18 Nisan 2021 Pazar / 6 Ramazan 1442
Gece modu

Akrep 16. bölüm izle! Akrep 16. son bölüm izle Puhu Tv!

Akrep dizisi 16. bölümüyle Star Tv'de izleyenlerinin karşısına çıktı. Akrep 16. bölümde Aras'ın bebek Can hakkındaki şüpheleri devam ederken, ikilinin birbirlerinin gözlerinde gördükleri aşk onları yeniden yakınlaştırır. Ahmet ise ortadan kaybolan kızının yerini öğrenebilmek için Ferda'yı köşeye sıkıştırır. Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya ve Bekir Aksoy'un yer aldığı Akrep 16. bölümü Puhu Tv'den izlemek isteyenler için Akrep 16. son bölüm izleme sayfası haberimizde yer alıyor.

04 Nisan 2021 Pazar 10:05 - Güncelleme: 04 Nisan 2021 Pazar 10:05

Akrep 16. bölüm izleyenleri ekran başına kilitledi. Star Tv ekranlarında Perşembe akşamı yayınlanan Akrep dizisinin son bölümde Ferda, Ahmet'in karanlık yüzünü kızı Ayşem'e göstermek için kurduğu planla amacına ulaşır. Ferda, kendisinden sakladığı babasının Ahmet olduğunu söyler. Ayşem tepki göstererek kaçıp gider. Star Tv'de yayınlanan dizi Akrep 16. Bölümü haberimizden kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Akrep 16. son bölüm Puhu Tv!

AKREP 16. BÖLÜM İZLE PUHU TV!

Star'ın sevilen dizisi Akrep, perşembe günleri izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim ve Çağdaş Onur Öztürk gibi önemli isimlerin yer aldığı dizi, her hafta perşembe akşamı Star Tv'de yayınlanıyor.

AKREP 16. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Ferda, Ahmet'in karanlık yüzünü kızı Ayşem'e göstermek için kurduğu planla amacına ulaşır.

Ferda, kendisinden sakladığı babasının Ahmet olduğunu söyler ama Ayşem kim olduğunu yeni öğrendiği babasına tepki göstererek kaçıp gider. Ahmet, ortadan kaybolan kızının yerini öğrenebilmek için Ferda'yı köşeye sıkıştırır.

Duru, Hakan'ın borcunu kapatmak için kumarhaneye gider. Duru'yu kameradan izleyen Aras, kumarhaneyi polis basınca Duru'yu gizli odaya saklar.

Aras'ın bebek Can hakkındaki şüpheleri devam ederken, ikilinin birbirlerinin gözlerinde gördükleri aşk onları yeniden yakınlaştırır!

Onları güvenlik odasındaki monitörden izleyen Ferda, eline geçen fırsatı kaçırmayacaktır...

Adeta bir gizli kara kutu olan Hünkar, zor günler geçiren eski dostu Perihan'ın bir sözüyle yanına gelerek evin havasını değiştirir. Duru ve Şahin, kendi anneleri gibi benimsedikleri eski dadıları Hünkar'ın gelişine çok sevinir.

Hünkar, ipleri eline alıp evde yeni bir düzen kurarken; Perihan'ın düşmanlarına karşı da yeni kalkanı haline gelir.

'Akrep'in, yapımını 1441 Production adına İrfan Şahin üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta otururken, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme alıyor.

1 Nisan 2021 Perşembe Dizi ve programların total reyting sonuçları

Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölüm full izle!

Tv8 Kırmızı Oda 31. son bölüm izle!

Seni Çok Bekledim 10. bölüm izle!

Ramo 38. bölüm full izle Show Tv!

Bir Zamanlar Çukurova 90. bölüm full izle!

Mucize Doktor 56. bölüm izle!