21 Nisan 2021 Çarşamba / 9 Ramazan 1442
Gece modu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. bölüm fragmanı yayınlandı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında; Kimsesiz Doğan'ı ortadan kaldırmak için canla başla uğraşan Hamdi Korkmaz, oğlu Selman'ın infazından da onu sorumlu tutar. Bu kez kendi işini kendi yapmak isteyen Hamdi Korkmaz, ortalığı savaş alanına çevirir. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. bölüm fragmanı.

30 Mart 2021 Salı 11:15 - Güncelleme: 30 Mart 2021 Salı 11:15

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan'ın öldürülmesinin intikamını alacak. "Hepsinin tek tek peşine düşeceğim, doğduğuna pişman edeceğim!" diyen Hızır'ın 'Hepsinin tek tek peşine düşeceğim, doğduğuna pişman edeceğim.'' sözleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. bölüm fragmanına damga vurdu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle Salı 20.00'de ATV'de...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 188. BÖLÜM FRAGMANI

EDHO 188. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. bölüm fragmanında Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli'nin infaz edilmesinin ardından intikam yemini eder. Gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, eşinin attığı her adımı izleyerek sorumluları bulmak ister. Tuncay ise Ceylan Çakırbeyli'nin infazından sorumlu olanları Hızır Çakırbeyli'ye yem yapar ve onu da tuzağa çekmek ister. Hızır Çakırbeyli, izlediği adımların ardından av mı avcı mı olacağına karar vermek zorunda kalır.

Masada kardeşi Selman'ın infaz edilmesinin ardından sinirini babası Hamdi Korkmaz ve Seko'dan çıkaran Yaman Korkmaz, tarafını seçmek zorunda kalır. Tuncay ve İshak ise Yaman Korkmaz'ı yok etmesi için işi Demir'e ihale eder. Yaman Korkmaz'ı bitirmek için Ankara'dan ekip çağıran Demir, kendi kazdığı kuyuya düşer ve Haşmet Façalı'nın uzattığı namlu sonu olur.

Kimsesiz Doğan'ı ortadan kaldırmak için canla başla uğraşan Hamdi Korkmaz, oğlu Selman'ın infazından da onu sorumlu tutar. Bu kez kendi işini kendi yapmak isteyen Hamdi Korkmaz, ortalığı savaş alanına çevirir.

Teşkilat 4.bölüm izle tek parça!

Çukur 122.bölüm izle tek parça!

Uyanış Büyük Selçuklu 26. son bölüm izle!

Ramo 37. bölüm full izle Show Tv!

Masumlar Apartmanı 28. yeni bölümden ilk fragman!

Kardeşlerim 6. bölüm full izle tek parça!

Sadakatsiz 24. bölüm fragmanı yayınlandı!