13 Nisan 2021 Salı / 1 Ramazan 1442
Gece modu

Çukur 122.bölüm izle tek parça! Çukur 4.Sezon 30.Bölüm full izle Puhutv! (Çukur 122.bölüm)

Çukur 122. bölüm izleyenleri ekran başına kilitledi. Show Tv'de yayınlanan Çukur 4. Sezon 30. Bölümde yine aksiyon dolu sahneler göz doldurdu. Pazartesi akşamı Show Tv'de ekranlara gelen Çukur 122. son bölümde Yamaç ve Vartolu arasındaki gerilim herkesi etkiler. Amca, Yamaç'a yardım eden muhbiri bulmak için kurduğu oyunla şüphelendiklerinden birini tuzağa düşürür. Amca'ya verdiği sözü yerine getirmek için operasyonun başına geçen Vartolu hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Çukur 122. bölüm izle tek parça! Çukur 4.Sezon 30.Bölüm full izle Puhutv!

05 Nisan 2021 Pazartesi 17:58 - Güncelleme: 05 Nisan 2021 Pazartesi 17:58

Çukur 4. sezon 30. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur'un 122. son bölümündeAliço'nun, İdris Koçovalı'nın sözleriyle Vartolu'ya sitem ettiği sahnede duygu dolu anlar yaşandı. Duydukları karşısında derinden etkilenen Vartolu gözyaşlarını tutmakta zorlanırken, Aliço'nun etkileyici konuşması izleyenleri duygulandırdı. Çukur 122. bölümü tek parça halinde izlemek isteyenler için Çukur 4.Sezon 30.Bölüm full izle Puhutv linki sizlerle.

Çukur dizisinin 4. sezon 30. bölümü Pazartesi akşamı Show Tv ekranlarında yayınlandı. Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur dizisinin yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor.

ÇUKUR 122. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA (SHOW TV)

Çukur son bölümü full izlemek isteyenler, dizinin son bölümüne Show Tv, Puhu Tv linkleri üzerinden ulaşabilirler.

ÇUKUR 4. SEZON 30. BÖLÜM FULL İZLE PUHUTV!

Çukur dizisinde üzen ayrılık! Sevilen isim diziye veda ediyor

ÇUKUR 122. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukur 122. Bölümde Aliço'nun, İdris Koçovalı'nın sözleriyle Vartolu'ya sitem ettiği sahnede duygu dolu anlar yaşandı. Duydukları karşısında derinden etkilenen Vartolu gözyaşlarını tutmakta zorlanırken, Aliço'nun etkileyici konuşması yüreklere dokundu.

Yamaç ile Aliço, Aliço'nun eski evine gittikleri zaman kötü bir sürprizle karşılaştılar. Yamaç'ın çıkardığı yangından sadece bir gün sonra Vartolu her şeyi eski haline getirmiş, balıkçı işe başlamıştı.

Çukur dizisinin 4.sezon 30.bölümünde Yamaç Koçovalı'nın, Aliço'nun mekanında kavga ettiği aksiyon dolu sahnede Efsun'a ilaç veren kişi dikkat çekti.

Diğer yandan kapının önüne bırakılan fotoğrafta Kulkan ve Cenk'i gören Yamaç hemen adrese gitti. Evden çıkan Kulkan'ı son anda kaçıran Yamaç, Cenk'ten intikamını aldı.

Show TV'de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur'un bu akşam yayınlanan 122. bölümü Pazartesi akşamına damgasını vurdu.

Çukur'da dengeler giderek değişirken, Amca bedel ödeteceğini söyleyerek gerilimi giderek arttırdı.

Cumali, Metin, Medet, Salim ve Ferhat çatıda uzun süre sonra ilk kez hep birlikte zaman geçirdiler.

Vartolu ve Yamaç arasındaki anlaşmazlık kendini iyice hissettirmeye başlarken, Amca'ya ve Vartolu'ya karşı meydan okuyan Yamaç Koçovalı'nın yaptıklarıı heyecanı yükseltti.

Yamaç ve Vartolu arasındaki gerilim herkesi etkiledi. Amca, Yamaç'a yardım eden muhbiri bulmak için kuracağı oyunla şüphelendiklerinden birini tuzağa düşürdü.

Yamaç, eski bir düşmanının hayatta olduğunu öğrenip peşine düşerken Amca, Bilal'le hesabını kapatmak için yeni bir operasyon düzenler.

Amca'ya verdiği sözü yerine getirmek için operasyonun başına geçen Vartolu hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşırken, aksiyon sahneleri nefesleri kesti.

Vartolu'nun Halil'e yapacağı baskın sürpriz bir isim tarafından engellendi. Dedesinin arabasını tamir etmeyi başaran Akın, Vartolular'ın yolunu kesmeyi başardı.

Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur'da Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Perihan Savaş, Nur Sürer, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı ve Çağrı Atakan oynuyor.

29 Mart 2021 Reyting sonuçları: Pazartesi dizilerinin reyting sıralaması

Kırmızı Kamyon 1. bölüm izle!

Masumiyet 6. bölüm full izle!

Kuruluş Osman 52. bölüm izle tek parça!

Maraşlı 12.bölüm full izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 26. bölüm izle full hd tek parça!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm full izle (EDHO 188. bölüm)

Maraşlı 12. bölüm izle tek parça!

Teşkilat 4.bölüm izle tek parça!