleşir. Başulu Hatuna oğlu olduğunu bildiğini söyler. Uyanış Büyük Selçuklu 24. yeni bölüm ön izlemesi de yayınlandı. Uyanış Büyük Selçuklu 23. bölüm izleme sayfası tek parça halinde haberimizde yer alıyor.

04 Mart 2021 Perşembe 10:45 - Güncelleme: 04 Mart 2021 Perşembe 10:45

Uyanış Büyük Selçuklu 23. bölüm izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu'nun son bölümünde; Tekiş Bey, Sencer ve Türkmen beylerinin kellesinin alınması için emir verir. Onlarca Şehit veren Melikşah, kardeşine nasıl karşılık verecek? Uyanış Büyük Selçuklu 23. bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor. İşte Uyanış Büyük Selçuklu 23. son bölüm izleme sayfası ve son bölüm özeti.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 1 Mart 2021 Pazartesi akşamı yayınlanan 23. bölümünü izlemek için" Youtube" ve "TRT izle" bağlantılarına tıklamanız yeterli.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 23. SON BÖLÜM İZLE (YOUTUBE)

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 23. BÖLÜM TEK PARÇA (TRT İZLE)

TRT1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin ekrana gelen son bölümünün ardından 24. yeni bölüm önizlemesi yayınlandı.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 24. BÖLÜM ÖNİZLEMESİ


Uyanış Büyük Selçuklu 24. yeni bölümde Melik Tapar, annesiyle ilgili sırrı babasına açmak ister fakat Tacülmülk bunun iyi sonuçlar doğurmayacağını söyler. Malikşah Sultan, Başulu Hatun ile ilgili sırrı öğrenecek mi?

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 24. BÖLÜM 1. FRAGMANI


UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM ÖZETİ

Kılıçarslan'ın Anadolu'ya gitmekte olduğu yanlış bilgisini duyurarak Markus'u tuzağa çeken Melikşah, onu öldürüp Tapar'ın intikamını almıştı. Markus'un ölümüyle kutsal mızrak da Selçuklu'nun eline geçmişti. İzakyos, Bizans için hayati öneme sahip olan ve Hristiyanlığın kutsallarından biri kabul edilen bu mızrağı Melikşah'tan almak için ne yapacaktır?

Öte yandan Melikşah'ın kutsal mızrağı ele geçirmesi ve topraklarına sızan Haçlıları dize getirmesi İslam dünyasındaki itibarını arttırmıştır. Sabbah, Melikşah'ın yükselen saygınlığını yok etmek için ne yapacaktır? Bu amaçla İzakyos ile Sabbah'ı yeniden buluşturacak kanlı eylem ne olacaktır?

Melikşah ile arası giderek açılan ve onunla uzlaşmaz bir noktaya varan Tekiş, Melikşah'ı tahttan indirmekle sonuçlanabilecek her yola başvuracaktır.

Devletin içinde bulunduğu siyasi ve sosyal çalkantıyı bahane ederek Selçuklu Devleti'nin kurucu unsuru olan ve belkemiğini oluşturan Türkmen Beylerini Melikşah'a karşı etrafında birlik olmaya çağıracaktır.

Türkmen Beyleri, Melikşah'a karşı isyan etmeyi kabul edip Tekiş'in saflarına katılacaklar mıdır?

Sencer, Turna ile evlenir. Sonunda muradına eren çiftin nikahı, Sencer'in obasında kıyılır. Amcası Tekiş ise ortalığı karıştırmak için otağı basar ve yeğenlerini tehdit eder.

Şelemzar'da Batıni tüccarlar, ahaliyi kendi batıl yollarına çekmek için harekete geçmişti. Batıni hekimler Darüşşifa'da hızla yuvalanmaya başlamıştı. Faaliyetlerin hızlanmasını isteyen Sabbah, Faysal'a Şelemzar'da bir Batıni medrese kurmasını söylemişti. Şelemzar'da Batınileri giderek güçlenirken; ahalinin arasına karışan Gazali, yasaklı olan Batınilerin Şelemzar'da çoğalmaya başladıklarını anlamıştı. Gazali, Batıni örgütlenmesini engellemek için ne yapacaktır? Gazali'nin Şelemzar'da olduğunu gören Sabbah; amaçlarına en büyük zararı veren bu İslam âlimine karşı nasıl bir harekete girişecektir?

Kuruluş Osman 48. bölüm izle!

Masumlar Apartmanı 24. bölüm tek parça izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. bölüm izle!

Çukur 118.bölüm izle PuhuTv (4.Sezon 26.Bölüm)

Maraşlı 8. bölüm izle!

Sefirin Kızı 42. bölüm izle Puhu Tv!