25 Haziran 2022 Cumartesi / 26 Zilkade 1443

Sefirin Kızı 36.bölüm izle! Sefirin Kızı 36. son bölüm Puhu Tv!

Sefirin Kızı 36. bölümüyle Star Tv ekranlarında izleyici ile buluştu. Sefirin Kızı Son bölümde; Nare, bugüne kadar yaşadıklarının üzerine bir de Sancar'ın özgürlüğü adına büyük bir yük altına girer ve Gedizle evlenir. Sancar, Nare sayesinde hapisten kurtulmuştur. Sancar Nare'yi arar fakat bulamaz. Onu bekleyen kötü sürprizden henüz haberi yoktur... Herkes için yeni bir hayat ihtimali mümkün olacak mıdır? Sefirin Kızı 36. bölüm full izle! Sefirin Kızı 36.bölüm full izle Puhu Tv!

22 Ocak 2021 Cuma 12:37 - Güncelleme:

Star Tv ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı 36. bölümü ile Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıktı. Sefirin Kızı 36. bölümde; Özgürlüğüne kavuşan Sancar her şeyin tek tek yoluna girmesiyle kötü günlerin bittiğini düşünür. Ancak Nare'nin evlendiğini öğrenmesi onun hayatını alt üst edecektir. Evlilik haberi konakta da bomba etkisi yaratır. Sancar bu olay sonrasında hayatına nasıl bir yön verecek? Sefirin Kızı 36.bölüm full izleme linki kaçıranlar için haberimizde yer alıyor.

Sefirin Kızı 36. bölüm ile pazartesi akşamı ekrana geldi. Sefirin Kızı son bölümde; Nare'nin hayat boyu esir kalma fedakarlığı sayesinde Sancar özgürlüğüne kavuşmuştur. Sancar gerçeği öğrendiğinde ne yapacak? Sefirin Kızı 36. bölümü Puhu Tv'den veya Star Tv'den izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirler. Sefirin Kızı 36. bölüm izle Puhu Tv

SEFİRİN KIZI 36.BÖLÜM FULL İZLE STAR TV

SEFİRİN KIZI 36. BÖLÜM İZLE PUHU TV

SEFİRİN KIZI 36. BÖLÜM ÖZETİ

Sefirin kızı 36. bölümde; Özgürlüğüne kavuşan Sancar her şeyin tek tek yoluna girmesiyle kötü günlerin bittiğini düşünür. Ancak Nare’nin ondan uzak durmasıyla kendini bambaşka soruların içinde bulur. Şüphelerinin peşine takılarak ondan saklanan tüm gerçekleri birer birer ortaya çıkarmaya başlayacaktır.

Güven’in artan baskısıyla Gediz ve Nare’nin evliliklerinin sır olarak kalması çok zor hale gelir. Aldıkları bir haberle Sancar ve Gediz en büyük korkularıyla yüzleşmek zorunda kalır. Sonunda Sancar, Nare’nin Gediz ile evlendiğini öğrenir. Bu gerçekle nasıl başa çıkacağını bilemeyen Sancar’ın inandığı tüm değerler altüst olacaktır. Sancar, Nare'ye dair tüm anılarını yakar. 

Evlilik haberi konakta da bomba etkisi yaratır. Melek büyük bir umutsuzlukla babasına sarılır. Baba kızın birbirlerine destek olmaktan başka çareleri yoktur. Nare, bugüne kadar yaşadıklarının üzerine bir de Sancar’ın özgürlüğü adına altına girdiği yükleri artık taşıyamaz. Hem kendi hem de sevdiklerinin hayatı için bir karar almalıdır. Herkes için yeni bir hayat ihtimali mümkün olacak mıdır?

Neslihan Atagül diziden neden ayrıldı? Neslihan Atagül hasta mı?

Çukur son bölüm izle! Akın Koçovalı öldü mü?

Maraşlı 2. bölüm izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 17. bölüm izle!

Yasak Elma 94. bölüm izle! Yıldız intikamını alıyor...

Arıza 18. bölüm izle!

Kefaret 9.bölüm tek parça izle!