17 Mayıs 2021 Pazartesi / 5 Sevval 1442
Gece modu

Sadakatsiz 27.bölüm izle! Sadakatsiz 27.bölüm full izle (Sadakatsiz son bölüm izle)

Sadakatsiz, 27.bölümüyle Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Sadakatsiz 27. bölümde Faruk'un Asya'yı da kaçırıp Derin'in yanına götürmesiyle birlikte kendine gelen Asya, Derin'in bağlı olan elini ve ayağını çözüyor. Psikolojik rahatsızlıkları olan Faruk, Derin'in Asya'ya zarar vereceğini düşünerek Derin'e doğrultuyor. Derin ve Asya kurtulabilecek mi? Sadakatsiz 27.bölümü full izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

30 Nisan 2021 Cuma 12:44 - Güncelleme: 30 Nisan 2021 Cuma 12:44

Sadakatsiz 27. bölümüyle izleyenlerini yine ekran başına kilitledi. Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz 27.bölümde; Polis, Derin'in kaybolmasıyla ilgili Faruk'un evinde yaptığı aramada ipuçları bulurken Asya, Derin'i de alıp kaçmaya çalışıyor. Dışarı çıkabilmek için camı kıran Asya ve Derin Faruk'a yakalanıyor. Polis, Asya ve Derin'i bulabilecek mi? Derin ve Asya, Faruk'un elinden kurtulabilecek mi?İşte Sadakatsiz 27.bölüm full izleme linki (Sadakatsiz son bölüm)

Sadakatsiz 27. bölüm izleyenlere gergin anlar yaşattı. Doctor Foster dizisinin uyarlaması olan Sadakatsiz dizisinin 27. Bölümünde Asya ve Derin'in kaçmaya çalışırken gören Faruk, Asya'ya zarar verdiğini düşünerek Derin'e silah doğrultuyor. Faruk tetiği çekecek mi? Derin'e ne olacak? İşte Sadakatsiz 27.bölüm full izleme linki...

SADAKATSİZ 27. BÖLÜM FULL İZLE

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz'in merakla beklenen 27. bölümü ekrana geldi.

SADAKATSİZ 27. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen gibi isimlerin rol aldığı Sadakatsiz son bölümde Derin'den sonra Asya'nın da ortadan kaybolması gündeme bomba gibi düşerken, Gönül aldığı bir haberle derinden sarsılır.

Soruşturmada kaydedilen gelişmeler Asya ve Derin'in bulunması yönünde yeni ipuçları ortaya çıkarırken, Volkan ipleri bir kez daha eline almaya kararlıdır.

Derin'i bulmak için iz sürmeye devam eden polis ise Faruk'un evinde Asya ile ilgili takıntılı olduğuna dair birçok delil bulur.

Faruk'un evinde yapılan aramadan sonra Derin'i kaçıranın o olduğundan emin olan Melih, yeğenini ve Asya'yı bulabilecek mi?

Asya'yı karşısında bulmak Derin için bir kurtuluş şansı mıdır, yoksa iki kadın arasındaki büyük yüzleşmenin sonuçları beklenmedik bir başka felaketin mi habercisidir?

Asya, Derin'i kurtarmaya çalışırken Faruk'a yakalanıyor!

Derin'in kaçırılması yavaş yavaş aydınlanmaya başlarken sular durulmuyor. Asya, Derin'e yardım etmeye çalışıyor ancak Faruk'a yakalanıyorlar.

Asya ve Derin'in kaçmaya çalışırken gören Faruk ise çok sinirleniyor ve silahını Asya'ya zarar verdiğini düşündüğü Derin'e doğrultuyor. Faruk tetiği çekecek mi? Derin'e ne olacak?

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu Sadakatsiz'in senaryosunu ise Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk uyarlıyor.

Sadakatsiz yeni bölümleri ile her Çarşamba akşamı Kanal D'de...

28 Nisan 2021 reyting sonuçları açıklandı! Kuruluş Osman, Masumiyet, Sadakatsiz reyting sıralaması

Camdaki Kız 4. bölüm full izle!

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle tek parça!

Masumiyet 10. bölüm full izle!

Hekimoğlu 47. son bölüm izle!

Maraşlı 15. bölüm izle tek parça!

Yasak Elma 108. son bölüm full izle FOX Tv!

Sefirin Kızı 50.son bölüm izle PuhuTv!