25 Mayıs 2022 Çarşamba / 24 Sevval 1443

Arıza 18. bölüm full izle! Arıza 18. son bölüm izle!

Arıza 18. bölüm izleyenleri yine ekran başına kilitledi. Arıza 18. bölümde İhtiyar'ın yeni dönem için almış olduğu kararlar konsorsiyum toplantısına damga vurdu. Ali Rıza ise intikam için Ahmet ve Erol'un peşine düştü. Artık tüm dengeler alt üst olmuştur. Fatih'in ölümü herkesi yasa boğdu. İşte Arıza 18. bölüm full izleme sayfası.

19 Ocak 2021 Salı 12:17 - Güncelleme:

Arıza 18. bölümüyle Pazar akşamı Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Arıza 18. bölümde; Haşmet, İhtiyar'la yaptığı anlaşmaya sadık kalarak şimdilik ateşkes ilan eder. Ali Rıza, intikam için Ahmet ve Erol'un peşine düşer. Fatih ise herkesin katıldığı bir törenle gözyaşları içerisinde son yolculuğuna uğurlanır. Arıza 18. bölüm full izleme linki tek parça halinde haberimizde yer alıyor. İşte son bölümde yaşananlar.

ARIZA 18. BÖLÜM FULL İZLE

ARIZA 18. BÖLÜM ÖZETİ

Arıza 18. yeni bölümde Haşmet, İhtiyar’la yaptığı anlaşmaya sadık kalarak şimdilik ateşkes ilan eder.

Halide, kendisini kurtarmak için kendi canını ortaya koyan Ali Rıza’ya kavuşmuş olmanın sevincini yaşar.

'Ben hiç kimseyi böyle istemedim...'

Ali Rıza'yı masadan kaldıran ve otele getiren Halide burada Ali Rıza'nın uyumasını istedi. Ali Rıza'nın yanına uzanan Halide'ye Ali Rıza gönlünden geçenleri söyledi. Halide'den önce kimseyi böyle istemediğini belirten Ali Rıza, Halide ile romantik bir an yaşadı.

"Kaybedeceğimiz günü bekliyoruz Halide"

Fatih'i kaybetmenin acısını yaşayan Ali Rıza tek başına barda otururken yanına Halide geldi. Ali Rıza'yı üzgün gören Halide kendisini daha fazla üzmesine izin vermeyerek Ali Rıza'yı oturduğu yerden zorla kaldırdı.

Ali Rıza, intikam için Ahmet ve Erol’un peşine düşer. Fatih ise herkesin katıldığı bir törenle gözyaşları içerisinde son yolculuğuna uğurlanır.

Konsorsiyum'da kazan kaynıyor!

İhtiyar’ın yeni dönem için almış olduğu kararlar konsorsiyum toplantısına damga vurur. Artık tüm dengeler alt üst olmuştur.

Arıza 18. Bölümünde Konsorsiyumda tüm dengeleri değiştiren gelişmeler yaşandı. Ersoylu ailesi içeriden çatırdamaya başlarken Murat Ersoylu, Ali Rıza ve Haşmet Gürkan'ın yanında yer aldı. Fuat ve Burak'ın saldırı planı ters teperken konsorsiyumda dengeler tamamiyle değişti.

Ersoylular'ın başına Murat geçiyor!

İhtiyarın isteği üzerine konsorsiyumun yeni başkanı Mithat olurken Ersoylu ailesinde büyük gelişmeler yaşandı. Fuat'ı görevden alan ihtiyar yerine oğullarından Murat Ersoylu'yu getirdi.

Arıza yeni bölümüyle Pazar akşamı 20.00'de Show TV'de!

ARIZA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fuat; Halide tarafından vurulduktan sonra, kritik durumu kimselere haber edilmeden, önce ameliyata ardından müşahede altına alınır.

Ali Rıza dört koldan Halide’ye ulaşmaya çalışırken; Burak babasının yokluğunda durmak bilmez ve kendi saflarında olmayan herkese saldırılar düzenler. Bu saldırıların hedeflerinden biri de taksi durağı olur.

Halide’nin Burak’ın elinde olduğunu öğrenen Haşmet, son çareyi İhtiyar’ın huzuruna çıkmakta bulur.

Mithat ve Melek başlarına gelenlerden sonra yeni planlar yapmaya devam ederler.

Burak ile karşı karşıya gelen Ali Rıza ise, Halide’yi kurtarmak için kendi hayatını ortaya koymaktan çekinmez.

Burak babasının verdiği ölüm emrini yerine getirmek için Halide'yi bir ormanlık alana götürdü. Burak, Ali Rıza ile Halide'yi takas etti. Burak araçta Ali Rıza'yı nasıl öldüreceğini anlatsa da, abisi Murat'ın Ali Rıza'nın elinde olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşadı.

Burak'ın kendisine yaptığı teklifi kabul ettiğini söyleyen Mithat önce Galip ile görüşmeye gitti. Galip Şehmuz'un başına gelenlerin kendisinin de başına gelebileceğini ve "İhtiyar"ın Fuat'ın tarafında olduğunu söyledi. Mithat'ın bir adamı ise gizlice Galip'in arkasına geçerek onu öldürdü.

Arıza son Bölümde ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Fatih, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Morgda Fatih'in naaşının yanına gelen taksiciler büyük üzüntü duydular. Ali Rıza bu zamana kadar yaptıklarının kendilerine pahalıya malolduğunu artık kendi bildikleri şekilde savaşacaklarını söyledi.

Pazar reyting sonuçlarında kim birinci oldu? 17 Ocak 2021 Reyting sonuçları açıklandı!

Hercai 55. son bölüm Youtube izle!

Yasak Elma 94. son bölüm izle! Yıldız intikamını alıyor...

Çukur son bölüm izle! Çukur dün akşamki bölümde Akın Koçovalı öldü mü?

Uyanış Büyük Selçuklu 17. bölüm izle!

Maraşlı 2. bölüm izle!

Kefaret 9. bölüm izle!

Sen Çal Kapımı 27. son bölüm izle!

Kuzey Yıldızı 47. bölüm full izle!