13 Mayıs 2021 Perşembe / 1 Sevval 1442
Gece modu

Bir Zamanlar Çukurova 87. bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova 87. son bölüm full izle!

Bir Zamanlar Çukurova 87. bölüm izleyenleri yine ekran başına kilitledi. ATV'nin Perşembe günleri yayınlanan fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 87. bölümü ile Perşembe akşamı ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Fikret Züleyha'yı kaçırır. Tüm Çukurova 2 gün boyunca Züleyha'yı arar ama bulamaz. Peki Züleyha öldü mü? Bir Zamanlar Çukurova 87. bölüm full izleyeme linki ve son bölüm özeti.

14 Mart 2021 Pazar 13:54 - Güncelleme: 14 Mart 2021 Pazar 13:54

Bir Zamanlar Çukurova 87.bölümüyle ATV'de ekranlarında izleyenleriyle buluştu. Bir Zamanlar Çukurova 87. bölümde Fikret, Demir'in canını yakmak için Züleyha'yı kaçırır. Fekeli de Fikret'in yokluğundan şüphelenip onun peşine düşer. Demir ise Ümit ile birlikte il dışındadır. Haberi alır almaz memlekete döner. Jandarma Züleyha'yı ormanda baygın halde bulur. Züleyha öldü mü? İşte kaçıranlar için Bir Zamanlar Çukurova 87. son bölüm full izleme linki ve son bölüm özeti.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 87. BÖLÜM FULL İZLE ATV!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 87. SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Ümit, boşanma kararına çok sevinir ama sevindiğini belli etmemek için Demir'in fikrini sorgulamasını ister. Demir ise heyecanlı ve mutludur. Çocukların ve Züleyha'nın nerede yaşayacağını, Ümit ve kendisinin evinin nerede olacağına dair planlar yapar. Çukurova'ya döndüğünde yeni ve büyük bir aşka yelken açmış olacaktır. Bu süreçte evi aramak hiç aklına gelmez.

GAZETE İLANI ADANA'NIN DİLİNDE!

Demir'in, babasına iftira atanı karşısına çıkmaya çağırdığı gazete ilanı, tüm şehrin ilk konusu haline gelir. Her köşede bu konuşulurken, hastanede de bu ilan gündemdedir. İlanı gören Bahtiyar, Fikret'i aramaya başlar. Çünkü onun bildiği hikaye ile bu gazete ilanı aynı değildir. O sırada, ilanı gören Şermin de koşarak konağa gider.

ZÜLEYHA VE SEVDA İSTANBUL'DAN GERÇEKLERLE DÖNER

İstanbul'da gerçekleri araştıran Züleyha, Adnan Yaman'ın bu kadar acımasız olabileceğine inanmamaktadır. Mektupları yazan her kimse, bazı şeyler yerine oturmamaktadır. Sevda ise ne olursa olsun, bir çocuğu ortada bırakabilmiş bir adamı sevdiğine çok üzgündür.

Öğrendiklerinin ağırlığı ile daha fazla İstanbul'da kalmadan Adana'ya dönerler. Döner dönmez de Züleyha'yı acilen şirkete çağırırlar. Demir'in ne zaman döneceğini bilemediklerinden Züleyha'dan birkaç imza atmasını isterler.

ZÜLEYHA NEREDE?

Demir'in yokluğunda halledilmesi gereken vergi işleri için imzaları atan Züleyha, bu arada Yamanların mal varlıklarında yapılan değişiklikleri öğrenir. Demir, Leyla ve Adnan için pek çok değişiklik yapmıştır. İşini bitiren Züleyha eve gitmek için odasından çıkar. Ancak sonra kendisinden kimse haber alamaz!

ÇUKUROVA ZÜLEYHA'YI ARIYOR!

Akşam olup Züleyha eve dönmeyince, Saniye ve Sevda korkmaya başlar. Şermin'in de dahil olmasıyla, ne yapacaklarına karar verirler. Şermin, Demir'i bulmaya çalışırken, Sevda ve Saniye Fekeli'den yardım isteyecektir.

Şermin, Demir'i ararken, çok önemli başka bir bilgiye ulaşır. Tüm Adanalılar da, çevre illere kadar her yerde, her taşın altında her köşede hanımağalarını aramaya başlar. Ancak Züleyha'dan da arabasından da tek bir iz yoktur!

Tüm bunlar olup biterken, Demir ve Ümit Çukurova'ya dönerler! Bu arada Fekeli de Fikret'in yokluğundan şüphelenip onun peşine düşer. Fikret'e "Züleyha nerede? Nereye kaçırdın?" diye sorar.

11 Mart 2021 reyting sonuçları açıklandı! Perşembe reyting sıralaması

Sadakatsiz 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Sen Çal Kapımı 35. bölüm full izle!

Son Yaz 11. bölüm izle tek parça!

Kardeşlerim 4. bölüm izle!

Akrep 14. bölüm izle Puhu Tv!

Mucize Doktor 53. son bölüm izle!

Alev Alev 18. bölüm izle Puhu Tv!